Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

niki292002

Игрите, които очакваме през 2016!

Препоръчан отговор

преди 3 минути, Кико написа:

Аз въпреки всичко ще си е купя, на фенове не вярвам. В една друга тема се обосновах защо. Тук пак - игрите с нисък рейтинг са най-играните и харесвани от мен. Все пак отдавна не съм тийнейджър, та да се ръководя от хормоните. Затова Primal  ще си играя, стига да я намеря на добра цена. Ако не я намеря, не ми е зор. 

Е, то и аз ще си я купя, въпреки отзивите, но за да го направя, цената ѝ трябва да падне на поне 10 €.

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 13 минути, Agentpat™ написа:

Е, то и аз ще си я купя, въпреки отзивите, но за да го направя, цената ѝ трябва да падне на поне 10 €.

Аз ще я взема и за 40, стига да е Steam  до  2-3 месеца. Иначе отиваме към други игри и наистина 40 лева няма да дам. По-скоро 15-20, ако се е задала нова Far Cry. А знае ли човек, нещо с DX12  може да ми хване окото, та изобщо да не ми пука за Primal. Никога не съм обичал роли на крадци, разбойници или както тук първобитни хора. Но играта си е игра. Аз навремето се чудех, какво харесват някои да трепят зомбита, ама веднъж се престраших с Dead Island  и от тогава не съм се отървал от неживи :P  И като казах Dead Island, какво стана с двойката? Имаше трейлър още преди година. Уж щеше да излиза малко след DL,  а така и не разбрах какво стана. 

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Кико написа:

Аз ще я взема и за 40, стига да е Steam  до  2-3 месеца. Иначе отиваме към други игри и наистина 40 лева няма да дам. По-скоро 15-20, ако се е задала нова Far Cry. А знае ли човек, нещо с DX12  може да ми хване окото, та изобщо да не ми пука за Primal. Никога не съм обичал роли на крадци, разбойници или както тук първобитни хора. Но играта си е игра. Аз навремето се чудех, какво харесват някои да трепят зомбита, ама веднъж се престраших с Dead Island  и от тогава не съм се отървал от неживи :P  И като казах Dead Island, какво стана с двойката? Имаше трейлър още преди година. Уж щеше да излиза малко след DL,  а така и не разбрах какво стана. 

Не знам да ти кажа. Аз все дебна по сталкерските форуми за някой нов мод, но напоследък нещо се засуши. Но като каза, че не обичаш крадци и разбойници...Ако не си играл, опитай поредицата Thief от 1 до 3 - уверявам те, няма друга такава игра!

А относно ефектите при DX12 и DX11. Честно да ви кажа, вече взе да не ми пука, дали някоя светлинка е в повече или по-малко. Интересува ме геймплеят да е богат и разнообразен, историята да е на ниво, атмосферата да е потапяща, оръжията да са максимално добре направени и звукът от тях да е като на истинските модели.. Графиката може и да не е нещо спиращо дъха, ако другото е спазено.

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Agentpat™ написа:

Не знам да ти кажа. Аз все дебна по сталкерските форуми за някой нов мод, но напоследък нещо се засуши. Но като каза, че не обичаш крадци и разбойници...Ако не си играл, опитай поредицата Thief от 1 до 3 - уверявам те, няма друга такава игра!

А относно ефектите при DX12 и DX11. Честно да ви кажа, вече взе да не ми пука, дали някоя светлинка е в повече или по-малко. Интересува ме геймплеят да е богат и разнообразен, историята да е на ниво, атмосферата да е потапяща, оръжията да са максимално добре направени и звукът от тях да е като на истинските модели.. Графиката може и да не е нещо спиращо дъха, ако другото е спазено.

Имам Thief, Но съм играл 2-3 часа. Мен може и да не ме интересува графиакта много, но защо трябва всички игри да са с калпава графика и добър геймплей? Не може ли малко и обратното? Например пускам вчера F1_2015  в Бахрейн и виждам, че нещо липсва, когато няма дъжд. Не е това, което трябва да бъде. А една игра може да ме задържи освен геймплея и с графика. Например Far Cry 4. Мислиш ли, че бих се занимавал толкова часове да стигна докрай и постоянно през 3 минути да стрелям по пощальони, ако нямаше графика с главно "Г"? Не, нямаше, защото след средата, че даже и малко преди нея, бях отворил всичко що се отваря. Или пък Dl. Графика на ниво, но не чак толкова високо. Геймплей на ниво, но пак нещо му липсваше до ъпдейта - отварям всичко малко след средата на играта и доигравам. Сега не е така. трябва може би да изиграя 1000 часа, че да отворя всичко що се отваря. Пак писва, но поне имам цел, не е като старата версия и FC4. Че и FC3. Отивам на втория остров и малко след това всичко отворено. Накрая липса на интерес да я доизиграя.  STALKER  същата работа. Играя играя и накрая ай стига толкова, който иска да се мъчи с невъзможни мисии. Че аз и GRID 1  не съм доизиграл, щото последните няколко състезания са пълна безсмислица. Малко са игрите, дето си заслужават да се доизиграят. Единствено симулатора има цел - да симулира и симулира. Това не омръзва :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Кико написа:

Имам Thief, Но съм играл 2-3 часа. STALKER  същата работа. Играя играя и накрая ай стига толкова, който иска да се мъчи с невъзможни мисии. Че аз и GRID 1  не съм доизиграл, щото последните няколко състезания са пълна безсмислица. Малко са игрите, дето си заслужават да се доизиграят. Единствено симулатора има цел - да симулира и симулира. Това не омръзва :)

Този Thief на кутрето на първите 3 не може да стъпи. Да, симулаторите не омръзват. А кои мисии толкова те измъчиха в STALKER-а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Agentpat™ написа:

Този Thief на кутрето на първите 3 не може да стъпи. Да, симулаторите не омръзват. А кои мисии толкова те измъчиха в STALKER-а?

Последните :P  Мразя да играя последните мисии на всички игри. Дори Dying Light  не доизиграх, а я почвах 5 пъти и имам 400 часа. Просто не ме влече финала.  Абсолютно загубено време, когато вече си открил всички оръжия и всички способности, ако има такива. Мразя да играя и разни мисии, отнесени от главния сюжет на игрите. Мразя да играя и по главната линия естествено. обичам просто да обикалям и да трупам, трупам...било точки, било богатства, било рейтинг... Останалото тип BF или COD  не ме влече, освен ако не е Painkiller :P Хиляда пъти предпочитам Painkiller  пред CoD  или BF. Като ще се стреля и бяга, да се стреля и бяга. Не да ми излизат десетима пред мен, да ме стрелят по 20 пъти всеки и аз да ги застрелям най-накрая. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Кико написа:

Последните :P  Мразя да играя последните мисии на всички игри. Дори Dying Light  не доизиграх, а я почвах 5 пъти и имам 400 часа. Просто не ме влече финала.  Абсолютно загубено време, когато вече си открил всички оръжия и всички способности, ако има такива. Мразя да играя и разни мисии, отнесени от главния сюжет на игрите. Мразя да играя и по главната линия естествено. обичам просто да обикалям и да трупам, трупам...било точки, било богатства, било рейтинг... Останалото тип BF или COD  не ме влече, освен ако не е Painkiller :P Хиляда пъти предпочитам Painkiller  пред CoD  или BF. Като ще се стреля и бяга, да се стреля и бяга. Не да ми излизат десетима пред мен, да ме стрелят по 20 пъти всеки и аз да ги застрелям най-накрая. 

За теб значи е "S.T.A.L.K.E.R. - Dream Reader Dangerous Area" изцяло фриплеен мод, в който, дали ще си ловец или събирач на артефакти или пък и двете - ти си решаваш. :P Мен най ме е затруднявало търсенето на разни тайници, които много често са на някое дърво. Скачаш и се катериш като маймуна и падаш при всяко невнимателно движение встрани. Спомням си една ситуация в ТТ2 - пуска ме на един порутен таван, нейде в Припят, аз, с още двама монолитовци, и имам не повече от секунда, за да ги очистя. Винаги играя на "мастър", но тази ситуация беше ужасна - монолитовците и двамата в екзоскелети и в такъв случай падат, само от изстрел в главата. Единият отпред, другия отзад и аз по средата. Няма абсолютно къде да се скриеш - очистват те на момента! Убивам единия и докато се обърна, другия ме довършва в гръб. Не става и не става! Срам не срам, пуснах се на "новак" и успях да го мина, но пак не беше лесно. До края на мода (който е и доволно дълъг - поне 100 часа геймплей) ме беше яд, че се наложи да намаля трудността. :computer8: За мен една игра, не я ли финиширам, не е изиграна.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като обичате да ви е трудно,мисля че новия survival mode на Fallout 4 ще ви зарадва. Аз още обмислям дали да си го причиня това.Като чета какви работи са вкарали,определено ще иска мноооого часове дори и за малък прогрес.

@Кико, не знам дали ти е попадала в полезрението ,но мисля че това би било интересно за теб.

Обещават реализъм , постижими 60 кадъра на 4К чрез DX12 и най-вече безплатна. Или поне в основата си. Единствен недостатък ,че е ексклузивна за ( все още) насрания Уиндоус магазин.

Редактирано от Tommygun (преглед на промените)
  • Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Tommygun написа:

Като обичате да ви е трудно,мисля че новия survival mode на Fallout 4 ще ви зарадва. Аз още обмислям дали да си го причиня това.Като чета какви работи са вкарали,определено ще иска мноооого часове дори и за малък прогрес.

@Кико, не знам дали ти е попадала в полезрението ,но мисля че това би било интересно за теб.

Обещават реализъм , постижими 60 кадъра на 4К чрез DX12 и най-вече безплатна. Или поне в основата си. Единствен недостатък ,че е ексклузивна за ( все още) насрания Уиндоус магазин.

Доколкото знам, тия игри бяха само за конзоли. Сега и за PC  ли ще има? Нали знаеш все пак, че волан нямам и всичко ще зависи от това, дали може да се управлява, както аз си знам. Не да е нещо като стария NFS Shift2, дето и една кола не може да се кара нормално с клавиатура, освен някои с предно предаване и то с доста зор. Естествено, че ще видим и нея. Ако са наблегнали повече на DX12 отколкото на карането, има си и Project Cars  за целта. Едва ли ще дсотигнат нивото на Project Cars  като детайли в автомобила. дори от клипа не става ясно, има ли табло с километраж или не. Всъщност видях, че има. Това не променя недоверието ми. Assetto Corsa  също е доста добра като графика и без DX12, но пък като управление е дразнеща за по-слабите автомобили. Само GT-тата се карат добре, както и частта с дрифт. 

ПП: Ооо...пак размазани километражи като в Project Cars. Стига де! И как ще си гледам скоростта и оборотите? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Escape from Tarkov - Raw Alpha gameplay footage

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.3.2016 at 17:02, Кико написа:

Това 3PS  ли е? 

Все пак няма да ти кажа. Майкрософт осраха още една обещаваща игра с техния си Store и с ограниченията и правилата. Да си я заврат в нещото. Още повече за 70 евро - айде пътя. За 70 евро ще си купя поне 2 топ игри и ще играя седмици и месеци без проблеми!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Tommygun написа:

Все пак няма да ти кажа. Майкрософт осраха още една обещаваща игра с техния си Store и с ограниченията и правилата. Да си я заврат в нещото. Още повече за 70 евро - айде пътя. За 70 евро ще си купя поне 2 топ игри и ще играя седмици и месеци без проблеми!!!

