Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ragnarous

Монитора не засича компютъра

Препоръчан отговор

Ще ме извиняваш ама тоя твоя бог е просто някакъв .......... айде да не конкретизирам. 

След като той го е сглобявал се е усрал и е насран бог. Обяснил ти е някаква глупост за да ти замаже очите и толкова. 

Тук е ръководството за дъното ти на страница 19 е схемата и на нея се вижда че ресета е на пин 7 а пинове 5 и 9 са маса та дали кабела ще е закачен на 5 и 7 или на 7 и 9 нема абсолютно никакво значение в каква позиция ще е още повече че тоя кабел няма посока просто дава верига между двата пина та дали + и - ше са разменени също нема никакво значение. 

А твоя бог просто не е бог и РС за 300 лв става за очила за VR. Явно аз съм по-бог по тоя критерии от него щом от година ми се мотат такива, а и РСто ми не е 5000 и нема нужда от ъпгрейд за да ги ползва:)  

За да нямаш съмнения ето 

IMG_20151027_225929.thumb.jpg.0b1781d5beIMG_20151027_231137.thumb.jpg.93ecb76b46

Малко е калпава снимката но нема как и бялото да е бяло и тъмното да се вижда :)

Относно видеокартата ти. Да нормално е когато имаш дискретно видео вътрешното ти да не работи. Е твоя бог би трябвало да знае че е въпрос на една настройка в биоса това да бъде променено и първо да се ползва вграденото видео пък като се сдобиеш кабела да се върне обратно, но както и да е. Кой съм аз някакъв си простосмъртен та да коментирам негативно твоя "бог". 

Защо толкова негативизъм? Само сарказъм в този коментар. Проблема е оправен, какво повече?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо толкова негативизъм? Само сарказъм в този коментар. Проблема е оправен, какво повече?

Щото те правят на маймуна бе човек а на тебе мед ти капе от устата като говориш за същия индивид. 

1 Сглобили са ти РС дето не тръгва 

2 Тоя дет не си е свършил работата се поправил и ти е разказал абсолютни глупости 

3 Имаш драма с видеокартите и оня "бог" не си е направил труда да ти каже защо, какво и как се случва. 

Е те за това е негативизма. Лъжат те в очите а това ме дразни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие пък толкова ли не свикнахте... Когато сгрешиш нещо, почваш да увърташ, влачиш и какво ли още не само и само с цел да замажеш очите на другите и да дадеш уж логично обяснение как си оправил проблема и излизаш като Бог от ситуацията... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...