Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

https://www.facebook.com/events/1070889649618140/

iGreet - българският стартъп за картички с добавена реалност, ти дава възможност да покажеш своята идея за коледна картичка! Изпрати ни твоя дизайн, а ние ще го накараме да оживее, ако спечелиш!
Прочети повече за iGreet на www.igreet.co

В КОНКУРСА могат да участват самостоятелно или в екип художници, рекламни и дизайнерски агенции, студенти, както и неспециалисти в графичния дизайн. Всеки участник има право да представи не повече от два проекта.
ЦЕЛТА на конкурса е да се избере уникален авторски дизайн.

Дизайните, отговарящи на УСЛОВИЯТА, посочени по-долу, ще бъдат събрани и публикувани в албум на страницата на iGreet, където всеки ще може да гласува за своя фаворит като хареса съответната илюстрация. Петте дизайна, събрали най-много харесвания в КОНКУРСА от 21-ви до 29-ти ноември 2015 г. ще се състезават за наградата, а всички останали ще получат iGreet картичка по избор от нашия каталог. Името на победителя ще бъде обявено на 30-ти ноември 2015 г. Той ще може да постави своя подпис върху изработения от него дизайн, който ще бъде анимиран, разпечатан и разпространен в дистрибуторската мрежа на iGreet.

УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ:
1. Харесай страницата на iGreet!
2. Сподели събитието с приятели!
3. Изпрати ни твоя коледен авторски дизайн за картичка на ask@igreet.co до 18.00 ч. българско време на 20-ти ноември 2015 г.

НАГРАДА:
Парична награда от 200 лв + 10 бр. отпечани картички със спечелилия дизайн

ТЕХНИЧЕСКИ ИЗИСКВАНИЯ:
1. Илюстрацията трябва да е в подходящ формат за анимиране - работен файл (psd или eps формат с елементи на отделни слоеве - layers)
2. Размер на илюстрацията - 1358x1937 px; резолюция: 300 dpi;

ВАЖНО: Предложенията за участие в конкурса, които не отговарят на горепосочените изисквания, няма да бъдат разглеждани!

contest-pic.jpg

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Николай Петков
      Здравейте, най-скоро време ми предстои да отворя наргиле бар в Студентски град, но все още не съм избрал лого, много ще съм Ви благодарен ако ми помогнете с този проблем.Не сме голямо "заведение", затова ще ни е нужен семпъл и изчистен дизайн на лого. Изпратете ми вашите идеи на email: nikolaypetkow96@icloud.com или като коментар на темата, а най-доброто, което харесам ще възнаградя със сумата от от 50лв, (платени по банков път). Името на бара ще се казва SMOKE ( Smoke shisha bar) и ще сме отворени към всякакви предложения. Благодаря Ви предварително.

• от sinjaptica
      Студио Арти организират web конкурс за детска рисунка, темата е свободна и могат да участват деца от 4 до 18 г. Предвидени са награди - художествени материали и курсове. Повече инфо има тук:

Конкурс за Детска Рисунка

• от canko99
      Здравейте! Почнах да правя дървен модел на една лодка от дърво, няма да я пускам във вода само ще си я гледам. Та мисълта ми е бихте ли ми предложили материал, от който да го направя? Мисля сърцевината на кабината да я направя от фибран, да ви попитам има ли пяна по-твърда от фибрана, или тя е най-твърдата. После фибрана ще го покрия с епоксидна или полиестерна смола, коя от тези смоли е по - здрава и надеждна, т.е. няма да се напука и моделът ще издържи вовек и веков.  другият ми вариант е да облепя фибрановата кабина с глина и да я грундирам и после боядисам и   лакирам ще ползвам такава глина, ще се напука ли  кой от посочените начини е по-удачен с глината или с смолата? Благодаря ви предварително!

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване