Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

niki292002

Игрите, които очакваме през 2016!

Препоръчан отговор

Нещо, което мисля да си купя още преди да е излязло - Far Cry Primal:

Струва ми се невероятна игра. 10 000  години назад. Ухаа. Месец март. Не е толкова далече. Усещам как Gameworks  пак ще влезе в действие. 

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда много добре, но и посмъртно не бих дал 60 евро за една игра.

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Agentpat™ написа:

Изглежда много добре, но и посмъртно не бих дал 60 евро за една игра.

Има я сега и по 72 лева, но без руски език и за uplay  само.  72 бих дал, но ме спира руския. Не е ясно, дали ще мога да го въведа допълнително, а и искам да е Steam  версия. Определено ще следя цената и при някое намаление  някъде, ще ги прежаля тия пари. Изгледа ли целия 9 минутен клип, където се обяснява как се играе? Това е нещо различно за мен, а и е доста интересно да играеш само сред дива природа с диви животни.  Интересното е, че пак са вкарали вишките и авантпостовете, макар и по първобитен начин. Кефи ме как се превземат вишките - с огнена стрела :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Кико написа:

Кефи ме как се превземат вишките - с огнена стрела 

На мен пък ми беше странно. Мислех, че по този начин враговете ще извикат подкрепление :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз очаквам:Mass Effect Andromeda с ясна представа за излизането и на компютър(коледа 2016);GTA VI,която най-вероятно няма да излезе скоро;Следващия Assassin's Creed,може би ще бъде пуснат още следващата година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PC версията на новия Томб Райдър е следващото което ще си купя. Или пък Dying Light като падне под 15 евро ще и скоча оригинална. Mass Effect изглежда също много интересна а също се чудя отдавна и на Star Citizen. Но за последната ще трябва ъпгрейд на компютъра и то не само процесор ами и карта нова или втора като моята - ужас.....

• Харесване 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Tommygun написа:

PC версията на новия Томб Райдър е следващото което ще си купя. Или пък Dying Light като падне под 15 евро ще и скоча оригинална. Mass Effect изглежда също много интересна а също се чудя отдавна и на Star Citizen. Но за последната ще трябва ъпгрейд на компютъра и то не само процесор ами и карта нова или втора като моята - ужас.....

А аз, като правоверен Райдърец (и почитател на деколтето на кака Лара), ще изчакам, докато играта падне на 5-6 евро.

Dying Light също я чакам на гюме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бе деколтето е яко ама аз каква мацка си барнах във Fallout,направо жена ми ревнува :wink12:

• Харесване 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, PetioStoykovbg написа:

Кога ще излиза Фифа 16 ?

Излезе преди 2.5 месеца. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, PetioStoykovbg написа:

А за PC излезе ли?

Разбира се, че излезе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, PetioStoykovbg написа:

А за PC излезе ли?

Не и в Замунда :D

Редактирано от N1K17Y (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, N1K17Y написа:

Не и в Замунда :D

Има хиляди по-добри тракери, но не е мястото тук да ги изброявам.

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пък аз тихичко си чакам Black Desert Online, Warcraft 4, Lost Ark, Mu online 2, CS:GO да му ъпдейтнат енджина...,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе вие докато чакате Dying Light  за 5 лева, току виж се появила и Dead Island 2. Всъщност, какво стана с тая игра? Трейлър  имаше още преди да излезе Dying Light. Да не са се отказали нещо? О, сега се сетих, че на 9 февруари излиза голяо разширение на Dying Light. И него чакам, че ще ми дойде безплатно :) Навъртях и на тая игрица 260 часа и все още и въртя. И нещо странно се случи. В Steam като видяха, че играя само DL, ми предложиха опашка с 13 зомби игри. Не знаех, че са толкова много. За жалост с гадна графика повечето и няма да си купя или играя нито една от тях. Обаче за Dead Island 2  съм първия, дето ще си я купи ако изобщо се появи някога.  След седмица излиза и Sebastian Loeb Rally, която си я купих като pre-order  още преди месец. Да видим там какви са ги надробили, че им нямам много доверие на MIlestone. Уж има DX10, ама...А, да, чакам все още първия осмелил се с DX12  игра, каквато и да е тя. Ако ще и редене на кубечта да е, ще се пробва. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък с нетърпение очаквам първата Руска игра, разработена изцяло само от Руснаци. В разработката участват и някои от девелопърите на Сталкер:

