Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

niki292002

Игрите, които очакваме през 2016!

Препоръчан отговор

Така, тъй като 2015 е към края си, мисля, че е редно да има нова тема, но този път за 2016. :)

Аз лично чакам GTA VI.

Линк към старата тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, niki292002 написа:

Така, тъй като 2015 е към края си, мисля, че е редно да има нова тема, но този път за 2016. :)

Аз лично чакам GTA VI.

Линк към старата тема.

В близките 2 години няма да излезе.. Дори трейлър няма :D А има хора, които още не са играли 4, а какво остава за V :D Аз чакам American Truck Simulator и Outlast 2 надявам се тази година да излязат и двете игри :)

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми, надеждата умира последна. :) И мани тая Outlast, точно защото я играх в 1 часа посред нощ не можах да спя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Far cry primal, need for speed, експанжъна на Уитчъра и най-вече Мафия 3. А GTA не вярвам да излезе преди 2018.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен 2015 година бе най-добрата за рейсърите - симулатори  и не искам да напускам годината ;)  През 2015 година излезе всичко най-важно и съществено в тоя жанр. Сега чакам да ошлайфат нещата още  малко. Project Cars 2  също се очаква 2016  година, което е странна политика. Поне за геймърите, не и за тия, дето ще ни вземат парите пак. Чакам и официално в началото на 2016 ( или края на 2015) да се появи финалната версия на DIRT  Rally. Естествено чакам нов пакет за Assetto Corsa - dreampack 3,  ако изобщо подготвят такъв. Чакам си и нови писти, автомобили и намаления в Race Room. Те поне периодично пускат нещо ново, сега чакаме и най-новата  писта в Китай. Да не забравя F1-2016. Тоя път се надявам  и кариерата им да е като хората. Любопитно ми е и какво ново подготвят Codemasters и дали след DIRT Rally  ще има друга игра с ранен достъп. А, да не забравя и това, което чакам в началото на 2016 година - Sebastien Loeb Rally Evo. Но като гледам разработчика - milestone, не очаквам нищо добро от графиката. Но пък може и да греша:

Що се отнася до шутърите...аз още Far Cry 4  не съм доизиграл. Не ми трябват други. Все пак чакам да видя какво ще излезе от DOOM, което май е  и най-очакваното заглавие от мен засега. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То аз не съм започнал FarCry 4. Е, главно защоти не ми се плаща, а пиратската само крашва и до там я оставих. Ако падне на намаление покрай коледа ще я взема. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ооо да и аз чакам Mafia III това ще бъда брутална игра...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз през 2016 чакам няколко нови мода на S.T.A.L.K.E.R. които да ми пооправят вкуса от Fallout 4, който нещо не ми допадна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, niki292002 написа:

То аз не съм започнал FarCry 4. Е, главно защоти не ми се плаща, а пиратската само крашва и до там я оставих. Ако падне на намаление покрай коледа ще я взема. :)

FC4  я взех преди половин година някъде, но за игра през VPN. След 6 месеца  VPN  отпада  и сега я играя без  проблем. А и много пари не дадох, защото версиите за руския пазар са близо два пъти по-евтини понякога.  Сега си взех АРК: Survival Evolved  за 13 лева, но щя я играя чак като стане безплатна и излезе финала. Дотогава се надявам да има и руски език, че игри с английски няма как да играя.  Сетих се сега, че трябва да излиза и Dead Island 2. Нещо много закъсня. 

преди 44 минути, Agentpat™ написа:

Аз през 2016 чакам няколко нови мода на S.T.A.L.K.E.R. които да ми пооправят вкуса от Fallout 4, който нещо не ми допадна.

Защо, аз 30  часа  вече изиграх ;) Дразнят ме многото оръжия, продукти, предмети. Лошо е организирана информацията за всеки продукт и оръжие. няма и как да разбера на мига кое оръжие става, как стреля, какво е. Натискаш F,  излизат ти слотовете, но никаква информация за оръжията. Истинска мъка е и да търся това - онова за бързите слотове. Особено ме дразнят многото препарати за първа помощ и тем  подобни. няма как да назначиш някой клавиш за здраве и да не се занимаваш. Вместо това имаш по 2-3 продукта най-често и те свършват за нула време, особено ако объркаш клавишите в бързината. При Rage  нещата бяха организирани малко по-добре. Иначе играта е много интересна, а като вникне човек в нея, става още по-интересна. Но многото опции наистина объркват. Не че и при СТАЛКЕР не са много. Там същата работа.  Само че може да се съсредоточиш върху няколко неща и да не се занимаваш с други. Примерно вземаш едно оръжие с патрони на Варшавския договор и си караш с него цялата игра. Тук няма как да вземеш едно оръжие   по простата причина, че има поне 20 вида патрони, всеки вид за  едно, максимум за две оръжия. в един момент си с 5-6 оръжия в слотовете без нито един патрон. Затова ми писна да се занимавам с оръжия, взех си бокс, направих си някакъв лост с бодлива тел и бой по кратуните. намерих и някакъв пистолет с патрони, дето правят на плазма врага, стреля надалече и е точно. Обикновен пистолет, но леко ъпгрейднат  прави чудеса. Знам, че има чалъми и ще ги открия по врем,е на играта. Аз RAGE  я изиграх веднъж само с бумеранзи. Последното ниво го взех с тях и то на най-висока трудност. Просто всяка игра си има чалъм и той трябва да се открие. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Кико написа:

Защо, аз 30  часа  вече изиграх ;) Дразнят ме многото оръжия, продукти, предмети. Лошо е организирана информацията за всеки продукт и оръжие. няма и как да разбера на мига кое оръжие става, как стреля, какво е. Натискаш F,  излизат ти слотовете, но никаква информация за оръжията. Истинска мъка е и да търся това - онова за бързите слотове. Особено ме дразнят многото препарати за първа помощ и тем  подобни. няма как да назначиш някой клавиш за здраве и да не се занимаваш. Вместо това имаш по 2-3 продукта най-често и те свършват за нула време, особено ако объркаш клавишите в бързината. При Rage  нещата бяха организирани малко по-добре. Иначе играта е много интересна, а като вникне човек в нея, става още по-интересна. Но многото опции наистина объркват. Не че и при СТАЛКЕР не са много. Там същата работа.  Само че може да се съсредоточиш върху няколко неща и да не се занимаваш с други. Примерно вземаш едно оръжие с патрони на Варшавския договор и си караш с него цялата игра. Тук няма как да вземеш едно оръжие   по простата причина, че има поне 20 вида патрони, всеки вид за  едно, максимум за две оръжия. в един момент си с 5-6 оръжия в слотовете без нито един патрон. Затова ми писна да се занимавам с оръжия, взех си бокс, направих си някакъв лост с бодлива тел и бой по кратуните. намерих и някакъв пистолет с патрони, дето правят на плазма врага, стреля надалече и е точно. Обикновен пистолет, но леко ъпгрейднат  прави чудеса. Знам, че има чалъми и ще ги открия по врем,е на играта. Аз RAGE  я изиграх веднъж само с бумеранзи. Последното ниво го взех с тях и то на най-висока трудност. Просто всяка игра си има чалъм и той трябва да се открие. 

Мен ме дразни идиотското AI на "човешките" противници. Нападат по един и същи начин, прикриват се по един и същ начин, защитават се по един и същ начин  - вообще пародия. Опитали са се да направят 4-ката по шутър ориентирана, но мудният енджин разваля тотално този им напън. Докато при Skyrim всичко беше наред и мудността кореспондираше много добре с епохата и оръжията, то тук нещата са коренно различни.

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво ще кажеш за гуловете.:wink12: Или за супермутантите с малката атомна бомба. Аз почнах вече като видя такава сбирка и направо скачам до града да влеза в голямото желязо. Иначе ми скъсаха нервите да ме разкостват.

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Tommygun написа:

А какво ще кажеш за гуловете.:wink12: Или за супермутантите с малката атомна бомба. Аз почнах вече като видя такава сбирка и направо скачам до града да влеза в голямото желязо. Иначе ми скъсаха нервите да ме разкостват.

Тия все още не съм ги срещал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Agentpat™ написа:

Мен ме дразни идиотското AI на "човешките" противници. Нападат по един и същи начин, прикриват се по един и същ начин, защитават се по един и същ начин  - вообще пародия. Опитали са се да направят 4-ката по шутър ориентирана, но мудният енджин разваля тотално този им напън. Докато при Skyrim всичко беше наред и мудността кореспондираше много добре с епохата и оръжията, то тук нещата са коренно различни.

Според мен с напредъка на играта  нещата се оправят. Сети се, че и при СТАЛКЕР няма как в началото да минеш повече от километър.Знаеш ли колко пъти съм зарязвал тая игра, само защото ме пуска с 20 патрона, с които не може да нацелиш никой с калпавия си Калашник? То първите часове игра са най-трудни, докато не напреднеш и не придобиеш навици. като разбереш, че може  да ползваш и критични удари, нещата стават по-лесни. Аз не съм недоволен от играта като геймплей, а от организацията на  менютата и клавишите. Не мисля, че враговете се държат еднотипно. Най-малкото рядко срещаш еднакви по  сила и ранг врагове.  Наистина, всичко е измислено (неистинско) в тая игра и всичко е  възможно по тая причина. Няма как да искаш от подобна игра същите физични закони като в тоя свят. Но аз не мисля, че дори действията на противника да са  еднотипни, е непременно лошо в една игра. Всъщност, аз искам всичко да ми е добре известно -  как да атакувам противника така, че да имам успех. Това е и интересното в някои игри - еднотипността.   Все едно да искаш във F1_2015 да няма еднотипност. Е как да стане, като се въртиш 60 обиколки средно, минавайки по една и съща линия всеки път и изпреварвайки ако се налага по точно определен начин? Приеми, че има и такива игри и ако не се харесват на някой, просто не се играят. За мен идеална игра няма, дори и рейсърите, които до един играя. От месеци се чудя коя игра е най-добрата, правя си класации по определени критерии, но накрая резултатът не е точно такъв, какъвто мисля, че ще е. Всяка игра си има минимум по 2-3 недостатъка, които са оправени при конкуренцията, но пък конкуренцията има други недостатъци. Да не говорим, че и всеки човек си има собствени изисквания към игрите и няма как да се удовлетворят всички.  Да вземем да направим една тема за недостатъците на игрите, да видим какво ще стане? Това е като недостатъците на автомобилите - откриваш много, дори са повече от предимствата, но  въпреки всичко смяташ тоя автомобил за най-добър, щото положителните неща в него  най-добре удовлетворяват изискванията ти.  няма идеална игра, няма и да  има скоро. Но пък има добри игри и такива, които са безинтересни и не могат да задържат вниманието ти. За мен Fallout 4 е от много  добрите игри, въпреки многото бъгове  и недостатъци на енджина. Със сигурност играта не е с най-лошата или най-добрата графика, не е с най-добрия вървеж, не е с най-добрата история, не е с най-доброто управление, не е най-късата и изобщо по нито един критерий  не е най-добрата, но като цяло е в челото на класациите според мен. Да вземем FC 4 -  супер графика и вървеж( ако изключим най-тежките настройки), увлекателен геймплей,  но в един момент просто всичко е постигнато и ти се въртиш в кръг, чудейки се как да продължиш. Затова и спрях да я играя, не я доизиграх. FC3  бе една идея по-добра, но с по-лош геймплей, по-лоша графика. Все пак я изиграх 2-3 пъти и още толкова я почвах. Значи има нещо в нея. Не че във FC4  няма, но аз постигнах всичко още преди средата на играта. Смисъл от продължение не видях, а може и да има такъв. При СТАЛКЕР  е нещо такова. Играеш, играеш и в един момент си неубиваем. Вярно, модове много, но лично аз предпочитам добре познатото и отработено пред капризите на разни разработчици. Рядко са игри като Fallout 4,  които да ме задържат по-дълго време и да ме накарат да разуча как точно стоят нещата с играта.

преди 18 минути, Tommygun написа:

Ами натискаш Q,  целиш се в гранатата докато  лети към теб и са готови мутантите :)  Точно преди малко засякох един такъв с бомба, дето я метна срещу мен. Мен обаче повече   ме тормозят ония мутиралите пчели и бръмбари, дето плюят отрова. С един се справям, но втория и третия ми идват много, а и нямам въздух да бягам. Гонят, мамка им. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Кико написа:

Според мен с напредъка на играта  нещата се оправят. Сети се, че и при СТАЛКЕР няма как в началото да минеш повече от километър.Знаеш ли колко пъти съм зарязвал тая игра, само защото ме пуска с 20 патрона, с които не може да нацелиш никой с калпавия си Калашник? То първите часове игра са най-трудни, докато не напреднеш и не придобиеш навици. като разбереш, че може  да ползваш и критични удари, нещата стават по-лесни. Аз не съм недоволен от играта като геймплей, а от организацията на  менютата и клавишите. Не мисля, че враговете се държат еднотипно. Най-малкото рядко срещаш еднакви по  сила и ранг врагове.  Наистина, всичко е измислено (неистинско) в тая игра и всичко е  възможно по тая причина. Няма как да искаш от подобна игра същите физични закони като в тоя свят. Но аз не мисля, че дори действията на противника да са  еднотипни, е непременно лошо в една игра. Всъщност, аз искам всичко да ми е добре известно -  как да атакувам противника така, че да имам успех. Това е и интересното в някои игри - еднотипността.   Все едно да искаш във F1_2015 да няма еднотипност. Е как да стане, като се въртиш 60 обиколки средно, минавайки по една и съща линия всеки път и изпреварвайки ако се налага по точно определен начин? Приеми, че има и такива игри и ако не се харесват на някой, просто не се играят. За мен идеална игра няма, дори и рейсърите, които до един играя. От месеци се чудя коя игра е най-добрата, правя си класации по определени критерии, но накрая резултатът не е точно такъв, какъвто мисля, че ще е. Всяка игра си има минимум по 2-3 недостатъка, които са оправени при конкуренцията, но пък конкуренцията има други недостатъци. Да не говорим, че и всеки човек си има собствени изисквания към игрите и няма как да се удовлетворят всички.  Да вземем да направим една тема за недостатъците на игрите, да видим какво ще стане? Това е като недостатъците на автомобилите - откриваш много, дори са повече от предимствата, но  въпреки всичко смяташ тоя автомобил за най-добър, щото положителните неща в него  най-добре удовлетворяват изискванията ти.  няма идеална игра, няма и да  има скоро. Но пък има добри игри и такива, които са безинтересни и не могат да задържат вниманието ти. За мен Fallout 4 е от много  добрите игри, въпреки многото бъгове  и недостатъци на енджина. Със сигурност играта не е с най-лошата или най-добрата графика, не е с най-добрия вървеж, не е с най-добрата история, не е с най-доброто управление, не е най-късата и изобщо по нито един критерий  не е най-добрата, но като цяло е в челото на класациите според мен. Да вземем FC 4 -  супер графика и вървеж( ако изключим най-тежките настройки), увлекателен геймплей,  но в един момент просто всичко е постигнато и ти се въртиш в кръг, чудейки се как да продължиш. Затова и спрях да я играя, не я доизиграх. FC3  бе една идея по-добра, но с по-лош геймплей, по-лоша графика. Все пак я изиграх 2-3 пъти и още толкова я почвах. Значи има нещо в нея. Не че във FC4  няма, но аз постигнах всичко още преди средата на играта. Смисъл от продължение не видях, а може и да има такъв. При СТАЛКЕР  е нещо такова. Играеш, играеш и в един момент си неубиваем. Вярно, модове много, но лично аз предпочитам добре познатото и отработено пред капризите на разни разработчици. Рядко са игри като Fallout 4,  които да ме задържат по-дълго време и да ме накарат да разуча как точно стоят нещата с играта.

То точно в това е тръпката - да започнеш като гол охлюв и постепенно да изграждаш героя си - точно така най-обичам. Ще дам шанс на играта, най-малкото, защото и аз много я чаках. За мен, обаче, Far Cry 4 е по-добра от Fallout 4

Това за темата за недостатъците в игрите не е лоша идея. Макар, че всичко е субективно - на един се харесва едно, което на друг не се харесва.

При Сталкер няма как да станеш съвсем неубиваем (без да пипаш в actor.ltx), ако я играеш на "мастър". 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е има, как да няма. Не е съвсем, ама почти. Говоря за SGM 2.2. В един момент с добър екзоскелет си на практика неубиваем. Слагаш някой артефект да ти лекува раните и здравето, нагласяваш си и малко части от мутанти да ти повишават непрекъснато здравето и няма кой да те убие, освен ако    разработчика умишлено не е направил нивото така, че да те убият, ако нямаш нещо си. Но в пряка битка с Alfa  отрядите си неубиваем. И  това някъде към средата на играта. Поне аз така я играя. Защото няма как с гол Калашник да  тръгнеш две локации напред. Веднъж се пробвах директно да прескоча блатата по най-бързия начин и на Скадовск, но се оказа непосилна задача. Трябва търпение. При FО 4 също почваш много неподготвен и ако се изсилиш да изпълняваш задачи, стигаш доникъде. Там трябва яка подготовка още в началото. И това на нормална трудност. Мисля има поне две трудности отгоре. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Кико написа:

Е има, как да няма. Не е съвсем, ама почти. Говоря за SGM 2.2. В един момент с добър екзоскелет си на практика неубиваем. Слагаш някой артефект да ти ликува раните и здрвето, нагласяваш си и малко части от мутанти да ти повишават непрекъснато здравето и няма кой да те убие, 

И всичкото това на "мастър"? Няколко точни изстрела в главата и никой артефакт не може да те спаси - смъртта настъпва мигновено. Още повече, че в модовете на основата на CoP (какъвто е SGM 2.2) няма как да "овесиш" на пояса си повече от 5 артефакта. При Clear Sky е същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сравнваш малко ябълки с круши. С един изстрел има много по-трудни игри, например Tom Clancys GHOST Recon. По-трудна игра  не съм играл. Разбира се на максимална трудност.  Пускат ме на един мост с защита един автомобус и още трима като мен ( ако не са изпукали на предните мисии) и докато залегна и ги изкомандоря,, вече са мъртви, а аз рестартирам цял ден нивото. После върви напредвай лежешком. А да обобщаваме за всички STALKER няма смисъл. Струва ми се, че си свикнал да играеш по един начин и не забелязваш недостатъците.  FO4  е  трудна отт друга гледна точка - да се оправиш с товара, оръжията и медикаментите. Картите са големи и тръгнеш ли нанякъде, трудно е да минеш две мисии без да посетиш селища, за да си набавиш това онова,  главно медикаменти. А това доста забавя развитието на играта. Да не говорим, че и имаш задължения да се грижиш за някои селища.  На практика тая игра е различна от STALKER, където играеш сам за себе си и от теб никой не зависи. Различни игри, това е. Аз не съм разочарован, защото тая игра не мога да сравнявам с друга подобна, макар че  наподобява и на STALKER  и на RAGE  и на други игри. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не споря, че има много по-трудни игри. Факт е, обаче, че в никоя друга игра не съм срещал да те убива рикоширал куршум. Сталкер също има своите недостатъци, които в най-добрите модове са сведени до минимум. А това, че в Сталкер никой от теб не зависи, ами не е така! Има доста модове (говоря за модовете, а не за официалните игри), в които трябва да защитаваш куестови (и не само) персонажи.

