Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Да знам, че много от вас ще кажат - тва пък какво е ?

Ами това е един Windows който се прави от така любимите ни хакери...

Той е с вграден Microsoft Office 2003 sp1, Windows SP 2, Nero, mIRC и други екстри...

Самият диск е bootable и не изисква CD Key което според мен улеснява доста нещата :P

Ето какво е написано за него:

Windows Nemesis 3.0

Windows Nemesis 3 är en installation av xp pro med sp2 och alla uppdateringar till den 25 december 2004 färdig installerade.

Finns även en del program färdigt med som Office 2003 SP1, Nero 6.3.125, Sun Java, WinRar 3.3, Ad-Aware SE Pro, MSN Messenger 6.2, Windows Media Player 10, Mirc 6.?.

А ето ви линк и към torrent-a (надявам се, че всички вече знаят как се използва):

Windows Nemesis 3.0

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Можеше и да не е на немски :P

<{POST_SNAPBACK}>

Защо пък да е на немски инфото не е на немски език. Кажете на какъв език е да знам дали да го свалям ;):)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо пък да е на немски инфото не е на немски език. Кажете на какъв език е да знам дали да го свалям ;):)

<{POST_SNAPBACK}>

Разбира се че не е на немски...

Съвсем обикновена система на англ. език

просто нямаше друго инфо иначе самата система си е на англ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно ми е само да не би този "хакерски" Уиндоус да си има вградени "хакерски" нещица :speak:ohmy.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инфото е на шведски език.

Windows Nemesis 3.0

This install MUST be done as a clean install, eg. you must boot from the disk and install. If you wish to format an existing partition

then delete the partition in question and then choose to install on it during install, always choose NTFS (not the quick option).

Release includes the following:

XP Pro SP2

Hotfixes up to 25/12/04

Office 2003 SP1

Nero 6.3.125

Sun Java

WinRar 3.3

Ad-Aware SE Pro

MSN Messenger 6.2

Windows Media Player 10

Mirc 6.?

Certain service security vulnerabilities have been removed such as Remote Registry but nothing you will miss.

Следва един дълъг списък от registry tweaks и List of SATA drivers included in this release .При проявен интерес към списъка ще пиша.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Ами ще рече че си е същия XP но инсталатора е пипнат тук там и след като се инсталира Windows-aсе инсталират една след други Nero, Ad Aware и т.н.При самата инсталация наистина не иска сериен номер. Съществени промени няма, само различната тема. Явно е бутнат тук там из регистрите, но не съм разглеждал подробно. За бързината не мога да кажа, защото е нова инсталация и като всяка такава работи по бързо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...
Хайде ако някой е със този Windows, да ми пише може ли, да ми прати синята тема на windows nemesis. благодаря!

Ето тук е папката с темите от инсталационният диск на Windows Nemessis 3.0. Разархивираш и си ги добавяш - при мен работи. cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реално погледнато наистина си най-обикновен Windows бутнат с nLite. Нищо ново. Те такива версии на Windows има вече под път и над път. Вместо да се занимавате с Windows, който е разбърникан къде ли не и не се знае какво е бутнато, по-добре си инсталирайте нормален и си го настройте него. А и като гледам какво се инсталира автоматично с него, още по-добре е нов, че да си инсталирате всички на чисто.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За въпросния нищо не мога да кажа тъй като не съм го пробвал. Може и да е сполучлив.

От неофициалните виндовси този със сигурност е добро попадение. Оптимизиран е мн. добре. Пък и из форума има и други които са го ползвали и са доволни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше една версия Windows XP SP X от която сам доста недоволен.

Инсталирвах го на три различни машини и винаги имах проблеми.

дори ще спомена ,че едната беше лаптоп Amilo Pro V 2040 и там дори неможеше да зареди Wina направих 4 или 5 преинстала и на всяко зареждане ми даваше синият екран.Единият път дори стигнах да вляза на сейв мод и разкарах това онова и взе ,че проработи.Но после се оказа ,че има куп други проблеми пак го преинсталирах и неможех пак да стигна до сейв мод.Затова го отписах като оперативна система. Хората който правят тези Windows-и качват драйвове на килограм ,разни бета версий и куп други неща който не се знае дали ще използва всеки.

Тези Windows Nemesis 3.0 и Unattended Windows Xp Service Pack 3 много го свалят по торент тракерите,но аз си оставам скепитк.

Точно затова си предпочитам един нормален Win и аз да си го наглася както искам .

biggrin.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване