Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

niki292002

Игрите, които очакваме през 2016!

Препоръчан отговор

преди 7 часа, electro20 написа:

Много избързвате с оценките, макар че наистина не изглежда кой знае колко обещаващо на видеото, но мисля че ще спечели доста фенове на подобните шутър игри.

Не избързвам, защото говоря за себе си. Просто не понасям такъв тип "безмозъчни" игри:

Serious Sam; Painkiller; Necrovision - е, към тази групичка е вече и новия Doom.

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже не виждам тема за това, кои игри не очакваме или при кои сме имали големи очаквания по някое време, а в последствие сме ги задраскали, пиша тук. Tom Clancy's The Division. Поредното разочарование за мен и то по два параграфа. Ако преди се разочаровах само от липсата на FP,  то сега ми стана непонятно, как толкова калпава графика има такива изисквания към видеокарта, че и процесор:

За геймплей изобщо не говоря, но ще си кажа и там мнението. Китайски, английски и какъв ли не език, не и някой разбираем. Ей за това и геймплея не ме интересува. Но с оглед на това, че Tom Clancys  преди години ми бе любима поредица, обърнах внимание и на тая игра. Скоро имаше статия, как графиката е деградирала спрямо първоначалните трейлъри. И то доста деградирала, както се вижда от клипа и изобщо, както видях докато се пуснах за малко в игра. Ако това бе 2560х1440 с тия FPS,  то бих казал, че работата е добре. Да, ама това е 1920х1080 и  40 fps  за GTX980  са излагация и то не толкова като брой кадри,  а като невъзможност тая карта да се ползва за 1080p.  резолюция. А уж се хвърляха на по-големи. Сега ще кажете, че като намаля детайлите и ала бала...а аз ще попитам, трябва ли да се намаляват детайлите при карта, струваща 1000-1200 лева ( GTX980) и то на 1080p.? Ако трябва, ОК, нямам нищо против, но нека ми извадят някоя извънземна графика. Това тук ми прилича на графика от CoD  или BF  преди 5 години, сори. Сложили са малко мъгла, Слънце и сняг, но така не се прави графика. Така се прави, ако искате да накарате някой да си купи следващ модел видеокарта или да се изръси колкото може и то не заради графиката, а заради геймплея, ако той му харесва. Аз тук играя с 40-50  fps,  ами тоя, дето иска да стреля със стотина какво прави? Пуска на Low?

Редактирано от Кико (преглед на промените)
  • Харесване 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, то да беше само очевадно даунгрейднатата графика (повтарят Уотч догс, който така и не довърших)... Е*ал съм я. Още цс 1.6 играя. Ама то всичко останало не струва. Просто самата игра е пълна СКУКА. Най-обобщено играта е скука. Едни и същи скучни улици, мисиите абсолютно същите. Луута пък все ми се бъгваше и играча ми се върти около някой сак. Тъмната зона, където предполагам трябва да е играта, отново не видях нещо различно. Тичам напред-назад по улиците, търсейки нещо,  и аз не знам какво. Да не споменавам как нападнах някаква банда(банди ли какво са и аз не ги знам) Ai идва някакъв с голф стик към мене. Вкарах му цял пълнител, не мре, удари ме 1 път и съм dead. Загубих бройката, колко пъти станах роуг, защото без да искам съм уцелил някой играч. Или ще ми се изпречи докато стрелям противник. Един път пък пуснах робота си да помогне, той започна да стреля играчите и отново станах роуг. Другия път пък радара ми отчете някакъв играч като враг, започнах да стрелям щом се показа и изненада, пак съм роуг (във всички случаи до 5 секунди съм dead) После пък 30 секунди трябва да гледам как ми обират айтемите (някакво наказание ли трябва да е това, не знам) Нямаш ли си собствен тийм си загубен просто. Интересно ми е колко бройки ще продаде. Почти всички мнения, които чета са негативни. Дано след толкова шитни на Юбисофт, хората най-после са се осъзнали. Скоро и Фар Край излиза, интересно и там какво са направили.

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кико, прав си, но тази игра има адски много полигони за обработка и ако "наточат" графиката до дупка, нали се сещаш, че всяка едночипова карта и двуядрен проц. биха "издъхнали" на макс настройки. 

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Metro 2035 ще излиза ли някога не разбрах ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, N1K17Y написа:

Ох, то да беше само очевадно даунгрейднатата графика (повтарят Уотч догс, който така и не довърших)... Е*ал съм я. Още цс 1.6 играя. Ама то всичко останало не струва. Просто самата игра е пълна СКУКА. Най-обобщено играта е скука. Едни и същи скучни улици, мисиите абсолютно същите. Луута пък все ми се бъгваше и играча ми се върти около някой сак. Тъмната зона, където предполагам трябва да е играта, отново не видях нещо различно. Тичам напред-назад по улиците, търсейки нещо,  и аз не знам какво. Да не споменавам как нападнах някаква банда(банди ли какво са и аз не ги знам) Ai идва някакъв с голф стик към мене. Вкарах му цял пълнител, не мре, удари ме 1 път и съм dead. Загубих бройката, колко пъти станах роуг, защото без да искам съм уцелил някой играч. Или ще ми се изпречи докато стрелям противник. Един път пък пуснах робота си да помогне, той започна да стреля играчите и отново станах роуг. Другия път пък радара ми отчете някакъв играч като враг, започнах да стрелям щом се показа и изненада, пак съм роуг (във всички случаи до 5 секунди съм dead) После пък 30 секунди трябва да гледам как ми обират айтемите (някакво наказание ли трябва да е това, не знам) Нямаш ли си собствен тийм си загубен просто. Интересно ми е колко бройки ще продаде. Почти всички мнения, които чета са негативни. Дано след толкова шитни на Юбисофт, хората най-после са се осъзнали. Скоро и Фар Край излиза, интересно и там какво са направили.

FC Primal  според мен няма да е нещо по-различно от FC4  и FC3. Дори графиката ще бъде същата като на FC4. Поне така си мисля. От друга страна и надуха цената, та не знам дали някога ще си я купя. Интересното е, че има версии само за Uplay,  а такова нещо не купувам. Ония от Steam  не се наядоха. Май ще търся пак някоя руска версия, както при FC4. Ако Primel  е на нивото на FC4,  едва ли би си заслужила парите. FC4  с 300 зора я изиграх и въпреки всичко пак ми остана половината карта неотворена. Абсолютно повтарящи се неща във FC4 и ако при Primаl  е така, това вече ще го пиша новият " NFS..." - прецакването на века. Виж, Dying Light  си оправиха нещата след една година, тръгнаха в правилна посока и не ни взеха и стотинка за новата версия на играта. Не вярвам при Primal  нещата да са много по-различни от FC4,  но да видим. Според мен е налижтелно да се променят някои неща от FC4. Първо, дърветата със способностите трябва да са по-смислени, по-трудно и по-дълго отваряеми. Не на 30% от играта да съм отворил всичко и да ми остават 1-2 простотии без смисъл до края. Дори при FC3  нещата бяха по-добре в това отношение, макар че и там не всичко бе наред. Второто наложително нещо е да се спрат глупавите допълнителни мисии или поне да се ограничат до минимум. Не през 3 минути да ми изскача някой пощальон или през 2 минути да спасявам някой заради някаква безсмислена карма. Най-мразя в една игра да се отвори всичко на 50% от кариерата и след това да стрелям и изпълнявам мисии безцелно, без това да води до някакво повишаване на нивото ми. А при FC4  бе точно така. При DL  също бе така при старата версия и след 50-60% кариера смисъла леко се губеше, но хората си оправиха нещата, без да ламтят за пари като тия от EA, Ubisoft  и тем подобни. Относно The Division,  просто съм изненадан от калпавата графика. Всъщност, напоследък см изненадан и от други игри, предлагащи наистина лоша графика с големи изисквания я за видеокарта, я за процесор. Единици са игрите с наистина хубава графика, а още по-малко са и игрите при които хубавата графика се съчетава и с добър вървеж. При шутърите положението е отчайващо и ако не съществуваше Dying Light,  наистина още щях да си въртя Crysis1, 3. Двойката не я смятам заради тъпата конзолна версия. FC4 идеална графика с почти добър вървеж, но тъпа история, тъпо направена игра. Преди няколко години в една тема тук си помечтах за идеалната игра и тя бе нещо от рода на FC2, но с доста преработен геймплей, като например постоянно появяващите се постове, които уж си премахнал, а мръднеш ли на 100 метра, пак са си на мястото. От тогава много вода изтече, излязоха и доста интересни като геймплей игри, но така и не излезе играта, която да съчетава всичко в едно. Мисля, че Dying Light  най се доближава до идеалната игра и като графика и като геймплей. Затова и ще си играя нея дълго време. Никога не ми омръзва да почвам отначало. 

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Far Cry Primal днес ли трябва да излезне за PC ? За xboxOne / PS4 вече излезна преди няколко часа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, DanteJKL написа:

Far Cry Primal днес ли трябва да излезне за PC ? За xboxOne / PS4 вече излезна преди няколко часа.

Far Cry Primal for PC - 3.1.2016

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Agentpat™ написа:

Far Cry Primal for PC - 3.1.2016

Мерси, дано да няма Denuvo че направо незнам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, DanteJKL написа:

Ми явно освен че мислиш земята за плоска, смяташ и че разработчиците на игри не трябва да ядат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, DanteJKL написа:

За съжаление е с Denuvo.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Agentpat™ написа:

За съжаление е с Denuvo.

Няма проблем ще се намерят кодове от някои giveaway/competition

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, DanteJKL написа:

Няма проблем ще се намерят кодове от някои giveaway/competition

По-вероятно е Земята да се окаже плоска. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Agentpat™ написа:

За съжаление е с Denuvo.

Защо за съжаление :P По-скоро ще съжалявам, ако и руските версии са скъпи. Между другото, едва ли ще си купя неруска версия, защото напоследък неруските нямат и руски език. Та от тая гледна точка, вземам само руска версия. През VPN  най-добре. Не ме бърка, че онлайна ми е заключен, аз така и не го играя. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Кико написа:

Защо за съжаление :P По-скоро ще съжалявам, ако и руските версии са скъпи. Между другото, едва ли ще си купя неруска версия, защото напоследък неруските нямат и руски език. Та от тая гледна точка, вземам само руска версия. През VPN  най-добре. Не ме бърка, че онлайна ми е заключен, аз така и не го играя. 

За съжаление, защото няма да мога да я тествам първо на пиратка. :P На руски или на английски, за мен почти няма значение. По-добре е, ако е на руски, де, но щом няма...С VPN не смея да рискувам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Agentpat™ написа:

За съжаление, защото няма да мога да я тествам първо на пиратка. :P

На руски или на английски, за мен почти няма значение. По-добре е, ако е на руски, де, но щом няма...С VPN не смея да рискувам.

Английски абсурд! Тя тая игра като се играе, трябва на момента да се знае какво пише. Шутър на английски не играя, освен ако не е като Painkiller.

А за теста...какво да и тествам? Лично аз си имам игри, които купувам още преди да са излезли. Тая също щях да я купя ако бе на поносима цена, но кофтито е, че шутърите не винаги имат разбираем за мен език. После се чудя какво да правя, като си купя игра на английски. Обикновено тръгвам по форумите за превод, руснаците често дават инфо как да се русуфицира. Ако има игри, които бих купил без да тествам, то това са Far Cry, Crysis и тия на Techland  на зомби тематика. Codemasters също са в списъка ми на предплатените игри и там решавам 10 минути дали да купя или не на момента. Примерно Dirt Rally  я купих точно за 10 минути, след като разбрах, че е излязла в ранен достъп. 10 минути ми трябваха и бях дал 50 лева. Та има игри, за които изобщо не се замислям. Far Cry primal  ще е една от тях, само че тук се намесва много високата цена. В Steam  е 120 лева. Чакам руснаците да я пуснат за 40 и купувам.

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много се заговори за очакваните игри в темата, реших и аз да се включа. Тази година не чакам нищо определено, за съжаление. Евентуално нещо от Rockstar или реалистична игра на историческа тематика са единствените, за които бих отделил пари. Всяка година, обаче, има и приятно изненади - нека видим тази дали няма да е изключение.

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз, лично, очаквам Rise of the Tomb Raider да падне до 15 € за да си я купя. Чакам и римейка на Resident Evil 2 - почитател съм на поредицата. Тази година очаквам и няколко мода на любимата ми поредица S.T.A.L.K.E.R. и май това е всичко. 

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Sydie написа:

Много се заговори за очакваните игри в темата, реших и аз да се включа. Тази година не чакам нищо определено, за съжаление. Евентуално нещо от Rockstar или реалистична игра на историческа тематика са единствените, за които бих отделил пари. Всяка година, обаче, има и приятно изненади - нека видим тази дали няма да е изключение.

За мен приятната изненада е обновената преди две седмици Dying Light. Знаех за това обновление отдавна, но го приемах просто като иннформация. Сега като излезе, навъртях вече 70 часа с него и то за 11 дена. Има обаче и неща, които съм чакал и които не са си заслужавали. Например чаках тоя Tom Clancys дето излезе миналата година, дори играх малко бетата, но така и не съм я играл досега, дори като пиратска. Дори и цената и падна и понякога се чудя, дали пък не е време да погледна и нея. Обаче не бих си я купил ей така на сляпо, първо бих поиграл някоя пиратска версия. Проблемът е, че имам достатъчно игри за игране и даване на още 40-50 лева са пари хвърлени на вятъра, ако реша да играя тая игра след няколко месеца. Тогава пък може да струва 10-20 лева и ще съм на загуба. Купувал съм си доста игри на по-висока цена и не съм ги играл. Когато реша да ги играя, цената им е паднала наполовина. Обаче бих си купил някой нов рейсър...не знам какво ще излиза тая година. И точно там чакам някой да ме изненада. 

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на същия принцип, тествам пиратката. Сега може да ме наречете малко ретро, но ме кефят игри от типа на Monaco, особено в coop мода. :P Тогава има псувни, хилене а понякога и летящи клавиши.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kакто и колегата ще чакам да падне цената на Rise of the Tomb Raider. Или да си я оптимизират и за хората с други графични карти освен Нвидиа.

Също очаквам Quantum Break за PC. За съжаление като гледам и по теста на The Devision ще трябва ъпгрейд явно. Те не са малоумни и пак ще направят новите игри да вървят ръка за ръка с нови карти/процесори.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и аз от доста време не съм правил ъпгрейд. За сега съм похарчил общо около 1500 за компютър от 2012 насам. Не е зле.

Аз се надявам на продължение на Serious Sam.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aз съм още с основата ми от 2009, на която направих леки доработки,като графична карта,ССД,рам и водно охлаждане. За сума няма говоря, че и без това имам проблем вкъщи с хобито си.....

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето малко по-подробно за 3Д графиката, оръжията, персонажите и разработчиците на Escape from Tarkov

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...