Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Колеги ,дайте моля идея за лаптоп до 1500лв.Ще се ползва основно за Autocad,Photoshop,Archicad и други такива програми.
Ще помоля и за мнение за интел процесори ix xxxU серията,Чувам ,че не били много добри а повечето конфигурации са с тях.

Благодаря

П.П.Предпочитам Nvidia видео пред AMD

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да разгледаш лаптопите втора употреба, 

Това например е невероятен лаптоп: http://olx.bg/ad/prodavam-hp-elitebook-8760w-ID5s81s.html#16d6b66b96

Игри надявам се не играеш....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За хубав лаптоп за професионални нужди е нужно бюджета ти да е над 2000лв. Гледай на това като на инвестиция. Все пак щом ще ползваш такива програми, би трябвало да печелиш от работата с тях.

Преди 3 години и половина отделих сума от около 3000лв и си взех възможно най-напомпания 13" MacBook Pro. Малкото инчове са заради мобилността, която в моя случай е важна. Машинката преди година претърпя ъпдейт - SSD и вече с 16GB RAM ще ми служи поне още година. Батерията все още държи около 5-6 часа автономна работа когато съм навън. Друг бонус е, че ОС-а е безплатна, офис пакета също и антивирусна не е необходима.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За брат ми е.И аз и той сме студенти по Архитектура.Практически ни трябва за професионален софтуер,обаче пари все още той няма да изкарва.Аз Карам с един Делл вече 3 години и живот и здраве,ако се изпълни един проект и се вземе хонорар,там отивам на бюджет 2к+ за него обаче в момента нямам от къде да му дам 500+лв за нещо наистина добро.Така че ще ви помоля за предложения в диапазона.
Какво мислите за LENOVO IDEAPAD Z710AM

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За брат ми е.И аз и той сме студенти по Архитектура.Практически ни трябва за професионален софтуер,обаче пари все още той няма да изкарва.Аз Карам с един Делл вече 3 години и живот и здраве,ако се изпълни един проект и се вземе хонорар,там отивам на бюджет 2к+ за него обаче в момента нямам от къде да му дам 500+лв за нещо наистина добро.Така че ще ви помоля за предложения в диапазона.

Зле, ама много. Единственото което става за твоите цели в този диапазон е предложения от мен elitebook.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Притеснява ме ,че не пише нищо за гаранция,за елитбук-а.Звъннах на момчето.Наистина няма гаранция единствено това ме притеснява

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://rmania.net/laptopi-hp--elitebook-8560w-core-i7-2820m-quadro-2000m-1920x1080-2466.html

Това има 6 месеца гаранция. Обаче е по-слаб!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се гледат нужните х-ки на компонентите (главно РАМ и ЦПУ) до 1500лв може би това е най-доброто решение (но отново се надскача малко бюджета):
Лаптоп Asus K550JX-XX164D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хай млади момко, без да съм голем спец по тия въпроси 

ето ти наготово 1-2 работни и изгодни предложения ... щото

доколкото разбирам са ти нужни 8 гБ РАМ - задължително, 

и желателно е да има и ССД-хард, който би ти улеснил яко

работата. В тази връзка аз имам един як, макар и вече малко 

старичък АСУС ЗенБуук на 3 години почти, който наистина работи 

доста добре и на ниво..., но за съжаление е с 4 гБ , поради което 

новата 10-ка малко скърца и буксува отвреме-навреме на него. 

