Премини към съдържанието
Yordan1948

Игри с хубава история

Препоръчан отговор

Може ли да ми препоръчате игри с хубава история? Прегледах игрите в стийм , които са Story Rich , но почти всички хубави игри съм ги играл.  Смятам пак да врътна AC Unity. Чакам предположения :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези, които съм играл аз в низходящ ред (според историята, не според това колко ми е харесала играта цялостно)

1. Mass Effect трите части в редичка в комбинация с трите книги на Дрю Карпишин. До толкова е story driven, че аз не я възприемам като игра, а като интерактивен филм - примерно разликата между Paragon и Renegade и решенията ти не оказват влияние върху протичането на играта, но позволява да си моделираш историята по твой вкус. Времево са така: Възходът(книга), Mass Effect 1, Разкритието (книга), Mass Effect 2, Възмездието(книга), Mass Effect 3. Спътниците са номер 1 NPC-та в жанра (лично мнение). Недостатък - страничните куестове са леко еднакви, но страхотната основна история компенсира с излишък.

2. Witcher 2. + желателно е преди това книгите на Сапковски - играта почва точно там дето свършват книгите. Поставям я толкова напред, защото има два качествено различни пътя за изиграване, които дават поглед върху историята от обратна гледна точка, нещо, което за жалост липсва в третата част.

3. Dragon Age 1. Страхотна история, също много пипнати NPC-та.

4. Witcher 3. Добра основна линия, но няма мърдане от нея, за разлика от втората, но пък безбройно много странични куестове всеки с малка но смислена история. Бонус е играта от гледната точка на Цири.

5 Fallout 3: Добра история + страничните. Доста забавен хумор на места.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване