Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Мнения за дизайн на сайтове


Препоръчан отговор

хора я сега вижте http://linkinpark-bg.hit.bg =Ь пак промених дизайна... дано този път ви харесва... (мисля вече да го слагам защото доста зе забавих... =Ь

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хора я сега вижте http://linkinpark-bg.hit.bg =Ь пак промених дизайна... дано този път ви харесва... (мисля вече да го слагам защото доста зе забавих... =Ь

Изглед под Опера:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Под Firefox ... прекалено голям е футъра.

Редактирано от coveka (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хора я сега вижте http://linkinpark-bg.hit.bg =Ь пак промених дизайна... дано този път ви харесва... (мисля вече да го слагам защото доста зе забавих... =Ь

Къде са му новините?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изглед под Опера:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Под Firefox ... прекалено голям е футъра.

Как да го оправя това?

А иначе сега правя само дизайна после ще правя самия сайт...

Ще се оправи ли ако го сложа с таблици?

Редактирано от ljubo (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преплел си CSS и HTML и си задал параметри и чрез двете,остави само едните параметри. В момента само параметрите на стиловите таблици действат.

Редактирано от coveka (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я го вижте сега... мисля че го оправих...

Редактирано от ljubo (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом настояваш... Мисля,че хедъра е прекалено голям,и по-точно часта със логото,оразмери я заедно със менюто и другите части. Добави още нещо свежо като цвят освен оранжевото. Това е моето мнение. Поздрави и успехи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

послушах те и направих няколко промени но логото не съм го пипал... виж сега сайта как излежда ... мисля че е по-добре...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разгледах внимателно какво сте писали в темата и малко съм против това че HTML не е много подходящ. Вярно че не може да се използват разни неща както в PHP но и HTML си има превилегии. Мисля да ви покажа www.didita.com това е нещо добро направено според мен? А според вас?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чайката е неприятен звук. Логото е малко и размазано,вероятно защото е уголемено от малкият вариянт. Рекламата на хоста е прекалено голяма. Текстът примерно във секция "Клипове", "Диди" и "Дидка" е много надуло набит. Логото не присъства в горната част на страницата,а само при индекса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

малко съм против това че HTML не е много подходящ.

Що за глупост е това кой е казал, че HTML е неподходящ и какво според теб означава това?! Казва се, че само HTML не винаги е достатъчен пък и тази тема въобще не засяга уеб програмирането, а само ДИЗАЙНА, който може да бъде само една снимка.

Вярно че не може да се използват разни неща както в PHP но и HTML си има превилегии.

Значи да ти разясня нито PHP нито който и да е език за уеб програмиране не може без HTML. Проблема е, че HTML не е език за ПРОГРАМИРАНЕ, а - език за ФОРМАТИРАНЕ, което е огромна разлика. Естествено, че когато сайтът ти е само HTML той е статичен и няма възможностите, което осигуряват другите езици за програмиране - PHP, ASP, Perl, SQL, MYSQL...

По повод сайта няма да коментирам горния съфорумец се е изразил достатъчно критично за сайт, в който има поне 3 безсмислени неща.

Айде със здраве и мисли преди да пишеш Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и най накрая хостнах моя сайт http://bb-nation.com/shop/index.php . Той е в процес на качване и трябва тия дни да създам базата данни. Не съм използвал никакви CMS системи, всичко съм писал сам с помощта на idiabg, на когото съм много благодарен. Трябва да работим заедно и да си помагаме, а не сам всеки за себе си, защото не се състезаваме един с друг!!! Това го написах, защото има няколко хора в този форум, които като ги попитам нещо как са го направили или да ми дадат скрипта, те се правят на луди или изобщо не ми отговарят. Всеки, който има въпроси кое как съм го направил може да ме попита, на всеки ще отговоря, ще му обясня и ще му копирам от моите скриптове 1:1. Очаквам градивна критика, сайта все още се изработва както и ще видите и това е само част от сайта. Аз не съм дизайнер, не съм и програмист на PHP, аз програмирам на С++, но си поставих пред себе си тежката задача, да науча HTML, PHP и Mysql за около 1месец и за това време горе-долу и да направя сайта (това ми е и първия сайт).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправете си правописните грешки на първо време. И не е хубаво да коментирате неща като " Добавките на българският пазар са неефективни и скъпи", защото не знаете с каква индустрия си имате работа. Мусаши и Оптимум не са случайни фирми. Стремете се да кажете с КАКВО вашите са по-добри, намерете си рекламни лица. Но сайтът като цяло може да се обогати с повече инфо. Всичко на всичко са 10 неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и най накрая хостнах моя сайт http://bb-nation.com/shop/index.php . Той е в процес на качване и трябва тия дни да създам базата данни. Не съм използвал никакви CMS системи, всичко съм писал сам с помощта на idiabg, на когото съм много благодарен. Трябва да работим заедно и да си помагаме, а не сам всеки за себе си, защото не се състезаваме един с друг!!! Това го написах, защото има няколко хора в този форум, които като ги попитам нещо как са го направили или да ми дадат скрипта, те се правят на луди или изобщо не ми отговарят. Всеки, който има въпроси кое как съм го направил може да ме попита, на всеки ще отговоря, ще му обясня и ще му копирам от моите скриптове 1:1. Очаквам градивна критика, сайта все още се изработва както и ще видите и това е само част от сайта. Аз не съм дизайнер, не съм и програмист на PHP, аз програмирам на С++, но си поставих пред себе си тежката задача, да науча HTML, PHP и Mysql за около 1месец и за това време горе-долу и да направя сайта (това ми е и първия сайт).

само забелязах че рамките на рекламните лога се разминават... иначе... добре като се има в предвид че ти е първия опит... и само да добавя че и аз съм програмист на С++ и в момента уча PHP и JavaScript

БРАВО!!!

И да питам... има ли си админ панел т'ва чудо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се,че има панел. Нали използват езика поради динамичността му. Целта е да можеш да управляваш от уеб браузъра докато си в така наречения Админстраторски панел а не да пишеш по файловете ръчно при всяка промяна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря! Сега правя дизайна на фирма за превоз на пътници... като го направя ... да си кажете мнението ей! и covek кажи нещо за новия дизайн на LP-де...

Редактирано от ljubo (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички,

направих си сайт ,ето го, искам да оцените php функциите,а за дизайна казвам че е готов,аз малко съм го преправял.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разминават се таблиците... оправи ги! Махни това рекламно лого което е по средата! и го сложи от ляво! Нека всичко изглежда подредено а не както му падне... и аз лично видях само 5 страници от които 1 - логин! 2 - регистрация! 3 - индекс! 4 - индекс след логин... 5 - втори индекс след логин... За функциите... няма какво да кажа... не съм видял кода... но си го докарал... добре че си си направил и админ панел...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-масово все още се иползва ИЕ и ще продължи да е така. Защо ти е сам да си тормозиш главната част от посетителите?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз работя с мозила и не ми се нрави много много... (сайта) смисъл много са не подредени нещата...

Редактирано от ljubo (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-масово все още се иползва ИЕ

Убеден ли си? Вече и малките дечица познават червената лисица. Твоята статистика не е вярна, поне за България:

Публикувано изображение

Ето по-подробна статистика.

Редактирано от pemo (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...