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаеш, че аз и СТАЛКЕР играя с удоволствие. Дори това бе първата   игра, купена от мен, ако не броя на времето игри като "Змията хапе" и подобни за Правец 82 :P Проблемът е, че това е игра от 2007 година ако не греша. А това означава и доста недостатъци с картината и не само. Например много ми е смешно като застреляш някой, как след секунда пада като талпа. Затова ти казвам, че си затваряш очите за някои неща, като обръщаш внимание на други.  ПОнеже ми е малко трудно да говоря за шутърите, защото  аз ги играя и не обръщам особено внимание на недостатъци, освен в картината, ще дам пример с рейсърите. Понеже от известно време почнах да се замислям, коя игра все пак е най-добра за мен. За сега съм си набелязал 22 игри с автомобили и класаците са интересни. Ако не бе старата графика на някои от тях, то те са доста по-добре направени от някои нови. Да вземем  една стара игра - GTR 2  или дори GTR. Там много добре е направено всичко с настройките и на управлението и на автомобилите и изобщо, каквото си помислиш, го има. И това в игра отпреди повече от 10 години. Тия неща в съвременните касови рейсъри липсват в голямата си част. Обаче като почнеш да сравняваш игрите по разни показатели, примерно графика (лично аз ги сравнявам по десетина показателя на графиакта), вървеж, вертикална синхронизация, DSR  възможности...управление с клавиатура, интернет възможности, статистика, настройки на автомобил, управление, интериора на автомобила( примерно настройките на шофьорската седалка, уреди, осветление на уредите, показания на уредите...) и така нататък, изведнъж игри с лоша графика се качват много нагоре, а някои дори бият, въпреки че не знаят какво е DX11. В един момент игри от различни поколения се оказват почти изравнени, а това означава в крайна сметка, че и аз играя тия игри повече. Но ако някой показател, като графиакта примерно, е много назад, колкото и да е добра играта, аз рядко я пускам. Трябва да има някакъв баланс в недостатъците. Така е и със СТАЛКЕР. Само едната история и геймплей не винаги са в състояние да ме задържат над играта. Като няма графика, като не работи добре с няколко ядра на процесора, като модовете правят  смешни  и три GTX980Ti, няма как да ме привлече. В случая имам предвид примерно Lost Alpha. Да не говорим, че тая игра не само е тежка, а и с не толкова добра  графика. Или да кажем мизъри мода. Супер, оправена графика, ама две минути ми зарежда дори като натисна esc. Наистина трябва да съм човек без  работа и с огромно желание да изиграя тоя главно графичен мод. Да, може и аз нещо да съм объркал при инсталацията, но при положение, че имам избор между още поне  150 игри, трудно ще загубя още време, връщайки се на тоя мод. Знаеш ли колко игри ми каресват и не съм  изиграл? Над 100 са. Стоят си   и чакат удобен момент. Вместо това обаче  излизат нови и нови игри. Знаеш ли, че още не съм изиграл дори MetroLL,   да не говорим че си купих отдавна и Redux? Е, някога ще ги изиграя. Може би. Тоя Fallout 4 за 3 или 4 дена имамизиграни  35 часа. Ще поставя рекорд. Може би единствено War Thunder   може да съперничи по време за игра в най-кратък период. 

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С нетърпение чакам Hearts of Iron 4. :)

Линк към трейлъра.

Редактирано от Devastation (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Morgan Freakman написа:

Аз пък чакам най-новият експанжън на WOW, a именно Legion. 

Пълно разочарование аз не я играя от 2 години вече от както излезе пандата се отказах. 

Правих там компилаций на сървъри ама нямаше хора отказваха и така... Няма файда сега някакъв филм уж да си поднесат за да си върнат част от играчите ама на дали.. 

Редактирано от Devastation (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Devastation написа:

Пълно разочарование аз не я играя от 2 години вече от както излезе пандата се отказах. 

То като цяло я прецакаха след Катаклизма, но кой знае може пък от Близард да измислят нещо. Но надали ще върнат голяма част от изгубените играчи.

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз чакам предимно Far Cry Primal, DLC-то на Witcher 3: Wild Hunt, Dark Souls 3 и Mass Effect Andromeda.

Това ще са най-готините игри през следващата година, според мен.

Също така  и Uncharted 4, но нея няма как да се играе, защото е само за PS4, който го нямам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...