Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ... От няколко дена съм собственик за КИА СОРЕНТО 2004г.Та имам няколко въпроса относно автомобила.. Пред огледалото за задно виждане има едно дисплейче с три копчета на което дисплейче пише ту 200м ту 100м ту -40м ... Другия въпрос ми е 4х4-то автоматично ли се задейства като пребоксува,защото като врътна копчето на 4х4LO или 4х4HI не светва нищо на таблото и мисля че не работи 4х4-то..Който знае ще съм му благодарен да си изкажи мнението за тези колички .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.10.2015 г.,, Iwancho Panaiotovv написа:

Здравейте ... От няколко дена съм собственик за КИА СОРЕНТО 2004г.Та имам няколко въпроса относно автомобила.. Пред огледалото за задно виждане има едно дисплейче с три копчета на което дисплейче пише ту 200м ту 100м ту -40м ... Другия въпрос ми е 4х4-то автоматично ли се задейства като пребоксува,защото като врътна копчето на 4х4LO или 4х4HI не светва нищо на таблото и мисля че не работи 4х4-то..Който знае ще съм му благодарен да си изкажи мнението за тези колички .. 

Виж сега то тука да ти отговарят точно на този въпрос шансът е минимален.Вземи се хвани и отиди в някой близък автосервиз да погледнат.За пребоксуването то 4х4 като се включи автоматично пуска предния мост най-вероятно нещо се е скапало с годинките щом не светва нищо.Като за мнение такава кола аз бих си купил само ако е запазена незнам твоята как е но аз съм останал с впечатление че и при автоматиците и ръчните имаше известни минуси и плюсове при автоматика беше предния мост се включва сам при пребоксуване на някое от задните колела, което ти спестява да следиш постоянно дали ти е прав волана и дали си махнал крака от газта,преди да пуснеш двойното, което и при ръчните имаше такова нещо , но лично за ръчните съм останал с впечатление че са по пъргави.Не са лоши коли според мен ако си попаднал на кола зависи от теб нататък.Късмет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване