Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Проблема ми е следния включвам харда в usb и намира устройството но не ми дава да влезна, защото няма как. надявам се да сте ме разбрали. :D 

1.jpg

2.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото виждам Windows не намира това устройство или не го разпознава. Тествайте хард диска на друг компютър като за начало. Ако и там не се вижда хард диска значи има проблем с него. Може да е повреден.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драйвери инсталирал ли си на HDD ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В какъв формат е форматиран диска? Може и да е в такъв, който Windows не разпознава. Ако нямате важни данни опитайте да го форматирате с Aomei Partition professional.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ми е следния включвам харда в usb и намира устройството но не ми дава да влезна, защото няма как. надявам се да сте ме разбрали. :D 

Чисто нов ли е хард диска?

По - принцип трябва да се форматира,но както е споменал и колегата Емо Костов,пробвай го първо на друг компютър и после сподели какво е станало!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто си го взех и реших да го пробвам това е. 

В какъв формат е форматиран диска? Може и да е в такъв, който Windows не разпознава. Ако нямате важни данни опитайте да го форматирате с Aomei Partition professi

Доколкото виждам Windows не намира това устройство или не го разпознава. Тествайте хард диска на друг компютър като за начало. Ако и там не се вижда хард диска значи има проблем с него. Може да е повреден.

Стигнах до извода че проблема ми или в USB или в дъното -_-

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стигнах до извода че проблема ми или в USB или в дъното -_-

И на базата на какво стигна до този извод?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

1.jpg

2.jpg

https://www.driverdouble.com/drivers/asmt1051.html    Това   "нещо" имаш ли го инсталирано на компютъра? При твоя случай се показва менюто от "девайс менажера" 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Драйвери инсталирал ли си на HDD ?

'айде още един за Бисерите

ПОТРЕБИТЕЛ 65 , ако не е инсталиран, няма да се вижда името на диска в Безопасното извличане.

mitakabg01 , от това, което се вижда на снимка следва, че компютърът и ОС "виждат" диска като хардуер. Стартирай diskmgmt.msc и виж там вижда ли се диксът и как се вижда - каро RAW или като дял. Ако е като дял, щракни с десен бутон по лентата на диска и избери Change drive letter and Paths... Сега щракни Add бутона и избери буква от падащото меню със свободните букви. Избери му буква.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.