Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Игрите, които очакваме през 2016!

Препоръчан отговор

Току що, DanteJKL написа:

Гаранция, че са само руснаци ето интервюта с разработчиците:

Ако имаш време обърни внимание какво говорят във второто видео

И това ще направя. Не смятам обаче, че ако нещо се смята за руско или българско, трябва да има и една латинска буква, да не говорим за чужд език. И това доколкото виждам е алфа версия на играта. Обикновено на тоя етап игрите нямат превод.  Въпросът е принципен. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 156
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Аз пък с нетърпение очаквам първата Руска игра, разработена изцяло само от Руснаци. В разработката участват и някои от девелопърите на Сталкер: Escape from Tarkov    

Понеже не виждам тема за това, кои игри не очакваме или при кои сме имали големи очаквания по някое време, а в последствие сме ги задраскали, пиша тук. Tom Clancy's The Division. Поредното разочарован

PC версията на новия Томб Райдър е следващото което ще си купя. Или пък Dying Light като падне под 15 евро ще и скоча оригинална. Mass Effect изглежда също много интересна а също се чудя отдавна и на

Публикувани изображения

преди 14 минути, jamc написа:

Жалко. Губиш доста.

Изобщо не губя :) Аз от първо лице не мога да изиграя, какво остава за трето. Губят издателите, на които ще им избягат петдесетина лева от такива като мен. Виж как е при Fallout 4 - има различни изгледи на героя, кой както иска да играе. Загубата е за тоя, който прави игрите, щото няма да вземе и лев от мен. Иначе уважавам такива игри, но изгледа ме отблъсква. Едно е да има добър геймплей, друго е да има добър геймплей и графика. GTA 5  също направиха изглед от първо лице, което е плюс за тях. Най-малкото ми привлякоха вниманието. Друг е въпроса, че 50 лева давам само за рейсър и то симулатор. За FPS  не бих дал повече от 30 лева, освен ако не се казва Far Cry Primal. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едната игра почти я дочаках...поне демото поиграх преди малко. Sebastien Loeb Rally EVO. Дано като излезе играта след 4 дена, да са оправени някои контроли. Доста по-различна ми се стори от предната им WRC 4 като управление, но може и да греша. Като картина е напред, но спрямо аналогичните игри е средна работа. Още ми се струва недоизпипано това демо. Например през нощта липсва осветление на таблата, няма индикатор за оборотите. А на трейлърите има осветление. Но пък като цяло ми се стори добра за игра и ще се играе. Така и така съм я купил. Спрямо DIRT Rally, Mini-то се управлява отлично в Монако. Честно казано, изобщо не бих се върнал на DIRT Rally  с Mini  на асфалт. Неприятно впечатление ми направи това, че въпреки не чак толкова изпипаната графика с DX11, видеото едва се справя с 60 фпс през нощта и то само с 2хАА. Тоест, големи изисквания към видеокарта, никакви към процесор. Тая GTX980  ще трябва да я пиша вече за резолюция 1600х900. Никой не ебава процесорите напоследък.

Редактирано от Кико (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Кико написа:

Никой не ебава процесорите напоследък.

То няма лошо. Поне ще харчим пари само за видеокарти. Двуядрен процесор с две видеокарти и си ти човека. По една карта на ядро.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, nikolela написа:

То няма лошо. Поне ще харчим пари само за видеокарти. Двуядрен процесор с две видеокарти и си ти човека. По една карта на ядро.

Да де, ама за 1440p.  ще ти трябват две карти по 1500 лева в съвсем скоро време, за да хванеш 60  fps. А нещата са доста по-просто - да се пренасочи натоварване към процесора ти, струваш 400-500 лева и с GTX970  да си играеш на 1440p. Или това в пари прави 1200 лева. Къде са 3000 за две GTX980 Ti, къде са 1200  за процесор и видео, работещи синхронно? Ако ти си съгласен да играеш с твоята GTX970  на 1600х900  само и само да хванеш максимални детайли с 60  фпс,  аз не съм, защото само допреди година повечето новоизлезли игри товареха добре и процесора, а един i5 или i7  бе предостатъчен. Каква ти е сметката да играеш с пентиум за 100 лева и карта за 1500? Аз не виждам такава. Чисто и просто някой иска да си продава скапаните видеокарти, без да инвестира в нещо ново. То се е видяло, че АМД залагат на видеокартите си, а не на процесорите. Отказаха се от тях, горките. Ей затова и ще плащаш по няколко хилки за 1440p. Защото АМД са идиоти и защото NVIDIA  не прави процесори. Интел пък си има своята DOTA  аудитория и не ги ебе. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, atridi написа:

