Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Търся наистина сигурен месинджър за комуникация, различен от традиционно използваните Viber, WhatsApp, Facebook Messenger и т.н. Можете ли да ми препоръчате нещо? 

Редактирано от Wankata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами наркодилърите в Русия използват Brosix :D Явно има нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ли е техния сайт да го разгледам: www.brosix.com? Ако в действителност е този, има някакъв проблем и не мога да го отворя...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, hnbp16 написа:

Това ли е техния сайт да го разгледам: www.brosix.com? Ако в действителност е този, има някакъв проблем и не мога да го отворя...

В какво точно се изразява проблемът ти,за да не можеш да отвориш сайта?!

Я пробвай отново тук!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да има директен пренос на съобщенията и да не се съхраняват на сървър. Необходима ми е и възможност за трансфер на всякакъв вид файлове, включително и .zip. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, hnbp16 написа:

Да има директен пренос на съобщенията и да не се съхраняват на сървър. Необходима ми е и възможност за трансфер на всякакъв вид файлове, включително и .zip. 

намерихте ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами вече ти предложих Brosix. Директна криптирана връзка между компютрите, директно прехвърляне на файловете между тях, мултиплатформен, безплатен. Сървъра отговаря само за свързването между потребителите. На него се съхраняват единствено изпратените съобщения до абонат които не е на линия. При получаването им се трият от сървъра. И коментара ми, че се използва от дилърите в русия не е майтап, а светата истина :D По разбираеми причини не искат и да чуят за Скайп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.12.2015 г. at 16:54, Gangosa написа:

Линка за Play Store не бачка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Sc0user написа:

Линка за Play Store не бачка...

Работи но явно имате проблем при мен все още го отваря пробвайте да го свалите от тук http://m.beybladelesite.store.aptoide.com/app/market/im.tox.antox/25/6175446/Antox

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.12.2015 г. at 18:12, upili написа:

Ами вече ти предложих Brosix. Директна криптирана връзка между компютрите, директно прехвърляне на файловете между тях, мултиплатформен, безплатен. Сървъра отговаря само за свързването между потребителите. На него се съхраняват единствено изпратените съобщения до абонат които не е на линия. При получаването им се трият от сървъра. И коментара ми, че се използва от дилърите в русия не е майтап, а светата истина :D По разбираеми причини не искат и да чуят за Скайп.

Ама пише,че е 100% български продукт.  :D

2016-01-26_01h31_21.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, nikssi написа:

Ама пише,че е 100% български продукт.  :D

2016-01-26_01h31_21.jpg

Знам. До колкото ми е известно е Пловдивски. Това не му пречи да го ползват в Русия- предимно безплатната версия. На запад от корпорациите повече се ползва платената версия .

Редактирано от upili (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, upili написа:

Знам. До колкото ми е известно е Пловдивски. Това не му пречи да го ползват в Русия- предимно безплатната версия. На запад от корпорациите повече се ползва платената версия .

Хе хе ама оня дългоухия дали ще слушка а? Снощи свалих преносимата версия и я пробвах обаче не ми намира на лаптопа микрофона.Тия дни ще пробвам и да я инсталирам да видя как ще да е. И дължа ти едно голямо благодаря - намерих си нещо различно за следващите бета тестове.

Респект и  благодаря. :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш  да пробваш и Jitsi. Също е със сериозно Бг участие. Криптирана връзка и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой пробвал ли е за смартфон Bleep. На същият принцип ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1/27/2016 at 13:37, Sc0user написа:

Някой пробвал ли е за смартфон Bleep. На същият принцип ли е?

доколкото ми е известно е на принципа peer-to-peer, само че все още не е разработено напълно както трябва. особено PC версията е мн зле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

също + за telegram - слави се като по- сигурен и прайвъси френдли , пренос на zip и всякакви файлове, самоунищожаваш се чат, изтриване на профил и т.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук има някоя друга програма!

http://listoffreeware.com/list-of-best-free-p2p-chat-software/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Telegram !! Щом джихадистите я използват за да си чатят днес кой стадион, кола или прочие да вдигнат във въздуха .. Значи това е най-сигурния месинджър 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...