Ами както искаш. Аз на NFS  изобщо не обръщам внимание, щото така и не разбрах има ли 1p  или не. Като че ли не, камера от капака единствено, което си е пак 1P,  ама не съвсем. А кажи ми как ще е първо лице на капака и как ще е трето, ако не е първо? Аз не мога да си отговоря :P Освен ако не съм каскадьор или ако не са ме завързали за чистачките. 

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Кико написа:

Ами както искаш. Аз на NFS  изобщо не обръщам внимание, щото така и не разбрах има ли 1p  или не. Като че ли не, камера от капака единствено, което си е пак 1P,  ама не съвсем. А кажи ми как ще е първо лице на капака и как ще е трето, ако не е първо? Аз не мога да си отговоря :P Освен ако не съм каскадьор или ако не са ме завързали за чистачките. 

Аз мога.

d1b95232a259f7fc16c7e281c7842509.jpg

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, niki292002 написа:

Аз мога.

d1b95232a259f7fc16c7e281c7842509.jpg

Да де, ама аз съм второто лице на покрива в случая ;) Ето как отговорихте с картинка вместо мен ;) От гледна точка на фотографа, всички са трети лица. Ако предположим, че камерата е на главата на шофьора, имаме първо лице. Камера на главата на капака - второ лице. третото лице просто наблюдава и снима в случая. Ако третото лице дава команди на всички по автомобила, ето ти изглед от трето лице. Второто лице на покрива не кара автомобила, но гледа това, което гледа и първото. Може и команди да дава, както всяко друго лице. няма как на тоя, дето е на покрива да му лепнем етикет трето лице, защото той вижда капака и пътя, макар и не като изгледа на първото лице - драйвера. А третото лице просто се кефи някъде отстрани. Колко повече да обяснявам? Макар че в случая става въпрос за камера на капака, снимаща срещу движението. Така, че и картинката не е от най-точните, описваща работата на третото лице, което в случая може да е някъде по трибуните. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Кико написа:

Официално няма. Обаче

Руски инструкции, ако искаш търси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, N1K17Y написа:

Официално няма. Обаче

Руски инструкции, ако искаш търси.

Руския се отнасяше за друга игра. Я обясни какво точно имаш предвид с тоя клип, че аз ако търся руски, значи не ми понася английски ;) Как официално няма, пък тоя го вади? Това мод ли е или си го има в играта? Тоя гледам за части от секундата отваря някакъв си NFS cinematic tools  или както се казва, че не можах и да го прочета даже. каква е тая идиотщина? Да не е нещо като камерата от първо лице на Batman AK?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Кико написа:

Руския се отнасяше за друга игра. Я обясни какво точно имаш предвид с тоя клип, че аз ако търся руски, значи не ми понася английски ;) Как официално няма, пък тоя го вади? Това мод ли е или си го има в играта? Тоя гледам за части от секундата отваря някакъв си NFS cinematic tools  или както се казва, че не можах и да го прочета даже. каква е тая идиотщина? Да не е нещо като камерата от първо лице на Batman AK?

Предполагам, че мод се води. Линкът за програмата (NFS cinematic tool) го има в описанието на клипа

LINKS:
NFS 2016 Cinematic Tools: https://twitter.com/Hattiwatt1/status...
C++: https://www.microsoft.com/en-ca/downl...

(С++ трябва да е ъпдейтнат, не е за играта)

Ако правилно съм разбрал, трябва да изтеглиш и инсталираш мода. Стартираш самата игра, стартираш, мода и трябва да ти излязат 2 прозореца, като в клипа. Ако е само 1, значи С++ не е ъпдейтнат. За да наместиш камерата гледай, какво натиска в клипа. 

Spoiler

Не е изключено и в следващ/и ъпдейт на играта, да добавят камера от първо лице.

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, N1K17Y написа:

Предполагам, че мод се води. Линкът за програмата (NFS cinematic tool) го има в описанието на клипа

LINKS:
NFS 2016 Cinematic Tools: https://twitter.com/Hattiwatt1/status...
C++: https://www.microsoft.com/en-ca/downl...