https://www.youtube.com/watch?v=__i_LoRKhJ0#t=226

Какъв ли ресурс ще хапне това!? :D

Доста голяма част от портфейла ми.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Кико написа:
преди 10 часа, atridi написа:

Малко, ако е все на закрито. На открито с небе и далечен хоризонт си става ламя от към ресурси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎1‎/‎26‎/‎2016 at 8:56, nikolela написа:

Малко, ако е все на закрито. На открито с небе и далечен хоризонт си става ламя от към ресурси.

И на закрито ще ти изяде картата и процесора! Обърни внимание колко много активни детайли имаш :) Но все си мисля че човека ще се разтърчи из гората че и на други места :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам чуството, че като излезе, всички тук с печки от 2002 ще започнат да възразяват, че едноядрения им пентиум е достатъчно мощен да пуснат играта и после ние ще сме смотани.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е колко да е яка тая игра? Погледнете Assetto Corsa  и ще разберете, че не сте много прави за изискванията. Друг е въпроса, как ще се справи разработчика. Защото има игри с гадна графика, които искат карта за 1500 лева, само защото играта е написана нескопосано. Или да вземем Project Cars. Същата работа. На едни видеокарти и процесори хвърчи, на други едва се влачи. Въпрос на гледна точка. Ако я направят за Pascal, никой няма да има шанс да я играе без сериозен ъпгрейд :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

А някой знае ли дали ще има пиратска версия на играта Rise of the tomb raider? Защото май никъде не се говори за crack-ове и такива.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, sasho_lom написа:

А някой знае ли дали ще има пиратска версия на играта Rise of the tomb raider? Защото май никъде не се говори за crack-ове и такива.

Ами, как да ти кажа? Защитата Denuvo се оказа "препъникамъка" на всички кракери. Много трудно се преодолява и то само при някои игри, при други просто не става (засега). Крак може да излезе и след месец, а може да не излезе и след година. Между другото, новият Far Cry също ще е с Denuvo. Все повече АА заглавия ще излизат с тази защита. Тъй че бъркайте се надълбоко, ако искате да играете веднага новите игри. Другата опция е да чакате някое голямо намаление или след няколко години, когато цената падне драстично, да вземете някое заглавие на цената на 2 кутии цигари. Третата възможност е да чакате crack, но кога ще стане това никой не знае точно, даже и самите кракери.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Agentpat™ написа:

Ами, как да ти кажа? Защитата Denuvo се оказа "препъникамъка" на всички кракери. Много трудно се преодолява и то само при някои игри, при други просто не става (засега). Крак може да излезе и след месец, а може да не излезе и след година. Между другото, новият Far Cry също ще е с Denuvo. Все повече АА заглавия ще излизат с тази защита. Тъй че бъркайте се надълбоко, ако искате да играете веднага новите игри. Другата опция е да чакате някое голямо намаление или след няколко години, когато цената падне драстично, да вземете някое заглавие на цената на 2 кутии цигари. Третата възможност е да чакате crack, но кога ще стане това никой не знае точно, даже и самите кракери.

Не пуша. Но тази защита е неопределима за сега. Същото беше и с някой криптовируси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Agentpat™ написа:

