Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Touchpad-а на acer ES1-512-C81M не бачка след преинсталира на windows от 8.1 на 10 изтеглих му драйвери пак не става хелп 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Krasimir Terziyski
      Здравейте!
      Чудя се дали този лаптоп е добър избор за студент или ученик тоест гледане на филми, работа с програмите на Microsoft,   слушане в музика и сърфиране в Google . Ако не  можете ли да ми предложите някакви други лаптопи до 1000 лв. Благодаря!
    • от tsvetomir0
      Може ли малко помощ или съвет да ме насочите кам евентуално решение?Благодаря на отзовалите се! Таблет Acer Iconia B1-733-K3G3,  с процесор 4x Cortex-A7 (1.3 GHz), 7.0", 1 GB DDR3L, 16 GB EMMC, Android 6.0 Marshmallow                Таблета работи нормално докато не го изключиш .пробвам да включа и светва екрана с логото на acer и се изключва.така около1ч,1:30ч и да се изключи сам. После го стартирам и трагва нормално да работи,правил сам му хард ресет ама пак го прави този проблем.някои път без да искам го изключвам и влиза в този режим . 
    • от Мимето К.
      Здравейте
      .Наскоро си купих лаптоп втора употреба Acer aspire 5315, Теглих драйвери но без успех постоянно изписва,че няма открита камера.Възможно ли е да е повредена и имали някакъв шанс да я оправя?
    • от cybercop
      Ако някой ползва драйвър на Nvidia, свален, като .run файл от официалната страница, моля да ми каже, задължително ли е убиването на X сървъра по време на инсталацията. Става въпрос за 340 драйвър, който ползвам за G210 на най- експлоатираната си машина. Другото, което ме интересува е, има ли ограничения за ядрото. Конкретно ме интересува 2.6.32.ххх. В новите дистрибуции, инсталирам драйвърите от хранилищата и не ми се е налагало да ги свалям от външен източник. Не убивам и графичния сървър, а само рестартирам машината.
      Благодаря предварително за отговорите !
    • от StarLeofN2
      Здравейте , трябва ми помощ с намирането на драйвър за тъчпада на Asus X550LN  . При комбинация от fn + f9  да се пуска или спира както е по принцип . Благодаря !
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване