Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Колеги ,дайте моля идея за лаптоп до 1500лв.Ще се ползва основно за Autocad,Photoshop,Archicad и други такива програми.
Ще помоля и за мнение за интел процесори ix xxxU серията,Чувам ,че не били много добри а повечето конфигурации са с тях.

Благодаря

П.П.Предпочитам Nvidia видео пред AMD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да разгледаш лаптопите втора употреба, 

Това например е невероятен лаптоп: http://olx.bg/ad/prodavam-hp-elitebook-8760w-ID5s81s.html#16d6b66b96

Игри надявам се не играеш....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За хубав лаптоп за професионални нужди е нужно бюджета ти да е над 2000лв. Гледай на това като на инвестиция. Все пак щом ще ползваш такива програми, би трябвало да печелиш от работата с тях.

Преди 3 години и половина отделих сума от около 3000лв и си взех възможно най-напомпания 13" MacBook Pro. Малкото инчове са заради мобилността, която в моя случай е важна. Машинката преди година претърпя ъпдейт - SSD и вече с 16GB RAM ще ми служи поне още година. Батерията все още държи около 5-6 часа автономна работа когато съм навън. Друг бонус е, че ОС-а е безплатна, офис пакета също и антивирусна не е необходима.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За брат ми е.И аз и той сме студенти по Архитектура.Практически ни трябва за професионален софтуер,обаче пари все още той няма да изкарва.Аз Карам с един Делл вече 3 години и живот и здраве,ако се изпълни един проект и се вземе хонорар,там отивам на бюджет 2к+ за него обаче в момента нямам от къде да му дам 500+лв за нещо наистина добро.Така че ще ви помоля за предложения в диапазона.
Какво мислите за LENOVO IDEAPAD Z710AM

Редактирано от andibgpz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За брат ми е.И аз и той сме студенти по Архитектура.Практически ни трябва за професионален софтуер,обаче пари все още той няма да изкарва.Аз Карам с един Делл вече 3 години и живот и здраве,ако се изпълни един проект и се вземе хонорар,там отивам на бюджет 2к+ за него обаче в момента нямам от къде да му дам 500+лв за нещо наистина добро.Така че ще ви помоля за предложения в диапазона.

Зле, ама много. Единственото което става за твоите цели в този диапазон е предложения от мен elitebook.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Притеснява ме ,че не пише нищо за гаранция,за елитбук-а.Звъннах на момчето.Наистина няма гаранция единствено това ме притеснява

Редактирано от andibgpz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://rmania.net/laptopi-hp--elitebook-8560w-core-i7-2820m-quadro-2000m-1920x1080-2466.html

Това има 6 месеца гаранция. Обаче е по-слаб!

Редактирано от Ultimate Computers (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се гледат нужните х-ки на компонентите (главно РАМ и ЦПУ) до 1500лв може би това е най-доброто решение (но отново се надскача малко бюджета):
Лаптоп Asus K550JX-XX164D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хай млади момко, без да съм голем спец по тия въпроси 

ето ти наготово 1-2 работни и изгодни предложения ... щото

доколкото разбирам са ти нужни 8 гБ РАМ - задължително, 

и желателно е да има и ССД-хард, който би ти улеснил яко

работата. В тази връзка аз имам един як, макар и вече малко 

старичък АСУС ЗенБуук на 3 години почти, който наистина работи 

доста добре и на ниво..., но за съжаление е с 4 гБ , поради което 

новата 10-ка малко скърца и буксува отвреме-навреме на него. 

1/

ASUS K555LN-DM091D I7 FHD Blue

нов продуктпродукт с подаръкнай-търсен

1,248 лв. с ДДС

или 12 x 116,48 л

Хард Диск1TB SATA 5400rpm
Големина на екран15.6"

Резолюция1920 x 1080
Технология на екранматов FullHD LED-backlit AntiGlare

Видео карта2GB NVIDIA® GeForce® GT 840M

2// Лаптоп ASUS K550JX-DM013D

1,549 лв. с ДДС

или 12 x 144,57 лв.
сподели с приятели
Направете своята потребителска селекция за избор на лаптопВижте сравнение на лаптоп ASUS K550JX-DM013D с други над 400 лаптоп модела по Ваш избор на най-ИЗГОДНИ цени от INTERACOM.eu !Търсене на близки до ASUS K550JX-DM013D ЛаптопиСвежи новини за лаптопи, нетбук, таблет, цени, промоции от Интераком - вашият магазин за технологииСподели с приятели цена и информация за модела ASUS K550JX-DM013D на приятелОтпечатай Лаптоп ASUS K550JX-DM013DСравни други подобни на ASUS K550JX-DM013D Лаптопи

Големина на екран15.6"

Резолюция1920 x 1080

Видео карта2GB NVIDIA GeForce GTX 950M

3///

Лаптоп ASUS K550JX-DM014D

нов продуктпродукт с подаръкнай-търсен

1,649 лв. с ДДС

или 12 x 153,91 лв.
сподели с приятели
Направете своята потребителска селекция за избор на лаптопВижте сравнение на лаптоп ASUS K550JX-DM014D с други над 400 лаптоп модела по Ваш избор на най-ИЗГОДНИ цени от INTERACOM.eu !Търсене на близки до ASUS K550JX-DM014D ЛаптопиСвежи новини за лаптопи, нетбук, таблет, цени, промоции от Интераком - вашият магазин за технологииСподели с приятели цена и информация за модела ASUS K550JX-DM014D на приятелОтпечатай Лаптоп ASUS K550JX-DM014DСравни други подобни на ASUS K550JX-DM014D Лаптопи

Големина на екран15.6"

Резолюция1920 x 1080

Видео карта4GB NVIDIA GeForce GTX 950M

4// И ако имаш желание да го вземеш - имаш опцията да го
сториш това на разсрочено плащане, т.е.  да речем решаваш 
да платиш сега кеш 1+500, след което разсрочваш остатъка 
с-но твоите възможности на този етап, затова и ето ти ПЕРФЕКТНОТО предложение в тази насока: 
Лаптоп ASUS ZENBOOK UX303LA-C4441P I7 Ултрабук
на следния адрес:

2,249 лв. с ДДС

или 12 x 209,91 лв.
ЗАЩО? 
Категория: Ултрабук

Хард Диск256GB SSD + TPM module
Големина на екран13.3"

Резолюция1920 x 1080

Видео картаIntel HD Graphics 5500
Оптично устройствобез

Операционна системаWindows 8.1 Pro (64Bit) English

Екстри:

Backlit Kbd подсветка на клавиатурата

Автономност на батериятадо 9.00h часа !!!!!

Айде със здраве и дерзай нататъка ... щото добрата инвестиция 
винаги се изплаща след известно време, тъй като вече лаптоп под 
бон и 1/2 не си струва разходите по него,  и просто не е модерен и актуален, така да се каже.
С поздрави ... и всего хорошего. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lenovo IdeaPad B70 Grey, 80MR00JFBM,2Years,17.3” HD+(1600x900) AG,i7-5500U 2.4/3.0GHz,8GB 1600MHz,1TB SSHD 8GB,GF G920 2 GB,DVD±RW,Giga lan,WIFI bgn,BT,VGA,HDMI,USB 3.0,Camera,4-in-1 reader,4Cell,DOS

1549 лв. 

Колега който ползва твоите програми които си изброил го взе наскоро и е много доволен. Аз също го препоръчвам, даже е с хибридния диск и работи по бързо. След време може едно SSD да сложиш и ще е самолет ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://olx.bg/ad/hp-elitebook-8570w-i7-3740qm-3-7ghz-uwva-fhd-msata-24gb-ssd-ID5kZ3g.html#de0e807218 с оставаща година и четири месеца гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Людмил Йотов
      Здравейте, добри хора! 
      Като за начало искам да се извиня, ако темата ми е в грешния раздел! 

Казусът е следния ; снощи вечерта, както си играя LoL и лаптопа просто изгасна. Помислих си, че е спрял тока, но всичко друго работеше. Махнах батерията и пробвах да го пусна, но греда. Когато обаче махнах жак-а за зарядното забелязах, че е доста хлабав, а и в ъгъла, където се пъха жака явно са ми се откачили щипките, защото при отваряне и затваряне се чува едно "тракане" 
      Мисълта ми е дали е възможно самия жак отвътре да се е разместил или повредил, или направо дъното се е предало? 
      При опит да го включа няма никакви светлини, дори и мишката не свети /която си свети постоянно, дори и да е затворен лаптопа/ - лаптопа е сръвнително нов, на около 3 години Lenovo G70-70

ПП.
      На ясно съм, че лаптопа на 99% е за сървиз, просто искам да видя вашите мнения, като много по компетентни от мен и да си направя сметка с колко пари ще трябва да се изхвърля... 
      Поздрави! 
    • от Gust123
      Може ли да се смени процесора?
    • от Sensey
      Здравейте, вчера като си почиствах лаптопа  забелязах тези 2 подобни на гайки, които се търкаляха около дъното. Някой знае ли от къде може да са се развили?

• от Siyana
      Здравейте! Искам да си купя лаптоп. Търся нещо до около 2000 лв. Насочих се към Macbook, защото знам, че екраните им са много добри. Търся си нещо, което да става за програмиране и дизайн. Главно ще се използва Adobe пакета. (Допълнителен въпрос: Някой знае ли дали на Macbook е възможно да се инсталира пиратския пакет? Не ми се дават 120 лв. на месец :D) Трябват ми поне 8 GB RAM, не бих отказала и 16. Понякога може да се използва и за рендиране, но това не е належащо. Като цяло ми трябва добра машинка с малък бюджет. Бях се спряла на HP Omen преди да се зарибя по Mac-oвете и доста други дизайнери да ми ги препоръчат. Та същинският въпрос е: знам, че ако се сглобява, ще излезе доста по евтино и нещо, което готово е примерно 2600, мога сглобявайки да сваля на 2000, но си нямам ни най-малка представа какви части да избера и кой да ми ги сглоби. Моля, помагайте.
    • от Marillon
      Здравейте, търся си лаптоп ,който както показва и заглавието ще ми служи за университетски задачи по графичен дизайн, както и за дигитално рисуване . Бюджетът ми е около 2000 лв като за момента  се колебая между два варианта:
      1. Dell Inspiron 5770, варианта с процесор intel core i7
      2. Acer Nitro 5 AN515 -51-71BX
       Ще съм много благодарна,ако някой може да ми даде мнение спрямо двата лаптопа по-горе ,или някоя по-ок машина от тях :)
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване