Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте всички,

Бих искал да чуя/прочета вашите впечатления от скоростта на интернета в метрото, особено в последно време.

Абонат съм на bob(Mtel) и мога да кажа, че откакто минах към тях, по някое време през лятото, ми е почти невъзможно да ползвам интернет в метрото сутрин в пиковите часове.

Преди бях абонат на Vivacom и макар и скоростта беше бавна, но въпреки това успявах да заредя каквото ми трябваше, че дори и видео пусках.

Доколкото ми е известно мрежата или по-скоро инфраструктурата в метрото е споделена и привидно няма причина за разлика в скоростта и други подобни. Понеже съм абонат именно на бранда bob, а не на бранда mtel, си помислих, че може би съм с по-нисък приоритет спрямо другите абонати на mtel, но явно това не е така, защото мои познати - абонати на mtel също ми се оплакаха от подобни проблеми.

Та въпроса ми е - имате ли впечатления за Telenor и Vivacom, и дали има смисъл да преминавам към тях от тази гледна точка.

Поздрави,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На теленор работи добре (с ниска скорост, до към 1 мегабит), другите два не работеха в час пик а Мтел даже и разговори не приемаше - това около и малко след новогодишните празници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Carolina Carreras
      Здравейте,
      от известно време имам следният проблем с интернета - сигналът на wifi рутера изчезва и се появява отново през няколко минути/ секунди, понякога мрежата изчезва напълно за определено време. Опитах какво ли не - сменях различни канали, пробвах и 20 и 40 MHZ, рутерът дори беше връщан до фабрични настройки и пренастройван, но за съжаление проблемът продължава. Обикновено се появява през няколко месеца,  макар че последните дни стана наистина нетърпимо.
      Абонат съм на Vivacom и моделът на рутера е Nokia G-240W-A.
      Около мен има доста Wifi мрежи, но само 5 от тях са с по-силен сигнал. Първоначално предположих, че има силна интерференция, но никой от съседите ми няма такъв проблем. Чудя се дали самият рутер не е за подмяна? Какво ще ме посъветвате? Благодаря предварително :).

• от Goran Mitevski
      Здравейте,
      Не успях да намеря отговор на проблема ми, затова пиша нова тема.
      От 2-3 седмици имаме проблем с wifi-то вкъщи, но само на лап-топите, изчезва сигнала за 3-4 секунди мн често и след това се появява.
      Понеже работиме от вкъщи в момента и много често ползваме лап-топите и е адски дразнещо и тъпо.
      Интернета ни е към Vivacom, идваха 2 пъти сменяха рутера, няколко пъти сменяха настройките, името на рутера, паролата, какво ли не, но проблема все си го има.
      Утре идват да сложат трет рутер, по различен от предните да видиме дали ще се оправи проблема.
      Лап-топите (2 бр.) са с Windows 10.
      Преди бяхме на A1 и не сме забелязали такъв проблем.
      Ако сте имали подобен проблем, моля да споделите как да го реша.
      Благодаря предварително!
    • от IBO9
      Здравейте!
      Незнам дали помните старите видеа с функциите (Vivacom IPTV Tutorial), мисля че актьорът беше Митко Павлов. Търсих ги в Youtube, Google и много други, но не ги открих. Ако някой ги има, би ли ми ги изпратил на лично?

Благодаря предварително.
    • от Conception.design.view
      Здравейте, приятели! 

На 20 съм ( февруари 2000) ;

Завърших скоро и да ви кажа ... не претендирам за голяма заплата. 
      Макар и немалкия ми опит и знания в случая съм поставен в доста тегава ситуация и спешно ми трябва някаква работа като графичен дизайнер , logo creator или монтажист на видеа
      за да изкарам някакви читави пари. 

Като цяло имам най - много опит в логогата и също така и във видеата.
      Общо взето в България , а и по света колкото и да си добър в дадената сфера винаги може да не отговаряш на косвените критерии при интервюто за работа при работодателя. 
      Имам регистрация в онлайн обявите , но времето ми е ограничено.
      Там ти отговарят по закон в порядъка от 4 дни до седмица/две.
      И все пак ако имате излишно време , се надявам някой да може да ми помогне и да драсне по един коментар. 
      Също , ако случайно сте се натъкнали или сте чули нещо или пък познавате някого, който търси човек на такъв тип длъжност , също нека пише в темата. 
      Благодаря предварително !

П.С.
      Основното е да мога си покривам прилично разходите за различни видове такси , данъци и вкл. квартира.
      И в крайна сметка 
      за мен е по-важно да си работя по специалността, да навляза още повече в материала, а възнаграждението ще си дойде с течение на времето - ако са доволни от мен,ако съм пожънал някакви резултати. 
      За мен работата е като огледало.
      Отношението ти към нея показва отношението ти към теб и другите . Дали ще се отнесеш безхаберно или с внимание.
      В случай , че търсите човек , подхождащ коректно и сериозно към задачите и поръчките , отделящ внимание над детайлите , съм отворен за всякакви предложения : ) ;
    • от username123
      Здравейте, имам интернет на виваком с техен рутер ZTE. След техния рутер съм поставил мой и искам той да бъде видим в Интернет, т.е. като въведа публичното си IP, да се отваря моя рутер, а не техния. Възможно ли е да се направи? Благодаря!
  • Дарение

• Добави ново...