Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

niki292002

Игрите, които очакваме през 2016!

Препоръчан отговор

Надявам се да има и английски, че...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, niki292002 написа:

Е, няма как да няма. Но чарът на рускоезичните игри е да се играят на руски. Например, S.T.A.L.K.E.R.-ите звучат направо нелепо на английски и направо се губи част от атмосферата, когато заприказват на енглиш. На мен, лично, не ми харесва, че ще е само онлайн и няма да има сингъл кампания. Съмнява ме, че ще последва съдбата на Survarium.

И една забележка: ъгълът под който се държат оръжията, в играта, не е добър! Прекалено странично стоят! Специално калашника изглежда някак странно издължен, а това разваля усещането за реализъм. Абе, разработчиците...Вземете пример от някои модмейкъри на S.T.A.L.K.E.R., да видите как трябва да "стои" оръжието в ръцете на ГГ.

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 24.02.2016 г. at 9:18, Tommygun написа:

Kакто и колегата ще чакам да падне цената на Rise of the Tomb Raider. Или да си я оптимизират и за хората с други графични карти освен Нвидиа.

Също очаквам Quantum Break за PC. За съжаление като гледам и по теста на The Devision ще трябва ъпгрейд явно. Те не са малоумни и пак ще направят новите игри да вървят ръка за ръка с нови карти/процесори.....

А не е ли по-просто да минеш на NVIDA,  вместо постоянно да чакаш някой да оправи нещо :P

преди 6 часа, niki292002 написа:

Има, първия пуснат клип тук мисля беше на английски. Аз обаче се надявам след победата на Русия в Сирия и игрите да добавят поне руски субтитри, ако не озвучение. Макар че с озвучение ми е много по-лесно. 

преди 3 часа, Agentpat™ написа:

Е, няма как да няма. Но чарът на рускоезичните игри е да се играят на руски. Например, S.T.A.L.K.E.R.-ите звучат направо нелепо на английски и направо се губи част от атмосферата, когато заприказват на енглиш. На мен, лично, не ми харесва, че ще е само онлайн и няма да има сингъл кампания. Съмнява ме, че ще последва съдбата на Survarium.

И една забележка: ъгълът под който се държат оръжията, в играта, не е добър! Прекалено странично стоят! Специално калашника изглежда някак странно издължен, а това разваля усещането за реализъм. Абе, разработчиците...Вземете пример от някои модмейкъри на S.T.A.L.K.E.R., да видите как трябва да "стои" оръжието в ръцете на ГГ.

Ами то като видиш лицата на разработчиците, какво може да очакваш? Имам предвид, че са млад и зелен екип. Винаги съм си представял разработчиците на игри с прошарени вече коси :P

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, DanteJKL написа:

Ето малко по-подробно за 3Д графиката, оръжията, персонажите и разработчиците на Escape from Tarkov

Това f2p ли ще е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Devastation написа:

Това f2p ли ще е ?

По-добре не. Помня какво стана в TF2 след като я направиха безплатна - всички нубове налетяха и развалиха играта като цяло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Кико написа:

А не е ли по-просто да минеш на NVIDA,  вместо постоянно да чакаш някой да оправи нещо :P

Toчно след последните дни ще мина на Нвидиа когато пръдне гущер:wink12:. Tрябва да са много убедителни с Паскал.

Най-вече след тези издънка след издънка, които в момента правят PR-те им. А и като гледам чакането вече приключва лек-полек. Днес има тест на Far Cry Primal(с game ready драйвър на Нвидиа и нормалния на АМД) И какво става - опа няма Gameworks и играта си върви пефектно и на АМД. И не е само тя ами напоследък почти всяка нова игра,като изключим RotTR,където отново ги разчекнаха за ненормалната издънка с липсващата оптимизация за АМД.Както и с липсващия DX12, въпреки че на конзолата играта е програмирана в low level АPI и порта в DX11 e бил с пъти по-труден от този в DX12. Но вече казах ще си я купя като я оправят,както стана с Project Cars. Не че я играя де,в момента само си бърша прахта от кормилото от време на време и не го ползвам. Та без теории на конспирациите - в игри без GW (дори и в някои със) АМД са там където трябва да бъдат като реални данни. В игрите с GW или такива тежко купени от Нвидиа 970 бие Fury X. Айде, моля извинете, който яде доматите с коловете да вярва на каквото ще, аз си знам за мен.

А и съм си доволен от картата - особенно като гледам къде се намира в сравнение с директния и конкурент(по-скъп със 100 евро) когато я купувах-780Тi. Както и как стои към 970,която при излизането си я размаза а в момента не е точно така....И нещата ще стават по-добре. На това му викам дългосрочна инвестиция.Въпреки че ти казваш няколко пъти колко време вече ползваш 970 и как се е изплатила. Аз какво да кажа тогава като съм я купил бая преди тебе. А като гледам с DX12 как скалират процесорите и дори и 8ХХХ вадят ебати кадрите - може да се окаже ,че и процесора ми още не е за боклука. Та ейго дето не си струва да се инвестира в "излишен " хардуер. Само че в момента от принцип няма да инвестирам в хардуер на Нвидиа. Както и от принцип не бих си купил VW.

Но всеки си знае,радвайте си се на зеленките докато още са в апогея си в момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tommygun, май процентите бяха 65 към то 30 в полза на "зелените", при дискретните видео ускорители. Тъй че, доста "боб" има да изядат "червените", докато (поне) изравнят "резултата". ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Tommygun написа:

Toчно след последните дни ще мина на Нвидиа когато пръдне гущер:wink12:. Tрябва да са много убедителни с Паскал.

Най-вече след тези издънка след издънка, които в момента правят PR-те им. А и като гледам чакането вече приключва лек-полек. Днес има тест на Far Cry Primal(с game ready драйвър на Нвидиа и нормалния на АМД) И какво става - опа няма Gameworks и играта си върви пефектно и на АМД. И не е само тя ами напоследък почти всяка нова игра,като изключим RotTR,където отново ги разчекнаха за ненормалната издънка с липсващата оптимизация за АМД.Както и с липсващия DX12, въпреки че на конзолата играта е програмирана в low level АPI и порта в DX11 e бил с пъти по-труден от този в DX12. Но вече казах ще си я купя като я оправят,както стана с Project Cars. Не че я играя де,в момента само си бърша прахта от кормилото от време на време и не го ползвам. Та без теории на конспирациите - в игри без GW (дори и в някои със) АМД са там където трябва да бъдат като реални данни. В игрите с GW или такива тежко купени от Нвидиа 970 бие Fury X. Айде, моля извинете, който яде доматите с коловете да вярва на каквото ще, аз си знам за мен.

А и съм си доволен от картата - особенно като гледам къде се намира в сравнение с директния и конкурент(по-скъп със 100 евро) когато я купувах-780Тi. Както и как стои към 970,която при излизането си я размаза а в момента не е точно така....И нещата ще стават по-добре. На това му викам дългосрочна инвестиция.Въпреки че ти казваш няколко пъти колко време вече ползваш 970 и как се е изплатила. Аз какво да кажа тогава като съм я купил бая преди тебе. А като гледам с DX12 как скалират процесорите и дори и 8ХХХ вадят ебати кадрите - може да се окаже ,че и процесора ми още не е за боклука. Та ейго дето не си струва да се инвестира в "излишен " хардуер. Само че в момента от принцип няма да инвестирам в хардуер на Нвидиа. Както и от принцип не бих си купил VW.

Но всеки си знае,радвайте си се на зеленките докато още са в апогея си в момента.

Е да де, ама ти играеш с 30-40  fps,  аз гоня 60 и нагоре в игрите, които сравнявахме. Имам предвид Project Cars и Fallout 4. Не забравяй, че и процесора ти е антика, та изобщо не си в час с хардуера. Ама се пънеш, странно ;) Ако нещо научих през годините то е, че слабия или посредствения процесор проваля всичко. А твоя е точно такъв и то не от днес или вчера, а от години. Само се погледни колко кадъра хващаш в Crysis 3. Ами то аз там с GTX750Ti  и добър процесор вадя колкото теб и то гладки кадри, без накъсване ;) Ама ти търсиш игрички, дето да играеш с хардуер на по 5 години. Е няма как да стане. 

За VW... честно да ти кажа, бих си купил, но онова отвътре ме спира. Все пак признавам, че VW  правят най-добрите автомобили за масовия потребител, ако изключим цената. Но пък си има купувачи на всичко. 

А тая FC Primal  ще я видим. Може би отначало само "демо' версията, както при FC4. Тогава ще приказваме - ти с твоя процесор и аз с моя. Ама виж как 6 ядра бият наред. Кой каза, че нямало смисъл от тях ;)  Егати, пророк ще изляза. Знаех си го отдавна :P

преди 19 минути, Agentpat™ написа:

Tommygun, май процентите бяха 65 към то 30 в полза на "зелените", при дискретните видео ускорители. Тъй че, доста "боб" има да изядат "червените", докато (поне) изравнят "резултата". ;)

Грешиш, бяха 80 на 20 преди 3-4 месеца. 

Навремето исках да си взема АМД видеокарта, защото ми се струваше, че върви по-добре на системата ми със Селерон. Но от тогава много вода изтече и АМД в нито един момент не извадиха карта, която да ме грабне, да развържа портфейла си и да я бодна. През деветдесетте, когато АМД се мъчеха да правт нещо конкурентно на Интел, ми бяха доста симпатични. Но аз винаги симпатизирам на слабите или по-точно на недооценените., Само че в случая нямаме недооценяване, а надценяване на техните продукти. Ей и затова никога няма да си взема АМД, докато наистина не извадят нещо скромно и бързо. Двете неща се несъвметими при АМД - може да извадят нещо що годе добро, но правят такава PR  акция, че се отвращавам. Няма да забравя, когато си рекламираха истинската 4ГБ памет на r9 290X. Смешници. 

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Escape From Tarkov weapon modding gameplay

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игрите за PC през април :

2 април - Adam's Venture: Origins - Adventure / Indie
5 април - Quantum Break - Action
8 април - MXGP2 – The Official Motocross Videogame - Racing / Simulator / Sport
12 април - DARK SOULS III - Action
19 април - The Banner Saga 2 - RPG / Strategy / Indie
21 април - Battlefleet Gothic: Armada - Strategy

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
април - Eisenhorn: XENOS - Action / Adventure
април - Fallout 4: Wasteland Workshop - Action / RPG / DLC

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 23.03.2016 г. at 9:12, Tommygun написа:

Това 3PS  ли е? 

преди 32 минути, alexxx1974 написа:

Игрите за PC през април :

2 април - Adam's Venture: Origins - Adventure / Indie
5 април - Quantum Break - Action
8 април - MXGP2 – The Official Motocross Videogame - Racing / Simulator / Sport
12 април - DARK SOULS III - Action
19 април - The Banner Saga 2 - RPG / Strategy / Indie
21 април - Battlefleet Gothic: Armada - Strategy

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
април - Eisenhorn: XENOS - Action / Adventure
април - Fallout 4: Wasteland Workshop - Action / RPG / DLC

MXGP2... аз единицата играх досега 30 минути. От толкова много игри не ми остава време да се съсредоточа върху мотокроса, а игрицата е интересна като и свикнах. Дано тоя MXGP2  не е като Sebastien Loeb Rally  с неговите непоправими бъгове. Преди седмица пуснаха пач и о, каква изненада. Оправили сейфа, който се оправя за 2 минути с една промяна на една буква. А главното - разбирателството с клавиатурата липсва. 

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз чакам и F1 2016. Ще върнат колата за сигурност и кариерния режим (уж) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Кико написа:

Това 3PS  ли е? 

Ще ти кажа на 5-ти;).  Ако M$ не се осерат нещо с техния велик Windows Store де. Това е единственото ,което може да ме спре да си  я купя.

А за оптимизациите какво да говорим - аз още чакам Tomb Raider да я оптимират за АМД. Както и да оправят един бъг в Hitman,където винаги на едно и също място под DX12 замръзва. Или поне при мен е така - затова е и на изчакване за да я изиграя както трябва. Просто с всеки нов драйвър я пробвам и като е пак така, айде в дъното на списъка.

Дотогава играя Dungeon Defenders 2,за която поне си пише че е алфа версия и е в early acces.Поне като се бъгва и прави проблеми да знам от какво е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Tommygun написа:

Ще ти кажа на 5-ти;).  Ако M$ не се осерат нещо с техния велик Windows Store де. Това е единственото ,което може да ме спре да си  я купя.

А за оптимизациите какво да говорим - аз още чакам Tomb Raider да я оптимират за АМД. Както и да оправят един бъг в Hitman,където винаги на едно и също място под DX12 замръзва. Или поне при мен е така - затова е и на изчакване за да я изиграя както трябва. Просто с всеки нов драйвър я пробвам и като е пак така, айде в дъното на списъка.

Дотогава играя Dungeon Defenders 2,за която поне си пише че е алфа версия и е в early acces.Поне като се бъгва и прави проблеми да знам от какво е.

А, добре :)  

Аз пък чакам тоя прословут DX12  за F1_2015. Доколкото мога да си преведа от английски, става въпрос за няколко нови ефекта, а не за оптимизация на fps,  както при излезлите досега игри. Тоест, ще има нови ефекти, да видим как ще е с GTX970. Ти какво би казал по въпроса, че ги чаткаш езиците за разлика от мен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да нови ефектни за транспарентност и пречупване на светлината. Това би трябвало да наклони везните в посока максуел заради поддържаната от него хардуерна функция ROV.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мисля,че хитовете на 2016 засега са far cry primal hitman ufc 2,но и мафия 3 ще е яка

плюс оутлас 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aйде почна се с мрънкането за Quantum Break. Тея яките клипчета които разказват историята на противниковата страна са истински видеоклипове и ще бъдат стриймвани в реално време от сървъри в зависимост от това ,какво решение взима играча преди това. С две думи - да го д...т тея с с бавен интернет.......

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, peppep написа:

Аз мисля,че хитовете на 2016 засега са far cry primal hitman ufc 2,но и мафия 3 ще е яка

плюс оутлас 2

Far Cry Primal я отпиши от този списък, защото не е особено добре приета от феновете (както и очаквах, че ще стане, де). 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 16 часа, Tommygun написа:

Hitman е под DX11! И още не е завършен.Така че няма как да го изиграеш.

Редактирано от atridi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, atridi написа:

Hitman е под DX11! И още не е завършен.Така че няма как да го изиграеш.

Бъркаш. Има и DX12 и никъде не става дума за незавършен. Поне не официално. Вече какво си мислим ние е друго нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Tommygun написа:

Бъркаш. Има и DX12 и никъде не става дума за незавършен. Поне не официално. Вече какво си мислим ние е друго нещо.

http://store.steampowered.com/app/236870/

Ами On release players have access to the Intro Pack content - Prologue Mission, the Paris Sanguine Fashion Show, full access to Contracts Mode, Escalation Mode, elusive targets and other live content. Remaining content will be available as six releases periodically throughout 2016, starting April 2016.
Сигурно и системните изисквания не си прочел! Щеше да пише че ти трябва такава карта си мисля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив. Погледни в темата за графични карти на предпоследната страница съм я тествал. От телефона не мога да ти линкна. Играта излезе директно с 2 рендър пътеки. А това с епизодите няма нищо общо с техниката. Просто са решили да ползват този модел на разпространение. Нито са първите нито ще са последни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Agentpat™ написа:

Far Cry Primal я отпиши от този списък, защото не е особено добре приета от феновете (както и очаквах, че ще стане, де). 

Аз въпреки всичко ще си е купя, на фенове не вярвам. В една друга тема се обосновах защо. Тук пак - игрите с нисък рейтинг са най-играните и харесвани от мен. Все пак отдавна не съм тийнейджър, та да се ръководя от хормоните. Затова Primal  ще си играя, стига да я намеря на добра цена. Ако не я намеря, не ми е зор. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...