Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

niki292002

Игрите, които очакваме през 2016!

Препоръчан отговор

Очаквам, очаквам,колко да очаквам, още 30 минути :P

_01.jpg

И тя още нямала ДХ12 ,но напоследък все им се точа на игрите и все като излезат и погледам и прочета малко и се отказвам.И no man's sky така и се точих а то се оказа,че са маханли най-яките неща от превюто. Така че на тая направо скочих преди да прочета рецензиите....

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, ама аз повече от 10 евро за игра не давам. (не съм скръндза, просто има далеч по-смислени неща за които да похарчя 120 лева вместо за GTA V)

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, niki292002 написа:

Не знам за вас, ама аз повече от 10 евро за игра не давам. (не съм скръндза, просто има далеч по-смислени неща за които да похарчя 120 лева вместо за GTA V)

Ами в един момент всичко до 10 евро е изкупено ( пример -аз). Тогава почваш до  25 евро, а малко след това и до 35 евро, з да си в крак с времето. Последна покупка - F1_2016 за 33 евро. Това са най-много дадените от мен пари за игра. Дебна разни игри като GTA 5  и Far Cry Primal  да паднат около 30-35 лева, но не би! Аз докато дебна, те хората ще се наиграят и какво? Да играя стари игри за много пари? Не. Имам достатъчно стари игри, които мога да играя, без да ми омръзнат. Имам и доста стари игри, които чакат някой ден да изиграя и дори да ги пусна след първата мисия. Но понеже темата е за това, какво очакваме тая година...аз мисля да се набутам с още 50-60 лева за WRC 6. Нещо не мога да се стърпя да колекционирам автомобилни симулатори и то нови. С всяка изминала година игрите стват все по-добри и съвършени. Мился че 55-60 лева си заслужават за тая игра. Да, мога след година да я взема за 30, но все нещо ще ме гложди, че не съм я взел, а хората са я взели и играят!

на 28.05.2016 г. в 20:03, Кико написа:

Ами ще видим. Май пак залитат към аркадата, а това не ми харесва изобщо. Дано поне няма проблеми с управлението и графиката и дано с воланите на Logitech  няма чак такава мъртва зона, както има сега. Разбирай, дано да въведат и някаква настройка за избягване на мъртвата зона в централно положение. 

Я виж ти какви неща съм писал май месец :)  Опасенията ми са били основателни. Мъртвата зона е намалена, но настройка за това няма. Проблеми с графиакта има и то е липсата на DX12, както и това, че повече от 1080 p. не става. Аркадата си я има, но не е толкова сериозна. Абе...да му се невиди, няма пиша повече такива работи, че се сбъдват и...

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sychica написа:

Кога ще излиза Фифа 17?

Играта излезе вече по-рано този месец

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.10.2016 г. в 12:30, Sydie написа:

Играта излезе вече по-рано този месец

Че и демо има в Steam, който падна сега, но това е друга тема ;)

Иначе по темата...чакаме, ама няма Steam. Годината свърши, кво да чакаме още? Да нарамваме пушките и каквото старо имаме на щайгите, да почваме :P

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има нова тема за новата година:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...