Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер, колеги! Не можах да преценя въпросът ми за този раздел или за App раздела е, но да продължа към питането ми...

Имам проблем с гугъл акаунта. Върнах андроида до 2.3.6, за да го дам на майка ми да го ползва и постоянно при вписване на имейл и паролата в гугъл ми изписва "Потребителското име и парола не са идентични" , а съм сигурен за данните, тъй като се логвам от друг телефон и от компютъра. Това става при всеки един акаунт. Преди с по-нови андроиди до 2.3.6 (4.1.2 и т.н.) нямаше проблем. Андроида ли вече няма поддръжка или незнам вече...?
Моля за помощ, колеги. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз така не можах на стария Samsung Galaxy S. Сложи му Custom Rom от типа на CM12 например.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ясно. Аз имам доста опит с този телефон, тъй като бях дълго време с него и съм пробвал доста ромове от къстъм и стокови, но майка нещо имаше проблем с тях и затова оставих 2.3.6, че 4.1.2 е тромав за телефона. Допитвам се до тук, за да разбера какъв може да е проблема на съответната ОС и дали е поправимо, ако не... ще преценя какво да правя...

Продължавам да изслушвам мнения на по-запознатите колеги във форума :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със създаването на нов профил от самото устройство се получи. Само, че сега ще видя опция за прехвърляне на контактите от другия мейл :) Благодаря за помощта! :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.