(С++ трябва да е ъпдейтнат, не е за играта)

Ако правилно съм разбрал, трябва да изтеглиш и инсталираш мода. Стартираш самата игра, стартираш, мода и трябва да ти излязат 2 прозореца, като в клипа. Ако е само 1, значи С++ не е ъпдейтнат. За да наместиш камерата гледай, какво натиска в клипа. 

Затвори скритото съдържание

Не е изключено и в следващ/и ъпдейт на играта, да добавят камера от първо лице.

Мерси за инфото. Но доколкото знам, тая игра трябва да се купи, а аз няма да я купя без да знам какво ми предлагат и по-точно, дали има камера отвътре, защото така е по-интересно. Иначе с камера отвън мога да си играя колкото искам GRID 2  или DIRT Showdown. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес, приятно ме изненада един златен банан - Quantum Break - За мен това е първата  DX12 игра, която ще играя.:)

Редактирано от nikolela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, nikolela написа:

Днес, приятно ме изненада играта Quantum Break - За мен това е първата  DX12 игра, която ще играя.:)

8gb ram лапачка на какви фпс я играеш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Devastation написа:

8gb ram лапачка на какви фпс я играеш ?

Не знам да има мониторинг следящ fps под DX12.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ама не би трябвало да имаш нужда от него за да видиш колко на***но върви. Аз така и се точих и като гледах първите ревюта и клипчета просто не!

Още повече пък за 70 евро. За конзола е сполучлива но версията за ПЦ могат да си я наврат някъде. И което е по-лошото 90% е виновен Уиндоус за проблемите.

А по темата - аз очаквам това:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

F1_2016, която отново ще има кариера, разширяваща се до 10 сезона доколкото разбирам. Отново сейфтикар и виртуална кола за сигурност. Обещават се повече новости отколкото при всяка друга игра от поредицата досега. На мен пък ми е интересно какво става с DX12.  

image3.img.2048.medium.jpg

image4.img.2048.medium.jpg

image5.img.2048.medium.jpg

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Кико написа:

F1_2016, която отново ще има кариера, разширяваща се до 10 сезона доколкото разбирам. Отново сейфтикар и виртуална кола за сигурност. Обещават се повече новости отколкото при всяка друга игра от поредицата досега. На мен пък ми е интересно какво става с DX12.  

image3.img.2048.medium.jpg

image4.img.2048.medium.jpg

image5.img.2048.medium.jpg

Да допълня. Нова R&D система. Вече ще се печелят точки експириънс, които ще се използват за ъпгрейди на колата (разделят се в около 4-5 категории) Противниковите отбори също ще ъпгрейдват болидите си. При топ автомобилите, прогресът ще е най-незабележим, при по-слабите обратното. Ще може всеки отбор да се вдигне до нивото на Мерцедес и да се борите за титлата. Вече ще може да използваме собствен номер. Има още информация, но не ми се занимаваше да гледам всичко. Не искам да се хайпвам преди да излезе играта.

Сега разбрах, че са пуснали и затворена бета. Местата са 300

Редактирано от N1K17Y (преглед на промените)
  • Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, N1K17Y написа:

Да допълня. Нова R&D система. Вече ще се печелят точки експириънс, които ще се използват за ъпгрейди на колата (разделят се в около 4-5 категории) Противниковите отбори също ще ъпгрейдват болидите си. При топ автомобилите, прогресът ще е най-незабележим, при по-слабите обратното. Ще може всеки отбор да се вдигне до нивото на Мерцедес и да се борите за титлата. Вече ще може да използваме собствен номер. Има още информация, но не ми се занимаваше да гледам всичко. Не искам да се хайпвам преди да излезе играта.

Сега разбрах, че са пуснали и затворена бета. Местата са 300

Ами ще видим. Май пак залитат към аркадата, а това не ми харесва изобщо. Дано поне няма проблеми с управлението и графиката и дано с воланите на Logitech  няма чак такава мъртва зона, както има сега. Разбирай, дано да въведат и някаква настройка за избягване на мъртвата зона в централно положение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...