Escape from Tarkov

Редактирано от DanteJKL (преглед на промените)
  • Харесване 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, DanteJKL написа:

Аз пък с нетърпение очаквам първата Руска игра, разработена изцяло само от Руснаци. В разработката участват и някои от девелопърите на Сталкер:

Escape from Tarkov

Майко мила.. Това ще е лудница! Ще се играе! :D

Редактирано от Светозар (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A aз вече очаквам The Devision.

Oпределено изглежда като игра за мен. Малко WoW,малко Fallout 4,малко шутърче,че даже като гледам крафтинга и DL.Ако може и да се зуумне изгледа че да стане като FPS цена няма да има.

Дано да има и достатъчно хора с които да се играе - тези игри правят най-голям кеф с други хора. Всеки рейдвал с гилдия и приятели в WoW знае за какво говоря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Tommygun написа:

A aз вече очаквам The Devision.

Oпределено изглежда като игра за мен. Малко WoW,малко Fallout 4,малко шутърче,че даже като гледам крафтинга и DL.Ако може и да се зуумне изгледа че да стане като FPS цена няма да има.

Дано да има и достатъчно хора с които да се играе - тези игри правят най-голям кеф с други хора. Всеки рейдвал с гилдия и приятели в WoW знае за какво говоря.

Аз не видях да има FPS  и затова се отказах да я пробвам дори.Нещо вече ми стана безинтересна тая поредица, както навремето NFS  след...Shift  и голямото осиране с управлението. 

Иначе си продават ключове за бета тестове, което не ми е ясно как ще стане, ама карай. 

А тая руската...май и руснаците нещо вяра и нямат :) Ако е като Ладите им - френски...И като казах Лади, се сетих за един случай от днес. Таксиметров шофьор, познат на мой колега с Лада 110. 500 000 км на мотора и смяна. Иска да си купува новата Лада Веста, ако се появи в България. Понякога някои хора имат късмет. Дано и тия с играта имат, че поне няма да търся руско озвучение. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, хубавци! Каква gta VI какви 6лв е? От R* игра с такива размери и бюджет скоро няма да видите. Това да не ви е call of duty, че да излиза всяка година? Вземете мислете трезво. Първо ще трябва да обявят новия red dead, след това ще пуснат нещо друго, пък чак тогава я видите я не трейлърче на gta. С други думи преди 2018та новини не чакайте. Инак за тази година най-добрата игра ще е uncharted 4. Всичко останало е на заден план.

Редактирано от jamc (преглед на промените)
  • Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, jamc написа:

Абе, хубавци! Каква gta VI какви 6лв е? От R* игра с такива размери и бюджет скоро няма да видите. Това да не ви е call of duty, че да излиза всяка година? Вземете мислете трезво. Първо ще трябва да обявят новия red dead, след това ще пуснат нещо друго, пък чак тогава я видите я не трейлърче на gta. С други думи преди 2018та новини не чакайте. Инак за тази година най-добрата игра ще е uncharted 4. Всичко останало е на заден план.

Най-добрата за теб. За мен игра от второ или трето лице не съществува.  За GTA 6  си прав. Те едва извадиха петицата. Лично аз бях подочул преди месеци за Project Cars 2, която ще излиза тая година, та ми е интересно какво ново биха предложили. Според мен нищо, ама да видим. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Кико написа:

А тая руската...май и руснаците нещо вяра и нямат :) Ако е като Ладите им - френски...

Какво имаш впредвид ?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, DanteJKL написа:

Какво имаш впредвид ?!?

Че и руснаците не си вярват много много. Това, което е уж руски, всъщност никога не е било изцяло руско. Ето, дори и трейлъра им е на английски, сякаш играта ще се играе от англичани. Ха! Когато нещо се води за изцяло руско, поне надписите трябва да са изцяло на кирилица!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гаранция, че са само руснаци ето интервюта с разработчиците:

Ако имаш време обърни внимание какво говорят във второто видео

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...