Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ами това със запомнянето на скина става със сесии или бисквитки. Защо ти е опция за смяна на скин, при положение че едва ли някой ежедневно виси в сайта ти, че да му омръзне. Да речем Indymedia има логика да има избор на шаблони, защото там някои хора висят по цял ден и може да не го кефи или да не е удобен. А за сайт, който хората посещават 3-4пъти месено едва ли може да им омръзне

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Посредствен сайт, всякаш сме 1994г, нито пък има амбиция да бъде ресурс. Освен "Аксонометрия" има диметрия и изометрия. За тях ни ред. Наблъсканите в ляво банери са чудесен начин да скапете сайта, про

Ми не позна точно от каде е темплейта.. Иначе е готов да...леко редактиран Абе.. мерси много за мнението

По добре да не ти казвам какво ми е мнението за сайта.

Публикувани изображения

Здравейте!

Това е новото ми предложение за Вашите преценки:

Публикувано изображение

Ще се радвам на компетентни забележки и съвети както миналия път.

Благодаря за вниманието.

Редактирано от coveka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам но пак изглежда все едно е правен за 2 минути на Word или Notepad++Сори...най-добре намери някой темлейт, гледай от него и направи подобен дизайн... след това го изрежи на PhotoShop и след това (виждам че си начинаещ) го направи на DreamWeaver CS3 Късмет!

Забележка : Нека дизайна да е свеж а не толкова тъмен... :offtopic_s:

Хайде сега да видите 1 дизайн (мой) да видиме какви критики ще ми зашлевите =Ь

Не съм слагал инфо защото първо искам да видя дали дизайна ще се хареса, а ако не се ще правя друг... =Ь

Аааа ето и сайта бе Публикувано изображение : http://linkinpark-bg.hit.bg

=Ь =Ь =Ь

Сега довършвам 1 сайт за CS и ще го дам тука =Ь

Редактирано от ljubo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много сиво! Сложи малко цвят да живне малко. Даваш критика на предишния да го прави по-живо, пък ти същото си направил. Шрифта за бутониет е гаден. Според мен си харесай някой комерсиален шрифт.

И не разбрах по какво "прилича на сайт правена на notepad++"? Един тъп HTML няма нищо общо с цветовете и тем подобните неща на сайта. И дали ще го прави на Dreamweaver или не все тая. Просто той ще му спести ученето на някои неща, които той си ги добавя автоматично като

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">

<html xml:lang="en" lang="en" xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">

Това никога не съм го учил, защото си го добавя само примерно

Такааа, айде сега като сме почнали тук да покажа един сайт. Първото ще е началната страница, а второто е прегледа на самия постинг. Да речем ако има "прочети още" като се натисне ще се вижда по подобен начин

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от xsakex (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре е, но това зелено на "уеб дизайн" въобще не ми харесва... много е изострено... по-добре го "блурни" малко

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно първата критика,текстов редактор Notpad по подразбиране на Windows.

Темплейти не гледам и не взаимствам идея от сайтове.

За сайта предполагам,че е използван отново темплейт,и не съм впечатлен.

Относно дизайна на xsakex мога да кажа,че е приятен и свеж.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами това е ховър ефект и не се вижда постоянно :whist: точно както преди години на сайта на макромедия като кликнеш на Search и така светваше едит: Това да кажеш, че не се взаимства от никъде не е вярно, защото не може да не ти е харесало нищо и без да искаш да го наподобиш. И пак казвам - какво е значенито с какъв редактор е правен сайта. нали тук сатва дума за ДИЗАЙН, а не програмиране и писане на сайтове. Аз съм 100% сигурен, че един човек, който ен знае и бъкел HTML може да ти нарпави такъв дизайн, че свят да ти се извие - и пак после може на word да го направи и ще стои много по-добре отколкото 100% HTML&CSS валидния боклук на някой.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок де ама... малко го блурни =DИмах в предвид да погледнеш от темплейт - подредбата, цветовете... не е задължително да е точно като темплейта...:whist: ЕДИТ: ОК де не се и съмнявам... просто дизайна му е като с обичайните таблици!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За xsakex правилно се изказа.

