Премини към съдържанието
BlazzgroM

Crysis 2 може ли да се подкара на Windows 10 64bit

Препоръчан отговор

Здравейте , искам да попитам дали Crysis 2 може да се подкара на Windows 10 64bit система  . Търсех из гугъл, форуми , коментари на торенти , но никаде не дават информация дали върви на 64 бита . Само знам че на 32 върви защото като карах лаптопа с 32 ми вървеше ( леко засичаше ) ама си вървеше , а сега ми изписва , че не мога да я инсталирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да, върви си. Поне Crysis 2 Maximum Edition  от STEAM. Crysis 1  имаше проблеми при мен заради DRM  защитата, но се оправи чрез  инсталиране на  немски пач. Някои други игри също имат подобни проблеми и се търси решение  на място, ако разработчика не ги оправи. Не знам какъв е точно случая при теб, без да си казал какво ти изписва точно. Иначе...тоя Crysis 2  е най-евтиния от всички  и го има за 2-3-4 лева. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , искам да попитам дали Crysis 2 може да се подкара на Windows 10 64bit система  . Търсех из гугъл, форуми , коментари на торенти , но никаде не дават информация дали върви на 64 бита . Само знам че на 32 върви защото като карах лаптопа с 32 ми вървеше ( леко засичаше ) ама си вървеше , а сега ми изписва , че не мога да я инсталирам.

Това е все едно да питаш дали ще може да направиш чип тунинг на кола с навигация Сони А500 например(не че има такава...)

Редактирано от Ultimate Computers (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.