Между другото и досега има игри, които не са кракнати или ако са кракнати, просто не си заслужава труда. Сещам се за една игра, мисля бе руска - Uaz 4x4 или нещо подобно. Нищо и никаква игра, но за да я играеш, трябваше да си откачиш записвачката. Или да кажем H.A.W.X. 2. Тя тая игра некракната трудно се играе, а кракната е почти невъзможно. Така и не излезе никакъв крак за нея. Аз между другото си я купих с надеждата да играя, но вместо да играя, времето ми минава в чакане  да се свържа със сървъра. И ако се свържа, по някое време може да ме изхвърли. Това е то Ubi Soft. пари на вятъра. Дано да не стане така и с Far Cry Primal, че съм се наточил да си я купя. Ще е през VPN,  няма как друго яче. Колкото и да се страхуваш от това, аз досега фал съм нямал. Сещам се и за най-играната игра от мен - Race Room Racing Experience. Там дори да съм дал 300-400 лева, не винаги мога да играя, ако няма връзка със сървъра или след някакъв ъпдейт. Почват едни преинсталации и какво ли не. За последно преди 3 дена се наложи да я изтегля пак - 16 ГБ, щото след поредния ъпдейт не захапа. Какво остава някой да я кракне? Отдавна нямам кракната игра на компа си, щото съм си купил всичко, което ме интересува. Останаха някои игри за покупка, които може би бих взел за жълти стотинки, но може и да не ги взема, щото и няма да ги играя. Но пък ако ми ги дадат за 2 лева, защо да не ги взема? Ето, последен пример - NFSMW2  без пари тия дни. Никога няма да я играя, но пък защо да я нямам? Знам ли, винаги може да се появи някое лапе, което да иска да играе ;)  Преди повече от година бяха пуснали NFSHP  за 4 лева. Сториха ми се много и не си я взех, чакайки да падне още някой ден. Само че вече година чакам, под 8-9 лева не е паднала, а най-често е доста повече. е няма да си я взема за тия пари разбира се, защото това е стара игра и не заслужава повече от 2-3 лева. Та аз за хубавата DIRT 2  дадох 2 лева, какво остава за смотаната HP?  Що се отнася до новите игри, ей сега искам да си купя някоя, но не намирам подходяща на подходяща цена. В STEAM  тия дни има много намаления, но за мен парите са си повече отколкото трябва, затова и нищо няма да взема, още повече че и да го взема, пак ще играя Race Room  и тем подобни. Обаче съм си заплюл rFactor 2, много ми хареса игричката. Само не ми е ясно как стои въпроса с автомобилите и пистите, но като симулатор, играта се оказа доста добра. Има си всякакви настройки  за управлението и отначало може да се стори гадна и неуправляема, но след кратко цъкане из настройките, се намира точното положение. Освен това и километражите са големи. Това за Сашко от Лом.  Чакаме нови и хубави игри, но най-вероятно пак ще играем старите :P

Ето и една от причините да си играем старите:

http://www.overclockers.ru/softnews/74060/kak-silno-s-2013-goda-degradirovala-grafika-v-the-division.html

Естествено, виновник като че ли са конзолите и в частност скапаните FX8350. 

Между другото, по подобен начин преди 3-4 месеца деградира и DIRT Rally. Преди година това направи Dying Light. Деградация има и при Assetto Corsa, макар че там тя е свързана с друго. 2015-та ще я запомня с това, че повечето нови и хубави игри, деградираха като графика или просто пренаписаха малко кода, за да се подкрепят процесорите на АМД, с които играят много заблудени геймъри. 

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.01.2016 г. at 22:26, atridi написа:

Unreal Engine 4 е все пак.. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Кико написа:

Или да кажем H.A.W.X. 2. Тя тая игра некракната трудно се играе, а кракната е почти невъзможно. Така и не излезе никакъв крак за нея. Аз между другото си я купих с надеждата да играя, но вместо да играя, времето ми минава в чакане  да се свържа със сървъра. И ако се свържа, по някое време може да ме изхвърли. Това е то Ubi Soft. пари на вятъра. Дано да не стане така и с Far Cry Primal, че съм се наточил да си я купя. Ще е през VPN,  няма как друго яче. Колкото и да се страхуваш от това, аз досега фал съм нямал.

H.A.W.X. 2 е кракнат от близо три години, но не съм я играл, защото не си падам по летателни симулатори.

За VPN-a накрая ще вземеш да ме навиеш да пробвам.:tongue2: Така ми се играе новия Райдър, чеее...Обаче 60 кинта за игра и посмъртно не давам!:nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Agentpat™ написа:

H.A.W.X. 2 е кракнат от близо три години, но не съм я играл, защото не си падам по летателни симулатори.

За VPN-a накрая ще вземеш да ме навиеш да пробвам.:tongue2: Така ми се играе новия Райдър, чеее...Обаче 60 кинта за игра и посмъртно не давам!:nono:

Аз пробвах кракнатата когато се появи, но така и не можах да летя повече от няколко минути. Но аз казах, че дори да е купена, пак долу горе толкова се играе. Така се престараха с тия защити, че и тия дето си я купихме, не можехме да играем. Иначе на H.A.W.X.  1  сигурно имам над 1000 часа и то онлайн. Това е втората най-играна игра от мен след GRID 1. Аз ти казах как играеш през VPN. Сядаш и не ставаш цял ден. Оставяш играта да си работи докато вършиш други работи и си ОК с VPN-a. Онлайн не ти трябва, щото максимум няколко минути да играеш. Обаче не знам Race Room  да е кракната. Тя по принцип си е безплатна, но има доста платени неща - писти и автомобили. Съмнява ме някой да е кракнал пистите и автомобилите. Не си го представям как ще стане. Все дно да кракнат War Thunder  или Survarium. Бе сигурно има и такива идиоти, ама ще ти дам един пример за безполезен чийт. Когато играх GRID 1, някои тарикати си мислеха, че като получат 1 000 000 точки в началото след чийт, са недостижими. Само дето не си правиха сметката, че за 7 обиколки съм правил милиард точки, а 1 милион се правят за няколко завоя. Ето ти безсмислен чийт. Тогава ме напушваше смях заради тия глупендери. То няма ли го там горе, никакъв чийт не може да те спаси. 

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, gif4e написа:

Единственото качество на Doom е ,че това е първият в историята 1st person shooter. След него имаше Duke Nuken ,Shadow Warrior , Blood ,на които аз лично много повече се забавлявах. Ако ще оценяваме качествата на това ,което е направено без оглед на старите лаври ,едва ли ще си заслужава...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, gif4e написа:

Божеее...Получила се е максимално тъпа и скучна игра, с брутално елементарен геймплей. Това "чудо" и да ми го подаряват, не го ща!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, Agentpat™ написа:

Божеее...Получила се е максимално тъпа и скучна игра, с брутално елементарен геймплей. Това "чудо" и да ми го подаряват, не го ща!

Е, най-накрая ново заглавие, което няма да цепи на "човека пентиум".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, KiriL Cox написа:

Единственото качество на Doom е ,че това е първият в историята 1st person shooter. След него имаше Duke Nuken ,Shadow Warrior , Blood ,на които аз лично много повече се забавлявах. Ако ще оценяваме качествата на това ,което е направено без оглед на старите лаври ,едва ли ще си заслужава...

Не знам дали е първия, защото тогава имаше и Wolfenstein.  Иначе тоя трейлър нещо не ми вдъхва доверие. По-скоро ми прилича на Painkiller  по действита. Има кръстоска и със зомби игрите като Dead Island  и Dying Light. Графиката пък ми прилича на конзолна вече. Отначало трейлъра бе с по-добра графика, както и снимките. Деградация на графиката като че ли има. Скоро играх пак DOOM 3 ( а и с него и DOOM 2). HD версията изглежда добре, но за годината си на излизане. Сега се съмнявам да има кой знае какъв напредък като графика, гледайки трейлъра. И за всичко това са виновни скапаните конзоли. В дън земя да потънат.  И още една игричка, с която аз пък се забавлявах повече отколкото с DOOM 2 - Heretic. Купих си я скоро от STEAM  да си припопмня студентските години с чернобелите монитори. Цветно е гадна, както и DOOM 2. Черно-бяло е друга работа - автентична. DOOM  2  бе ебати тъпата игра. 7 нива ли бяха? Минаваха се за нула време. Назубряш кой къде се крие и това е. Иначе тия ID software правят добри игри според мен. Например от RAGE  не мога да се оплача. Както и от Fallout 4...

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
на 6.02.2016 г. at 23:14, Agentpat™ написа:

Много избързвате с оценките, макар че наистина не изглежда кой знае колко обещаващо на видеото, но мисля че ще спечели доста фенове на подобните шутър игри.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване