Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Алтернатива на nutribullet - има ли?

dimy

Препоръчан отговор

Nutribullet е мнохо хубава машинка, но ми е скъпо. Има ли друга подобна машина, която да смила и пасира горе долу така плодове, зеленчуци и ядки като него? Идеята ми е да си правя сокове с повече фибри и смляни ядки.

10х

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, dimy написа:

...Има ли друга подобна машина, която да смила и пасира горе долу така плодове, зеленчуци и ядки като него? Идеята ми е да си правя сокове с повече фибри и смляни ядки.

Идеята е ясна, а всичко смляно практически си остава в каната, независимо дали е с 10000 об/мин (?) или с 500 - фибрите ще са все толкова. Затова и вместо да даваш 119 лв за Нутрибулет, можеш да си купиш за половината пари този или кой да е подобен нему марков (Филипс, Мулинекс и пр.), пък дори последните да са без кана. Изборът от т.нар. "чопъри" е огромен. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, hlevoust написа:

Идеята е ясна, а всичко смляно практически си остава в каната, независимо дали е с 10000 об/мин (?) или с 500 - фибрите ще са все толкова. Затова и вместо да даваш 119 лв за Нутрибулет, можеш да си купиш за половината пари този или кой да е подобен нему марков (Филипс, Мулинекс и пр.), пък дори последните да са без кана. Изборът от т.нар. "чопъри" е огромен. 

То пасатора е абсолютно същото, както и блендера. Само дето, при тях не взимаш да пиеш директно от тях, а си взимаш чаша. Но, аз имам чуството, че го е видял от телешопа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах предвид, че чашата е подбрана за съответния модел, та затова и дадох линк към първия попаднал ми комплект.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, не съм имал нищо впредвид. Просто питах за по-евтин уред. Този Rohnson ми хареса и ако до ден два не получа по-добро предложение - ще го купя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-добро, по-добро, колко да е... Отиваш в близката технобакалия и избираш който модел ти харесва. Изборът наистина е много голям, има и скъпи, и евтини модели, но в крайна сметка всичко, що сложиш за мелене, няма да иде никъде, освен ако забравиш да захлупиш, че иначе ще се наложи пребоядисване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, hlevoust написа:

По-добро, по-добро, колко да е... Отиваш в близката технобакалия и избираш който модел ти харесва. Изборът наистина е много голям, има и скъпи, и евтини модели, но в крайна сметка всичко, що сложиш за мелене, няма да иде никъде, освен ако забравиш да захлупиш, че иначе ще се наложи пребоядисване.

Ok

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Кауфланд гледах един блендер почти 1:1 с нутрибулета  за 99 лева, - макар че аз лично смятам че подобни пюренца са само за такива без зъби - бебета и разни дъртаци защото независимо какво и да казват в тъпата реклама на нутрибулета голяма част от полезните вещества на плодовете и зеленчуците се губят при смилането.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, ined написа:

В Кауфланд гледах един блендер почти 1:1 с нутрибулета  за 99 лева, - макар че аз лично смятам че подобни пюренца са само за такива без зъби - бебета и разни дъртаци защото независимо какво и да казват в тъпата реклама на нутрибулета голяма част от полезните вещества на плодовете и зеленчуците се губят при смилането.

В кой Кауфланд си го видял и кога?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя във Възраждане, миналата седмица.

мисля че беше този ама за 99 лева (може би на примоция) 

https://zora.bg/crown/cnb-10310/28212

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, ined написа:

Да , вече го видях снощи. Същия е - 99кинта. Решено е ще отида днес и ще го взема.

ПС. Промоцията е до 17.11.

10х

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземете се научете че им плащате малоумните денонощни реклами. И от надутата цена на продукта като махнете цената на рекламата - вижте какво остава и направете изводи какво може да е качеството.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Филипов написа:

Вземете се научете че им плащате малоумните денонощни реклами. И от надутата цена на продукта като махнете цената на рекламата - вижте какво остава и направете изводи какво може да е качеството.

Ами като сметна: Цена на нутрибулета в топшоп 250 лева - цена в афала 119 лева = 131 лева плащаш за реклама 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на ‎14‎.‎11‎.‎2015‎ г.‎ ‎11‎:‎11‎:‎35‎, ined написа:

Взех го за 99лв. Работо добре. Може да заключвате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на ‎21‎.‎11‎.‎2015‎ г.‎ ‎20‎:‎37‎:‎42‎, Lisa написа:

Здравейте, блендерът смила ли хубаво всички плодове и ядки?

Да, макар че не е на атоми, блендера смила семките на мандарините и ябълките до степен, че не се усещат при пиене. Все пак 1000W и 20000 оборота са това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
на 25.11.2015 г.,, dimy написа:

Да, макар че не е на атоми, блендера смила семките на мандарините и ябълките до степен, че не се усещат при пиене. Все пак 1000W и 20000 оборота са това.

Благодаря за отговора. Взех си го и работи идеално, смила всичко.  Хубав ден!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 9 месеца по-късно...

Здравейте, днес попаднах на много интересна статия свързана със сравнението на истински Нутрибулет спрямо фалшив, дано ви е полезна :) http://www.webcafe.bg/webcafe/ad-blok/id_161972810_Kak_po-evtinoto_izliza_po-skapo

Аз попринцип имам машинката от доста време и съм супер доволен, понеже стават много бързо нещата, а диетата ми ме задължава да приемам много голямо колочество витамини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване