Премини към съдържанието
lindroos1

C# Мнения за начинаещ, и помощ за литература

Препоръчан отговор

От самото заглавие става ясно,за какво иде реч.Имам огромно желание да науча C#,това ще ми е първият език.Започнах с онлайн книгата на Наков.За това говоря.Нещата не ме затрудняват,но ме притесни плюенето по книгата.Ще съм ви благодарен,ако дадете линкове за добри книги.Английският ми е на C1 ниво,така,че няма проблем с това icon_smile.gif .

Не съм сe e и замислял да се записвам на курсовете,нямам време,а й не се надявам да ме назначат от там.Важни са ми само знанията.Уча го с кеф.Направих грешка,че се записх право,и сега съжалявам.Просто програмирането (макар да се сблъсках с него скоро) ме завладя icon_smile.gif .

И последен въпрос- Има ли смисъл да запиша СУ програмиране ?Говоря по скоро за смисъла от дипломата там.Знам,че тези неща са обсъждани,но бих бил благодарен,ако някой даде мнение icon_smile.gif 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е хубава книжка според мен. Не съм я чел от край до край, но от нея научих неща, които от книгата на Наков не бях успял да разбера добре (или изобщо).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за линка, за книгата на английски, аз също чета книгата на Наков, дори гледам и лекциите, и много от нещата които ги преподават, не ги разбирам дори някои път не хващам и логиката, добре че е нета, да се поразровя за някой неща и да схвана аджеба за к'во става на въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.