Премини към съдържанието
bussdee

Моля за съдействие относно BSOD:0x3B (0xC0000005, 0xFFFFF8800F5072EC, 0xFFFFF8800B037950, 0x0)

Препоръчан отговор

Днеска си взех комп. от ъпгрейд сменяха ми дъно,процесор,видео карта и рам памет, казаха че са ми инсталирали драйвери и там всичко което е необходимо но ми дава грешка  BlueScreen. След анализ със WhoCrashed ми изписва за следния проблем On Sat 31.10.2015 г. 12:02:24 GMT your computer crashed
crash dump file: C:\Windows\Minidump\103115-19843-01.dmp
This was probably caused by the following module: atikmdag.sys (atikmdag+0xB12EC)
Bugcheck code: 0x3B (0xC0000005, 0xFFFFF8800F5072EC, 0xFFFFF8800B037950, 0x0)
Error: SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION
file path: C:\Windows\system32\drivers\atikmdag.sys
product: ATI Radeon Family
company: Advanced Micro Devices, Inc.
description: ATI Radeon Kernel Mode Driver
Bug check description: This indicates that an exception happened while executing a routine that transitions from non-privileged code to privileged code.
This appears to be a typical software driver bug and is not likely to be caused by a hardware problem.
A third party driver was identified as the probable root cause of this system error. It is suggested you look for an update for the following driver: atikmdag.sys (ATI Radeon Kernel Mode Driver, Advanced Micro Devices, Inc.).
Google query: Advanced Micro Devices, Inc. SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION

Някои ще може ли да ми каже какво точно трябва да направя да отстраня този проблем, и как точно ?

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирай си драйвъра на ATI видео картата или си инсталирай по-нов драйвър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някой може ли да прочете правилата на форума, особено точка 2.1 и 2.3?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смених заглавието на темата, за да е по-ясно. Ако не стане с преинсталация на драйвера или не знаете как да се оправите с проблема, носете компютъра на мястото, където са ви правили така наречения update да си оправят проблемите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирай си драйвъра на ATI видео картата или си инсталирай по-нов драйвър.

А дали ще може да ми кажеш от къде точно мога да си инсталирам по нови драйвери ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали ще може да ми кажеш от къде точно мога да си инсталирам по нови драйвери ?

Заповядай -> http://support.amd.com/en-us/download

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А кое точно трябва да инсталирам от тук Automatically Detect and Install Your Driver това ли ?

Редактирано от bussdee (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това може. Ако не засече картата, по-долу има ръчно да избереш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря за оказаната помощ,инсталирах драйверите,ако продължи да го има проблема ще ви пиша пак :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване