Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Jamo 160 d

Kolo98

Препоръчан отговор

съжалявам приятели ако съм дал неразбираем въпрос но  съм начинаещ и искам да се науча да си поправям сам тези схеми (платки) моля извинете ме но теорията ми много куца  за съжаление  работя само на практика явно за това много бъркам,още веднаж извинявайте само моля да се науча и някой да ми подаде ръка във  този труден за мен проблем,благодаря за отделеното обаркано време от мен.ПРОСТО ОТ МАЛЪК МЕ ПРЕВЛИЧА ЕЛЕКТРОНИКАТА НО ТАКА И НЕМОГА ДА Я НАУЧА МИСЛЯ  ТУКА ДА ПОТЪРСЯ ПОМОЩ МОЛЯ НЕ МИ ОБРЪЩАЙТЕ ГРЪБ,ОЩЕ ВЕДНАЖ БЛАГОДАРЯ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 50
  • Създадено
  • Последен отговор

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване