Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги! От доста време искам да си сглобя едно компютърче, но финансите все не стигат. Та да имам монитор, периферия и записвачка(друго не). Ето частите, които съм си харесал:

I5-4460 -Предостатъчен за моите нужди, а те са във връзка с игрането на игри.

ASROCK B85M PRO3-Дънно, което има достатъчно слотове за рам, от по-голямо няма да се нуждая.

2x4GB DDR3 1600 A-DATA-За сега са достатъчни.

1TB WD Caviar Blue-Достатъчно пространство.

XFX R9 280X -От доста време съм си я харесал. Игрите, който игря ще хабят графичната и мощ. Така че да- повече от достатъчна ми е.

DeepCool 500W -Доста време си мислех какво захранване да си избера, но накрая се спрях на това. Мисля че ще издържи конфигурацията.

CM N200 BLACK -Малка кутия, която хваща окото с изчистенят си дизайн. Достатъчно голяма да побере всичките компоненти.

Кола-http://nikem-bg.net/cart/49614p1r2246p1r2165p1r54541p1r45925p2r51435p1r52226p1rf.html

Някакви предложения? Мога да спестя малко пари като взема 500W  евга, но я намат в наличсност. Също и от харддиска. Също така искам да попитам как да поръчам на лизинг от тях? Може ли по интернет?

Благодаря предварително!

Редактирано от Reqw (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени харда със Seagete с 3 години гаранция и дъното с asus b85 plus

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За хард диска аз съм на същото мнение. И по-точно Seagate Barracuda. Като цяло останалото е добро, но според мен видео картата не е максимума, който може да се вземе за тези пари. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За хард диска аз съм на същото мнение. И по-точно Seagate Barracuda. Като цяло останалото е добро, но според мен видео картата не е максимума, който може да се вземе за тези пари. 

Всъщност е максимума. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре мерси на всички, но някой може ли да ми обясни как да поръчам на лизинг през Интернет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е фейк. Самият избор на частите говори точно за това. Избрани са най-спорните части от потребител с едно мнение. Няма да му назовавам името, че нямам доказателства черно на бяло, но  той си знае и без да го посочвам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е фейк. Самият избор на частите говори точно за това. Избрани са най-спорните части от потребител с едно мнение. Няма да му назовавам името, че нямам доказателства черно на бяло, но  той си знае и без да го посочвам.

Толкова ли е лошо, че съм си направил труда да прочета няколко теми, преди да пусна въпроса си? Описанията на частите съм ги дал, защото това са ми впечетленята, с които съм останал... И под "спорни" какво имаш предвид?

Редактирано от Reqw (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.