Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 1,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Посредствен сайт, всякаш сме 1994г, нито пък има амбиция да бъде ресурс. Освен "Аксонометрия" има диметрия и изометрия. За тях ни ред. Наблъсканите в ляво банери са чудесен начин да скапете сайта, про

Ми не позна точно от каде е темплейта.. Иначе е готов да...леко редактиран Абе.. мерси много за мнението

По добре да не ти казвам какво ми е мнението за сайта.

Публикувани изображения

Трябва ми мнение за дизайна на сайта ми,не е кой знае кфо форум IPB променил съм цветовете и картинките

но се надявам по натам да си направа собствен форум а не готов ето снимка

Публикувано изображение

Публикувано изображение

НЯМА ЦЕЛ "РЕКЛАМА"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне дай някакъв адрес,как ще си кажем мнението за нещо което не се вижда.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне дай някакъв адрес,как ще си кажем мнението за нещо което не се вижда.....

Извинявам се обълках размерите

а това няма ли да е реклама?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а това няма ли да е реклама?

Освен ако не го продаваш.

Редактирано от betoveni (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Струва ми се, че някой елементи на дизайна като ролоувър бутоните и гиф анимациийте са силно подценени в момента. Направих си рекламна страничка само с html и такива елемнти.

Редактирано от blaber (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рядко дразнещо и нелицеприятно. Не коментирам доста различния вид под различни браузери. Мое мнение....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Центрирах и подобрих динамиката, сега не е чак толкова рядко и нелицеприятно :) Но май стана по- дразнещо ;) Имай впредвид, че направата му ми отне 20 минути. Кое те дразни най- много и какво ти е мнението за използването на такъв тип елементи в дизайна?

Редактирано от blaber (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай и аз да питам нещо,значи правя сайт на училището ми с Web Page Maker 2.0 но не мога да пиша на гръцки,изкарва само "]]]]]]]]]]]]" такива.Какво трябва да направя П.С не разбирам почти нищо от HTML CSS и други езици.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нз за гръцкия, но принципно windows-1251 върши добра работа. Все пак може и да не поддържа гръцки, но самата програма би трябвало подобно на DW да превръща непознатите символи веднага в HTML единици като Ń и да ги отпечатва както трябва, но може и да не го поддържа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за дизайна на ТОЗИ сайт..??

SoWhat слагаш това

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />

след

<head>

тага на всяка страница..!! Редактирано от Cybertack (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво ще кажете за дизайна на ТОЗИ сайт..??

SoWhat слагаш това

след тага на всяка страница..!!

АМи нищо не се отваря?!?!?! :wors:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей няма такива олигофрени като тия TopHost, мама му стара пак им е паднал сървъра :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цветно, приятно за окото и напълно безмислено. Картинките нямат никаква връзка с написаното, а дизайнът на авторекламата, с изключение на отварянето е клише. Логото не е лошо, но също е клише. И какво друго правите за "Дизайн и още нещо". Трябва да си намерите свестен copywriter и някой с художествено образование. Иначе сайта е технически грамотно направен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Здр. на всички...

DATA-UPLOAD

Преди 6-7 дена сам направил сайта и искам да ва питам ако му липсва нещо или нещо не е по реда си да ми кажите..

Използвал сам е107 за да го направя и аз го хостван на домашното ПЦ...

И ако може да ми дадете савет как да го разпространя за да печеля пари от него (Реклами от Гоогле).

БТВ ако искате се регистрирайте за да видите вси1ки опции в сайта :top secret:

Благодаря предварително на всички :magnifier:

Редактирано от aplex (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За пост-а над мен.. не ми отваря саита ти изглежда PC-то ти е спряно или незнам каква е причината.. а сега и аз да поискам вашето мнение . Значи имам нов саит http://www.i-b0x.net , където можете да си правите картинки с текст по ваш избор ( това беше нещо като.. старата идея на саита ) , но от скоро има и новия "придобивка" - да добавяте и търсите преводи на текстове на песни.. сега наблягам повече на това да търся и слагам преводи , но ако някои от Вас имат желание могат да ми помогнат със слагането на текстове.. и пак подчертавам става въпрос за ПРЕВОДИ НА ТЕКСТОВЕ : ) Тъи като темата е Мнение за дизаин на саит сега да кажа малко и за дизаина.. както виждате съм го направил по-опростен с цел да не забавя отварянето на страницата , а и не ми харесват много изчанчените дизаини.. Надявам се да Ви хареса както идеята така и дизаина :P

Редактирано от rosen92 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

;) Здравейте пак! :)

хвърлете някой ред за тея 2 сайта, кой според вас е по-подходящ за вестник, правен от ученици, не мноог сериозен и забавен!

I вариант http://svoboden-4as.com/

II вариант http://svoboden-4as.hit.bg/

Дайте мнението си по дизайна :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е вторият защото на 1вият въобще не ми харесва дизайна :\ Не друго ама не си пордбрал цветовете добре =б

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

;) Здравейте пак! :)

хвърлете някой ред за тея 2 сайта, кой според вас е по-подходящ за вестник, правен от ученици, не мноог сериозен и забавен!

Дайте мнението си по дизайна :)

Ми на мен по-скоро ми допада втория вариянт. Въпреки това и двата са много красиви и непритенциозни към темата, за която са предназначени.

Весели празници!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен и 2-та не ме кефат особено щото седят недовършени и неизпипани, но като цяло 2-рия е по-добре и се вижда една малко по-професионална изработка на шапката, но имам критики към шрифта като цяло и този в шапката. От 2-та ми харесва като обобщение само на 2-рия шапката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:shake_puter: Здравейте пак! :comp_virus:

Дайте мнението си по дизайна :newspaper:

Според мен 2-рия вариант е по-добър.Първият ми се струва... как да кажа... някък си безличен :snowballfight:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване