Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Swiftypoppin

Предложете ми Game Booster

Препоръчан отговор

Ясно ми е че тези вид програми са ала бала и ако ти е слаб компютъра нещата няма да си вървят добре, но ме помолиха и съм длъжен.

Така че ако може да ми предложите някакъв който поне да знам че няма вируси.

Благодаря предварително!

Поздрвави! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ultimate Computers написа:

Такава програма работеща няма. 

Да напълно ясно ми е че няма. Но ми трябва някаква, която да не работи, просто човека на който я инсталирам да си мисли, че му помага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност Razеr Gaming Booster се усеща при по-слабите компютъри. Но разликата е малка.. 

Редактирано от iittssnnoottrreeaall (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 7 минути, Swiftypoppin написа:

Да напълно ясно ми е че няма. Но ми трябва някаква, която да не работи, просто човека на който я инсталирам да си мисли, че му помага.

http://www.wisecleaner.com/wise-game-booster.html

http://www.razerzone.com/cortex/game-booster

Ето ти две.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Swiftypoppin написа:

Имам чуството, че този човек ще ти плати. И ако е така, си от тип "гаражни майстори". (не се обиждай, но те за нищо не стават)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, niki292002 написа:

Имам чуството, че този човек ще ти плати. И ако е така, си от тип "гаражни майстори". (не се обиждай, но те за нищо не стават)

Не просто хората за които го правя си мислят, че като прочетат нещо в нета и ще стане. И колкото и да обяснявам няма смисъл. Затова най-добре да му сложа някоя програма да се радва.

Същия човек си търсеше лаптоп да стриймва за 1200лв. :ohmy:

Затова вместо да си хабя нервите да обяснявам на стената най-добре да действам.

Благодаря на всички BTW

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптоп, stream и 1200 лева. Вече разбрах, че абсолютно нищо не разбира. Инсталирай му първата програма която намериш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Razer е един от най добрите. От сайта можеш да изтеглиш програмата. Аз я ползвам - страхотна е!

Редактирано от Maria11 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак, не прави абсолютно нищо. Само променя настройките на играта в най-добрия случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да локне. А относно това което каза Кирил - на мен ми е ясно как стоят нещата, но

на 29.11.2015 г. at 17:11, Swiftypoppin написа:

Не просто хората за които го правя си мислят, че като прочетат нещо в нета и ще стане. И колкото и да обяснявам няма смисъл. Затова най-добре да му сложа някоя програма да се радва.

Същия човек си търсеше лаптоп да стриймва за 1200лв. :ohmy:

Затова вместо да си хабя нервите да обяснявам на стената най-добре да действам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър бустър:

Правиш един бач файл с команди за спиране на ненужните в момента услуги и от него стартираш играта. После като се затвориу играта по обратния ред пускаш спрените услуги. Пример:

net stop BITS

net stop Browser

net stop SSDPSRV

net stop LanmanWorkstation

net stop Spooler

GAME.EXE

net start BITS

net start Browser

net start SSDPSRV

net start LanmanWorkstation

net start Spooler

Между другото, повечето бустъри правят точно това - създават профили, с които управляват услугите и някакво чистене на памет.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...