1/

ASUS K555LN-DM091D I7 FHD Blue

нов продуктпродукт с подаръкнай-търсен

1,248 лв. с ДДС

или 12 x 116,48 л

Хард Диск1TB SATA 5400rpm
Големина на екран15.6"

Резолюция1920 x 1080
Технология на екранматов FullHD LED-backlit AntiGlare

Видео карта2GB NVIDIA® GeForce® GT 840M

2// Лаптоп ASUS K550JX-DM013D

1,549 лв. с ДДС

или 12 x 144,57 лв.
сподели с приятели
Направете своята потребителска селекция за избор на лаптопВижте сравнение на лаптоп ASUS K550JX-DM013D с други над 400 лаптоп модела по Ваш избор на най-ИЗГОДНИ цени от INTERACOM.eu !Търсене на близки до ASUS K550JX-DM013D ЛаптопиСвежи новини за лаптопи, нетбук, таблет, цени, промоции от Интераком - вашият магазин за технологииСподели с приятели цена и информация за модела ASUS K550JX-DM013D на приятелОтпечатай Лаптоп ASUS K550JX-DM013DСравни други подобни на ASUS K550JX-DM013D Лаптопи

Големина на екран15.6"

Резолюция1920 x 1080

Видео карта2GB NVIDIA GeForce GTX 950M

3///

Лаптоп ASUS K550JX-DM014D

нов продуктпродукт с подаръкнай-търсен

1,649 лв. с ДДС

или 12 x 153,91 лв.
сподели с приятели
Направете своята потребителска селекция за избор на лаптопВижте сравнение на лаптоп ASUS K550JX-DM014D с други над 400 лаптоп модела по Ваш избор на най-ИЗГОДНИ цени от INTERACOM.eu !Търсене на близки до ASUS K550JX-DM014D ЛаптопиСвежи новини за лаптопи, нетбук, таблет, цени, промоции от Интераком - вашият магазин за технологииСподели с приятели цена и информация за модела ASUS K550JX-DM014D на приятелОтпечатай Лаптоп ASUS K550JX-DM014DСравни други подобни на ASUS K550JX-DM014D Лаптопи

Големина на екран15.6"

Резолюция1920 x 1080

Видео карта4GB NVIDIA GeForce GTX 950M

4// И ако имаш желание да го вземеш - имаш опцията да го
сториш това на разсрочено плащане, т.е.  да речем решаваш 
да платиш сега кеш 1+500, след което разсрочваш остатъка 
с-но твоите възможности на този етап, затова и ето ти ПЕРФЕКТНОТО предложение в тази насока: 
Лаптоп ASUS ZENBOOK UX303LA-C4441P I7 Ултрабук
на следния адрес:

2,249 лв. с ДДС

или 12 x 209,91 лв.
ЗАЩО? 
Категория: Ултрабук

Хард Диск256GB SSD + TPM module
Големина на екран13.3"

Резолюция1920 x 1080

Видео картаIntel HD Graphics 5500
Оптично устройствобез

Операционна системаWindows 8.1 Pro (64Bit) English

Екстри:

Backlit Kbd подсветка на клавиатурата

Автономност на батериятадо 9.00h часа !!!!!

Айде със здраве и дерзай нататъка ... щото добрата инвестиция 
винаги се изплаща след известно време, тъй като вече лаптоп под 
бон и 1/2 не си струва разходите по него,  и просто не е модерен и актуален, така да се каже.
С поздрави ... и всего хорошего. 
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Lenovo IdeaPad B70 Grey, 80MR00JFBM,2Years,17.3” HD+(1600x900) AG,i7-5500U 2.4/3.0GHz,8GB 1600MHz,1TB SSHD 8GB,GF G920 2 GB,DVD±RW,Giga lan,WIFI bgn,BT,VGA,HDMI,USB 3.0,Camera,4-in-1 reader,4Cell,DOS

1549 лв. 

Колега който ползва твоите програми които си изброил го взе наскоро и е много доволен. Аз също го препоръчвам, даже е с хибридния диск и работи по бързо. След време може едно SSD да сложиш и ще е самолет ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://olx.bg/ad/hp-elitebook-8570w-i7-3740qm-3-7ghz-uwva-fhd-msata-24gb-ssd-ID5kZ3g.html#de0e807218 с оставаща година и четири месеца гаранция.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от alaptopbuyer
      Здравейте!
      Трябва ми лаптоп за около 2000лв., който да бъде използван основно за програмиране (web development). Основните характеристики, които ме интересуват, са RAM памет и процесор. Не ми трябва добра видео карта (вградена ще е може би най-добре). Разглеждах различни лаптопи, но не мога да избера, защото не разбирам особено от компютърни характеристики. Искам поне 16GB RAM и ще е най-добре дънната платка да има капацитет от 64GB RAM, за да може да мога да добавя RAM, когато ми се наложи, защото RAM ще е вероятно най-бързо изхарчения ресурс. Няма да играя видео игри на него.
      Благодаря!
    • от AnnieBro
      Здравейте! От вчера имам изключително разстройващ проблем и той е, че на дънната платка на лаптопа ми се счупи порта за вътрешния ми хард диск и вече лесно може да се каже, че нямам работещ лаптоп - не мога да го стартирам въобще и нямам достъп до изключително важни за мене файлове. Някой има ли представа дали сервиз би могъл да го смени и/или да го оправи по някакъв начин? Защото предполагам смяната на цяла платка ще излезне изключително скъпо (не съм изцяло наясно) и не мога да отделя много голяма сума (200+ лева) в момента. Някой от вас знае ли доверен сервиз в София, който е възможно да се справи с проблема? Чувала съм, че има много измамници по сервизите, които си взимат здрави части от машините за оправяне и ги заместват със стари и/или неработещи и това е също нещо, което искам да избегна. Лаптопът е Acer Aspire 7 и е извън гаранционен от август. Какъвто и отговор или мнение ми дадете, много бих се зарадвала да го чуя!
    • от Annn
      Здравейте,
      Търся съвети за избор на лаптоп с бюджет до около 3500лв  Ще се използва за графичен дизайн, логотип...рисуване с графичен таблет.     Последно гледах Леново Легион, но с по-новите компоненти излизам от бюджета. Трудно ми е да преценя дали ако сложа 64рам, вместо 32 ще е толкова по-значимо в сравнение с това дали графичната карта е Nivida Rtx s 6 или  8 памет... Или предходните на RТХ, също са достатъчно силни.. И колко е осезаема разликата между процесорите Intel i7 10750H/9750H....     *Отделно за екрана не знам какво точно да гледам , освен да е IPS изглежда че и те са с различно качество. На първо време няма да има допълнително монитор.   *Смятам да ползвам Windows 10, и се зачудих дали има съществена разлика между pro/ home освен че pro е по-добре за групови задачи, офиси...
    • от makabi
      Здравейте,
      търся лаптоп за игри и гледане на филми, бюджетът ми е до 1800-1900 лева.

Кажете ми дали този е добър избор: https://ardes.bg/product/acer-nitro-5-an515-55-73hh-nh-q7jex-00l-173951

• от NerdyBurdy
      Здравейте, какво мислите за MSI MSI Modern 14 B4MW лаптопа с AMD Ryzen 4500u и 16GB DDR4 320Mhz ? 1500лв.
      Единственото, което ме спира да го закупя е това, че USB портовете са USB Type A 2.0, USB C порта няма опция да се ползва за Display Port, Wifi е версия 5.0, като всеки друг лаптоп, който съм разглеждал е с Wifi 6.0 и говорителите на лаптопа са на дъното(под лаптопа), макар че най-вероятно никога не да ползвам говорителите на лаптопа, а я ще закачам мойте си тонколони, я ще ползваш слушалки.
      Ще ползвам лаптопа като основна машина за видео, интернет, програмиране закачен към 2 монитора, клавиатура, мишка и тонклони.

Много исках да си закупя Lenovo Ideapad 5 15, 15.6 инчовият модел лаптоп с 16ГБ РАМ и новите Ryzen процесори, тъй като го смятам за най-добрият лаптоп съотношение цена-качество, но уви го няма никъде в България.
      Явно просто поствам тука, за да чуя някой да каже "Да MSI лаптопчето си заслужава парите" и да се чувствам доволен от покупката си.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване