Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

lindroos1

C# Мнения за начинаещ, и помощ за литература

Препоръчан отговор

От самото заглавие става ясно,за какво иде реч.Имам огромно желание да науча C#,това ще ми е първият език.Започнах с онлайн книгата на Наков.За това говоря.Нещата не ме затрудняват,но ме притесни плюенето по книгата.Ще съм ви благодарен,ако дадете линкове за добри книги.Английският ми е на C1 ниво,така,че няма проблем с това icon_smile.gif .

Не съм сe e и замислял да се записвам на курсовете,нямам време,а й не се надявам да ме назначат от там.Важни са ми само знанията.Уча го с кеф.Направих грешка,че се записх право,и сега съжалявам.Просто програмирането (макар да се сблъсках с него скоро) ме завладя icon_smile.gif .

И последен въпрос- Има ли смисъл да запиша СУ програмиране ?Говоря по скоро за смисъла от дипломата там.Знам,че тези неща са обсъждани,но бих бил благодарен,ако някой даде мнение icon_smile.gif 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е хубава книжка според мен. Не съм я чел от край до край, но от нея научих неща, които от книгата на Наков не бях успял да разбера добре (или изобщо).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за линка, за книгата на английски, аз също чета книгата на Наков, дори гледам и лекциите, и много от нещата които ги преподават, не ги разбирам дори някои път не хващам и логиката, добре че е нета, да се поразровя за някой неща и да схвана аджеба за к'во става на въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...