Всъщност имам предвид несъзнателно,сигурно съм видял нещо подобно,но не е било съзнателно копиране. :whist:

За ljubo сайтовете изградени с таблици са доста разпространени,да не кажа най-разпространени.Аз не виждам лошо в използването на таблици,не целя сложен дизайн,моята цел е ако се осъществи идеята да пусна сайт,той да е приятен за влизащите като вид и като възможности/функционалност/.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

леле имах в предвид че бутоните са ти точно като таблица!!! Аз предлагам стига толкова спорове защото яко оспамихме темата...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

xsakex харесва ми как си го измислил, но този огледален ефект може малко да го направиш по-прозрачен... Леара, който е отдолу да ти е малко по-прозрачен от горните букви, мисля че ще стане по-добре :)

Ето и от мен http://chirpan.aspectrum.biz/

Информация почти няма, защото чакам одобрение от човека, който ми е дал да го правя, Ще разберете, че е на джумла, темплейта съм го преправял почти целия.... :)

П.С. ако някой знае как да махна това отдолу "Джумла! е безплатен софтуер под ГНУ/ГПЛ лиценз." да помогне, защото аз не открих как може да стане това.

Редактирано от \krasko (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами щом си правил ти темплейта защо си слагал този код долу.

Най-веоянот търсиш подобен на това код и го махаш

<?php echo mosCurrentDate( '2005 - %Y' ) . ' ' . $GLOBALS['mosConfig_sitename'];?>. 
<?php echo $_VERSION->URL; ?>

edit: щом ползваш шаблон на Joomlart те имат файл footer.php, който се намира в директорията на шаблона, където е index.php едитваш си го както искаш

Ето ти го файла http://chirpan.aspectrum.biz/templates/ja_sabina/footer.php

П.П ти към Aspectrum ли бачкаш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре не го махай това каква система ползваш, а махни xhtml valid картинката - http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%...spectrum.biz%2F

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмммм ами да, те повечето CMS правят неалиден код, въпреки че самия шаблон е валиден

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, бих искал да кажете мнението си за следния сайт :

Посети моят уебсайт

Редактирано от DrGreen (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, бих искал да кажете мнението си за следния сайт :

Посети моят уебсайт

жесток е-нямам критики,

банера цепи мрака и ефектите са супер.

Браво.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора вижте тоя сайт: http://freshserver.hit.bg току що го завърших... МОЛЯ Ви се гледайте само дизайна защото 1 недорасал ми даде текста и... сещате се... ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора вижте тоя сайт: http://freshserver.hit.bg току що го завърших... МОЛЯ Ви се гледайте само дизайна защото 1 недорасал ми даде текста и... сещате се... :lol6:

Не мога да разбера защо всеки линк се отваря в _blank ;) Иначе шапката добре. Само тия червени подчертавания не пасват особено. Там където ще е основното съдържание предполагам това няма да е фона.

За флаш-сайта не е лош защото е на флаш и това е винаги предимство на един сайт и го прави атрактивен, но има малко ефекти само този за прелистването между страниците. Също така банера е 2-пъти по-широк от главния панел. И музиката го прави по-тежък от необходимото. Добре е да намалиш дължината и качеството на песента. Като го сейваш swf файла натисни Ctrl+Alt+Shift+S и там дай настройка на качеството на звука и преди това файловете ги обработи с некой конвертор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора вижте тоя сайт: http://freshserver.hit.bg току що го завърших... МОЛЯ Ви се гледайте само дизайна защото 1 недорасал ми даде текста и... сещате се... ;)

ми черни букви на черен фон... Публикувано изображение

както пееше една певица "Нищо аз не виждам,не виждам"

Редактирано от KoKKinoU_FaN (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

xsakex не става от footer.php мисля си че не може да се махне това Публикувано изображение

Ами... вуйчо ми е "админ" на aspectrum аз все още се уча- дава ми некви простички задачи... миналото лято може да се каже, че побачках доста за тях :gift:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе как да не става бе? Изтрий всичко от footer.php и ще видиш, че няма да го има. те още ли я карат на joomla? Хич не е конкурентноспособно това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, супер стана, благодаря ти :angry:xsakex

Ами не работят само на джумла, мисля, че официланият им сайт е на джумла, но как е разбработен само...

работят по каквото им кажеш, дори мисля че може да ти направят система за поддръжка по твое желание с функции и там всичкото му, не съм много на ясно чесно казано :help:

a-spectrum

Редактирано от \krasko (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам го този сай, и в офиса съм бил. Бяха ми писали някаф мейл, да работя при тях. отидох на "интервю" и ми казаха, че ако имат много работа ще ми се обадят. както и да е добре, че не са ме потърсили, защото щях да откажа :) Не искам с фирми да се хващам. Много биха ме разбрали

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване