Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!  Искам да помоля, ако може някой да ми каже, няколо ннадеждни търговци на коли. Имам предвид хора, които не продават боклуци пред разпадане с превъртени километражи. И също няма да е зле и някои, които да избягвам :)

Благодаря пппредварително! 

Редактирано от sanyo22
Правописни грешки (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега то това си е бизнес и ако хората в този бранш не правят разни хитринки - като връщане на километраж, заличаване на някои грешки/проблеми с колата, които поне на пръв поглед да не се виждат, то все едно тези хора да останат гладни. 

Редактирано от ivan93bg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ivan93bg написа:

Да, ясно ми е. Но все пак има ли някой, който, дори и километрите на колите да са превъртени, се знае, че са здрави? Аз това питам. Например, кажете от кой си взехте колата и доволни ли сте от самия човек, който ви я продаде и от самата кола. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Maluk toshko
      Добър ден!   Сесията  мина,  издържах изпитите,  та реших  да се захвана  да изкарам шофьорска книжка.  Студент съм във Варна,  интересува  ме  какви  са вашите впечатления от автошколите  ,  коя бихте ми препоръчали и д.р. Единствените  ми препоръки  са -обучението  да е на нормален по българските  разбирания автомобил,  без роботизирани трансмисии с по 2 съединителя и тем подобни  изгъзици , че гледамфигури из Варна  разни учебни мазди,  шкоди,  c- класи от 2019,  а аз такива животни скоро няма да карам,  и ако може да са с по-гъвкав график ,  понеже съм студент. Благодаря  ви предварително! 
    • от Margarita Stoyanovich
      Здравейте! Преди 1 година си купих нов Hp лаптоп, но за съжаление се оказа бръкма и се развали малко след като го купих. Имам намерение да си купувам втора ръка, но съм с ограничен бюджет до 400лв. Единствената игра, която ще имам е Симс 4. Съвет горе-долу какъв лаптоп да си взема? Ето това са някъкви, които си харесах.... 
      https://m.olx.bg/ad/acer-v5-561g-i5-4200u-8gb-1tb-2gb-vga-full-hd-CID632-ID852Tm.html
      https://m.olx.bg/ad/acer-aspire-e5-511g-kato-nov-CID632-ID7lher.html
      https://m.olx.bg/ad/prodavam-laptop-acer-aspire-5536g-512gb-ssd-chuden-vizhte-opisanieto-CID632-ID84O7z.html
      https://m.olx.bg/ad/laptop-dell-studio-1555-windows-10-pro-CID632-ID85j3i.html
      https://m.olx.bg/ad/dell-vostro-15-3000-CID632-ID81PHm.html
      https://plasico.bg/dell-latitude-e6440-%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0%D0%BD-%D1%81-%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%8F-95912.html
    • от Страхил Войвода
      Здравейте 
      Търся кола до 15000лв.Спрял съм се на марките Бмв , ауди , фв . 
      Трябва ми автомобил с прилична мощност , но и да не харчи много. Предпочитам седен или хечбек не съм привърженик на комбитата. 
      До колкото знам ,че бюджета го ограничава ми трябва кола от 2010 година нагоре. Все още не съм се спрял на определен модел, затова искам вашите предложения. 
      Бензин или дизел ? Не знам дизела не е ли по труден за поддръжка . 
      Ще я използвам за града предимно но ще пътувам 2 пъти седмично извън града по 160 км. Искам нещо което има добра динамика , но и приличен разход на гориво.
      Благодаря предварително!!!
    • от Angel Simeonov
      Здравейте,

Предусещайки риска да пропусна истерията около Черния Петък реших, че искам да си взема бюджетния монитор на мечтите ми от около 5 месеца.
      Принцесата се казва Acer Nitro VG240YPbiip, 23.8". Ситото ми беше нагласено главно спрямо следните характеристики:
      IPS матрица; 144Hz честота на опресняване; 1ms време за реакция; 24" Едва ли е вече тайна, че ще играя на него.
      Проблемът е там, че около две секунди след като взех решението се случи неизбежното и започнаха да ме ядат съмненията, че правя правилното нещо, съпътствани от крехките ми, опорочени детски спомени и чувството за срам, което ме обхваща когато пътувам за две спирки без билет в автобуса.
      Заради това реших да постъпя умно и културно и пих две ракии. След това седнах да Ви питам за Вашите съвети и опит - виждали ли сте такъв монитор, имате ли, имате ли по-добър, как мислите че би се представил срещу insert_monitor_name_here и така нататък. Опорна точка на дискусията е цената от 370 лева, за която го намерих. Мога да се самомотивирам и да бръкна най-много със 100 лева по-дълбоко ако предложението Ви е наистина сексапилно и осъзная колко съм бил заслепен.
      Знам, че 27-инчов модел може и да е по-добре, но бюрото ми не е много голямо и след покупката си ще имам два монитора. Въпреки това, последното от по-горния абзац важи - ако предложението Ви наистина си струва, бих дал около 600 лева за 27-инчова версия. Ще продам пералнята на съседите, те от 4 години са я изнесли и седи до входната им врата.

Благодаря Ви за отделеното време, внимание и поучение. Хубави празници, Весела Коледа, Весела Лечева и да сте живи и здрави.
      Ангел

• от Angel Palchev
      Предлагат ми два компютъра втора ръка.Единият е:
      Intel pentium g4600
      8gb ram
      1tb hard 
      Rx560 2GB
      390лв
      Или вторият:
      Intel pentium g4600
      8gb ram
      1tb hard