Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам доста сериозен проблем с бившия ми работодател. Когато реших да напусна заведението в което работех той ме заплаши че няма да си намеря работа никъде и т.н. Вече се бях уговорил с другия работодател и уж всичко беше наред. Още преди да ми изтече предизвестието от другото място ми се обадиха че няма да започна работа там защото е звъннал един телефон. Намерих на друго място започнах да работя и пак същото. Започнах на трето място и там започна да звъни и да заплашва. Потърсих да се срещна с него за да се изясним защото така и не пожела да говори с мен и да му обясня причините си когато реших да напусна. ТЪй като найстина незнам какво да правя и как да постъпя, не искам да си сменям градъ тук ми е всичко и заради подобно нещо което се случва в 21 век, моля за съвет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И Вие какво очаквате да стане? Това е един вид препоръка от предишния Ви работодател. Ако останалите не искат да Ви назначат на работа, използвайки само и единствено мнението на предишния то Вие няма какво да направите. Въпреки, че в някои страни и на някои места подобни неща се тълкуват като дискриминация, то в България нещата далеч не стоят по този начин. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все ми се струва, че има доста неказани неща. В момента при тази огромна безработица на бившия ти шеф му е все едно. Ако не си ти ще си намери друг, който да му върши работата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато реших да напусна заведението в което работех ....

Защо реши да напускаш заведението,в което работеше?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо реши да напускаш заведението,в което работеше?!

Провеждате частно разследване или разпит?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провеждате частно разследване или разпит?

Защо пречи ли ти нещо,че питам?! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо пречи ли ти нещо,че питам?! ;)

Не, къде съм написал нещо такова? Попитах просто какво правиш... Можеше да отговориш и на този въпрос... А на теб пречи ли ти, че аз те питам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, къде съм написал нещо такова? Попитах просто какво правиш... Можеше да отговориш и на този въпрос... А на теб пречи ли ти, че аз те питам?

Да,пречи ми!

Тъй като въпросите не би следвало да бъдат отправени към мен,а към авторът на темата!

Нали се опитваме да му помогнем,въпросът към него беше : "Защо е решил да напусне работното си място",явно има някаква причина,но не е упоменато!

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,пречи ми!

Тъй като въпросите не би следвало да бъдат отправени към мен,а към авторът на темата!

Нали се опитваме да му помогнем,въпросът към него беше : "Защо е решил да напусне работното си място",явно има някаква причина,но не е упоменато!

И с какво отговора на въпроса ти ще му помогне или ще можеш да му помогнеш по-добре като знаеш?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И с какво отговора на въпроса ти ще му помогне или ще можеш да му помогнеш по-добре като знаеш?

Моля без повече спам!

Как ще му помогна знаейки отговора на авторът на темата аз ще преценя!  ;)

П.П.

Не си ти човека който ще ми държи сметка,по какъв начин ще помагам! ;)

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работих там 4 години и няколко месеца. На третата година ме направиха главен готвач там. Обичам много работата си и това което правя но фирмата ми както и шефът ми хиляди пъти ми обещаваха как ще ме пратят на обучение как искат да инвестират в мен и т.н . Това така и не се случи за времето когато бях там а всичко беше само на приказки. С управителя също не се разбирах особено , той е човек който не приема чуждото мнение мисли че винаги е прав и така нататък. В един момент когато аз не получавам никакво развитие, никакво поле за изява, получих много добро предложение от най добрия ресторант в града и реших да отида там. Искам да отбележа че преди да напусна намерих човек който да ме замести , но и чесно казано то е обикновенна пицария и не трябва да има кой знае колко опит или да има нещо специфично..ноо така й не отидох в този ресторант защото звъннаха един телефон ии така :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си готвач и имаш умения за такива като теб работа има много. Махай се от града ако трябва, а и в чужбина може да пробиеш.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно си прав, но не мога да проумея как в 21 век се случват тези неща и как човек с положение си мери пишката с обикновен работник като мен това не мога да разбера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно си прав, но не мога да проумея как в 21 век се случват тези неща и как човек с положение си мери пишката с обикновен работник като мен това не мога да разбера.

И какво като е 21 век? Да виждаш България да е влязла в 21 век?!?! Тук нещата стоят по този начин.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.