Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,имам въпрос за смяна на процесор и видеокарта на следния компютър.

Процесор-Intel Celeron G1620

Дънна платка-ASRock H61 Pro BTC

РАМ-4 GB

Хард-500 GB

Видеокарта-GeForce GT 610 2GB

Захранване-500 W

Дали ще може процесора да се смени със следния Intel Pentium G3240 и видеокартата със следната R7 250 1GB GDDR5?Не разбирам много от компютри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесора няма как да стане защото този, който искаш е със сокет LGA1150, а дъното ти е с LGA1155. Описанието за захранването въобще няма да го коментирам... Когато дадеш подробно тогава ще ти се каже дали изобщо ще може да захрани видео картата, въпреки, че щом захранва сегашната едва ли няма да може и тази.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А само да попитам защо процесора няма да може  да се смени?

Сокета на дъното ти е LGA 1155 а на процесора който искаш да сложиш е LGA1150

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен каква е марката на захранването но знам че е 500 W друго не мога да кажа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв ли ще е пък този китаец с неизвестна марка... Ми снимай стикера върху него ако изобщо още е цял. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е цял ама и аз съм един до скоро пазех гаранцията за частите ама не я намирам ама и без това тя изтече.Разбирам,че няма как да ми помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E как повече да ти помогнем? Финансово ли? Нали ти казахме процесора няма да стане на това дъно, видео картата ще стане, но не е сигурно с тази информация дали захранването ще я захрани. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам въпрос за смяна на процесор и видеокарта на следния компютър.

Процесор-Intel Celeron G1620

Дънна платка-ASRock H61 Pro BTC

РАМ-4 GB

Хард-500 GB

Видеокарта-GeForce GT 610 2GB

Захранване-500 W

Дали ще може процесора да се смени със следния Intel Pentium G3240 и видеокартата със следната R7 250 1GB GDDR5?Не разбирам много от компютри.

За избрания процесор-ясно,написали са.Потърси Intel Ivy i3 3220/3240,имаше и примамливи оферти за Intel Sandy i5 2400.Захранването един Господ го знае...Внимавай с тая r7 250-АТИ направиха един маркет трик-пуснаха картата с различни чипове,а наш'те търгаши-лепнаха точно калпавата по пазара,че я взимат по-евтино и я продават като по-добрата-на нейните пари;така че пиши точно модела,за да ти кажа дали ще се набуташ или е с по-добрия чип,а най-добре вземи една r7 250X или HD 7770.

Ега ти форума,ега ти простотията,ега ти "хейтърите"-момчето пита нещо,а му биете минуси!Защо?!

Редактирано от dl777 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.