Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Вероятно говори за тази платка, но може и да предполагам грешно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модела е  K8S755M Winfast

103_7664.1.JPG

Цялата идея е , че не знаем дали е съвместимо дъното с захранването . Дайте някакъв съвет . В интернет няма информация особенно много .

Кажете какво означават  цетовете на кабелите и гнездата ако е възможно .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега остана да разберем какво е захранването. 

Авторът на темата може да погледа някое клипче в нета. Там ще види как се монтира захранване в компютъра. Да, да, точно захранване. Защото ще му стане ясно кой кабел къде отива. 

А цветовете по дъното са въпрос който се задава към дизайнерите на дъното. Докато при захранването мисля че са унифицирани. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът , е че  клиповете са на англйиски език . Аз не мога да намеря инфо за захранване на  различните типове процесор Интел или АМД   . кабелите за процесорът са два - син и черен . Кой за каквъв процесор е .....

Редактирано от vladimir3245 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

K8S755M-6LRS

Сваляш си упътването .Разархивираш го и го отваряш с някакъв PDF четец. А PC -захранванията са стандарни и са еднакви за Интел и АМД.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11/7/2015, 8:16:58, vladimir3245 написа:

абелите за процесорът са два - син и черен . Кой за каквъв процесор е .....

за захранването - събери накрайниците ( конекторите ) на захранването като букет в ръката си и направи една снимка ще ти обясня ( аз или колегите )

за дъното - пиши с какви конеkтори ти са записвачката, хард диска и видео картата ( ако ще се ползва такава)  за да се види дали са  SATA или IDE (PATA, ATA )
ако не си сигурен за интерфейса просто ги снимай отзад там където влизат кабелите за данни и от захранването

на 10/25/2015, 4:49:05, Николай_Георгиев написа:

как да свържа дъната си платка .

между впрочем ако не е тайна кое предизвика деинсталацията на сегашното дъно ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..........................

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

Редактирано от Емил Костов
Писане на латиница (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.