Премини към съдържанието
DDR4

Как да разбера Windows 7 дали е 32 или 64-bit

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам копие на Windows 7 Ultimate. Проблема е че незнам каква е Архитектурата на диска...... Общия размер на Windows-а е 3.89GB. Когато сложа диска в DVD-то, показва ми че Архитектурата е x86 - x64-bit, не съм мноо сигурен за това..... Съвет как мога да разбера тези неща....PIC_0859.thumb.JPG.6b8dd9e42211c9695f224

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен от този диск можете да инсталирате и двата варианта.Това се избира при самата инсталация.Въпросът е да знаете какви инструкции ползва вашият процесор.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен от този диск можете да инсталирате и двата варианта.Това се избира при самата инсталация.Въпросът е да знаете какви инструкции ползва вашият процесор.

Здравейте! Моята система е 32-битова Архитектура. И незнам дали този поддържа 32-bit.....Вие казвате че това се избира при инсталацията. Гледал съм клипчета в ''You tube'' целия процес на Преинсталация и такова действие не се случва! След като се сложи диск във DVD-то, компютъра го анализира, дали притежава същата Архитектура каквато поддържа компютъра. Ако не е същата се появява ''Windows Error''. 

Знам, всички неща свързани с моето ''CPU''. Търсех и файлове в този диск, които могат да ми помогнат да разбера коя версия е..... на някой места пише x32, на някои x64, на други x86 и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще добавя и снимки на Windows 7 файловете,....... скоро. 

За съжаление ограничението е 3MB, така че ще гледам да съм по кратък.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще добавя и снимки на Windows 7 файловете,....... скоро. 

За съжаление ограничението е 3MB, така че ще гледам да съм по кратък.....

Ето една нагледна снимка.За съжаление не откривам как да я прикача цялата,а просто пускам линк.

http://getintopc.com/wp-content/uploads/2015/01/Windows-7-All-in-One-ISO-Free-Download.jpg

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ето една нагледна снимка.За съжаление не откривам как да я прикача цялата,а просто пускам линк.

http://getintopc.com/wp-content/uploads/2015/01/Windows-7-All-in-One-ISO-Free-Download.jpg

Приятел! Искам само да ти помогна със снимката. Орязах ненужното, уголемих я и я пускам от моя профил, без да се меся в темата. Пускам я тук, във форума и след 2-3 дни ще я премахна. Извинявам се за намесата.

Windows-7-All-in-One-ISO-Free-Download.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятел! Искам само да ти помогна със снимката. Орязах ненужното, уголемих я и я пускам от моя профил, без да се меся в темата. Пускам я тук, във форума и след 2-3 дни ще я премахна. Извинявам се за намесата.

Windows-7-All-in-One-ISO-Free-Download.jpg

Благодаря ви много, за отделеното време, и за положените усилия! Ще провяря моят диск, за архитектурата му. Вече знам, как става това! Приятен ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.