Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Tallon

Помощ за избоp на 5.1 система

Препоръчан отговор

здравейте,

моля да ми помогнете за избора на 5.1 система за РС за геминг музика и филми. Спрял съм се за момента на тези 2 варианта Microlab FC730 и Microlab M1910 като основната разлика в спецификациите която виждам е че FC730 са 12X5+24subwoofer a M1910 sa 8X5+25Subwoofer а разликата им е 100 лева.

Бюджета ми е до към 200 лева но не изгарям от желание да хвърлям повече от 150 :D та основния ми въпрос е кое е по добре: повече мощност на тонколоните в сравнение с буфера или обратното също така приемам предложения за др варианти както и ако споделите сайтове за 5.1 системи понеже не намерих много такива в Google.

Благодаря предварително за помоща :)

Edit: Също така не бих отказал и мнение за тези симпатяги поне на външен вид :D Fenda F6000U

Редактирано от Tallon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.microlab.com/?r=51systemen&st=full&id=649

Тази система е по-добра. Не всичко е мощност и ватове. Отношението сигнал/шум тук е 75 %, което е по-добро. Има регулатор за ниски и високи честоти, което също е плюс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...