Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От няколко месеца скайпа ми не работи на компа. Изтеглих поне 10 версии на скайп вкл. и най-новата, и нито една не проработва. Точно като трябва да си напиша име и парола и да се впиша - ми излиза празен, син екран. А в момента е черен/ . Преди няколко месеца за първи път ми се появи този проблем със скайп и занесох компа да го оправят, и момичето каза,че проблема е от windows xp и трябвало да ми инсталират windows 7. След като ми инсталираха windows-a, скайпа ми си вървевше нормално ДО преди 2-3 месеца. На лаптопа имам същата версия на скайп и си работи добре.  Ако някой знае как да оправя проблема, да помага...:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

От няколко месеца скайпа ми не работи на компа. Изтеглих поне 10 версии на скайп вкл. и най-новата, и нито една не проработва. Точно като трябва да си напиша име и парола и да се впиша - ми излиза празен, син екран. А в момента е черен/ . Преди няколко месеца за първи път ми се появи този проблем със скайп и занесох компа да го оправят, и момичето каза,че проблема е от windows xp и трябвало да ми инсталират windows 7. След като ми инсталираха windows-a, скайпа ми си вървевше нормално ДО преди 2-3 месеца. На лаптопа имам същата версия на скайп и си работи добре.  Ако някой знае как да оправя проблема, да помага...:(

Деинсталирай версията, която си качил, почисти регистрите и качи това от линка:   https://cloud.mail.ru/public/C1d4/NAhLuqCrE

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За деинсталиране и почистване на остатъци от инсталацията може да използваш Revo Uninstaller.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни чипсета ти да не е случайно 845. Малко глупава работа, ама последните версии на Скайп имат проблем с него и няма оправия. Лично съм го виждал на 2-3 места този проблем - не тръгва и не тръгва. Трия регистри, преинсталирам - не и не! Даже някой програми увисваха след стартирането на Скайп. Примерно Адобе Рийдър гърми с грешка в dll файл. Затварям скайпа  и тръгва. Компа почва да лагва и се получава една омазвация по прозорците като ги местиш. Голяма чуденка що докато не ме светнаха в един друг форум. Точно с този чипсет бяха комповете и WinXP

Редактирано от alibaba4444 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирай версията, която си качил, почисти регистрите и качи това от линка:   https://cloud.mail.ru/public/C1d4/NAhLuqCrE

Инсталирах я, но като се опитах да се впиша ми изписва,че не е в състояние да се свърже....

Редактирано от Mimm (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Инсталирах я, но като се опитах да се впиша ми изписва,че не е в състояние да се свърже....

https://login.skype.com/login?client_id=578134&redirect_uri=https%3A%2F%2Fweb.skype.com%2F

Пробвайте ''web'' весията на skype/от браузъра/ и вижте дали ще ви свърши работа.;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

При добро копие и правилно инсталиране на  Windovs XP SP3 -не може да не тръгне. Писано е толкова много точно по този въпрос и в този подфорум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване