Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Както прочетохте от заглавието се прецаках да си разваля телефона с Lollipop(тъпата близалка) и сега въпроса ми е как да го върна пак на 4.4.4? Нещо със Samsung Kies дали ще свърши работа, че не мога да го трая с тая 5.0.2?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво не ти харесва в нея? Ако е някой бъг може просто да ичакаш следващия ъпдейт.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стана по-бавен, харчи повече батерия, замисля се на всеки клик и даже като вляза в Мениджър на приложения липсва линийката отдолу, която показва колко памет е заета и колко свободна. Е на това хубава OC ли му викаш? Ъпдейти за тоя телефон май няма да има скоро...С КитКат нямаше такива ядове ама аз глупака....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Флаш с Odin на стоков фърмуер който можеш да изтеглиш от sammobile.com Ето ти линк. Как се флашва можеш да намериш в YouTube.

И какво не ти харесва в нея? Ако е някой бъг може просто да ичакаш следващия ъпдейт.

1 GB Ram и най-новият TouchWiz на Samsung. Не е добра идея. (със S4 съм който има 2 gb Ram, със стоковия ми стоят макс 300 мб свободни, при CM12.1 положението е много различно)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би ли си жертвал гаранцията? Друг вариянт е свестен ланчър(различен от touchwiz)

Редактирано от Ultimate Computers (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би ли си жертвал гаранцията? Друг вариянт е свестен ланчър(различен от touchwiz)

Сериозно ме дразниш вече. ТОВА Е ФЛАШ НА СТОКОВ ФЪРМУЕР, НЕ ГУБИ ГАРАНЦИЯТАИ TouchWiz-а е активен постоння, така, че няма алтернативи. (TouchWiz не е само Launcher-а)

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз си мислех за флаш с Odin ама тука един специалист кво ми вика: 

Ostavqi go taka Ot 5.0 kym 4.4 trudno se minava Promenq strukturata na efs papkata I se gubi imeq I shte go polzvash kato tablet

А за гаранцията не е проблем защото телефона е купуван от Белгия от Lycamobile. А за Launcher ползвам Google Now Launcher. По-удобен ми е от TouchWiz. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз си мислех за флаш с Odin ама тука един специалист кво ми вика: 

А за гаранцията не е проблем защото телефона е купуван от Белгия от Lycamobile. А за Launcher ползвам Google Now Launcher. По-удобен ми е от TouchWiz. 

Като му гледам правописа разбирам какъв "специалист" е... Възможно е, но много рядко. Можеш да си направиш бекъп на тази папка и ако стане нещо да я върнеш. :)

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами той откакто е излязал Samsung Galaxy S1 все на на Андроид е бил, и си ги разбира тия тухли макар, че сега се е запалил по Nexus-ите....Тая вечер няма да се занимавам с флашване...Не ми е чак толкова важно, но ме дразни как работи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами той откакто е излязал Samsung Galaxy S1 все на на Андроид е бил, и си ги разбира тия тухли макар, че сега се е запалил по Nexus-ите....Тая вечер няма да се занимавам с флашване...Не ми е чак толкова важно, но ме дразни как работи...

Тоя "специалист" да не е от OLX ? И, за разлика от него, аз потърсих информация!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти приятел аз имам същият Samsung sm-g360f аз бях с 4.4.4 после флашнах полски 5.0.2 първия ъпдейт още вървеше тромаво и крашваха приложенията върнах се пак на 4.4.4 и после през OTA дойде нов ъпдейт с 5.0.2 актуализирах и нямам проблеми върви добре не лагва и така... това е близалката за Румъния незнам защо след като теглех преди за България ... Има 2 проблема единия е с samsung qwerty аз натискам А то въвежда Ф :D и т.н другия е с камерата не работи функцията селфи с длан това е за сега ..иначе съм доволен ако все пак държиш да се върниш на Китката пиши ми и ще ти помогна . Не е вярно ,че се губи имей ... при флаш с один

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, vanko929 написа:

Здрасти приятел аз имам същият Samsung sm-g360f аз бях с 4.4.4 после флашнах полски 5.0.2 първия ъпдейт още вървеше тромаво и крашваха приложенията върнах се пак на 4.4.4 и после през OTA дойде нов ъпдейт с 5.0.2 актуализирах и нямам проблеми върви добре не лагва и така... това е близалката за Румъния незнам защо след като теглех преди за България ... Има 2 проблема единия е с samsung qwerty аз натискам А то въвежда Ф :D и т.н другия е с камерата не работи функцията селфи с длан това е за сега ..иначе съм доволен ако все пак държиш да се върниш на Китката пиши ми и ще ти помогна . Не е вярно ,че се губи имей ... при флаш с один

Напротив, при флаш има вероятност да се затрие efs папката в която се съдържа IMEI-я. Така, че не е зле да си направи бекъп...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е аз ти казвам моя случай ... Аз не съм си загубел имея пише си го а флашвах няколко пъти както писах ,като иска да прави бекъп и тогава понижава :) от колко време има този модел аз имам един проблем от почти самото начало...  Нали има 3 бутона Home + 2 сензорни  back и (multi-task -този сензорен когато включа зарядното не бачка или ако хване то е много трудно като изключа зарядното функционира без проблеми странно е .

Редактирано от vanko929 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възползвай се от гаранцията. Иначе, има случаи за много S3-та с изгубени EFS папки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.