Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Dobromir Kirov

Проблем с микрофона на Lenovo G50-30

Препоръчан отговор

Здравейте! Наскоро си купих лаптоп, който беше с Freedоs. Имаше диск с дравъри за win8.1 и си казах ок нали 8ца ще сложа. Е мина време инсталирах всичко (получих ъпдейт за win10, но не го инсталирах защото са ми казвали че засича нелегални приложения, а аз съм си пират :D )и след около една седмица се случи следното пускам си скайпа (пачнат ми е да не се ъпдейтва и си седи на  v3.8) започвам разговор и микрофонът не ми работеше. Влезнах в настройките на скайп за микрофона и там скалата за засичане на звук не се мърдаше. Първата ми мисъл беше, че Micro$$$oft са засекли скайпа и са го "оправили", но след малко след като влязох в контрол панела видях, че и там скалата на микрофона на се мърда... което ме наведе на мисълта да си изтегля Viber за Windows за да пробвам там дали ще има резултат... уви, не... Започнах да ровя из всякакви настройки и изведнъж видях бутон propertise на микрофона и там с голямо учудване видях две скали едната беше със level за микрото, а другата с някакъв boost. Та там точно микрофона беше мутнат....???? А преди това не е бил защото провеждах разговори по скайп без проблем. Е добре обнадеждих се, че съм отстранил проблема и наистина бях. И представете си след 15 мин пак...пак не се чувам от другата страна... влизам аз отново и гледам микрофона мутнат. Въпросното чудо се случи още веднъж... и може би щеше да се случи пак, отново и за пореден път, ако бях говорил още... Та след тая голяма ретроспеция въпросът ми е, дали е от windows-а или от нещо друго, да инсталирам ли win10 (8.1 ми е пиратски) и дали е възможно да е заради това...? 
Благодаря предварително! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Димитър Иванов
      Здравейте ! 
      Имам проблем с MDSolids
      След като я отворя и избера Problem Library, след което Normal Stress и след това Two-bar assembly, ми изкарва следната грешка!
      Run-time error "5"
      Invalid procedure call of argument

Случайно някой дали е попадал на този проблем и ако да как го е решил.
      Благодаря ! 
    • от Lord Snipe
      Здравейте,
      Имам проблем с  отоплението на стая в къща около 17кв.м. с ПВЦ дограма и без изолация. 
      Климатикът на LG е закупен преди около 5 месеца, казаха, че е с новия фреон и е много надежден и икономичен. Wi-Fi контрол и всякакви отчети за консумация и други.
      Въпреки всички екстри и не малката цена - 1200 лева, не успява да затопли стаята. 
      При зададена температура 30 градуса, в стаята след продължителна работа на климатика (около 7 часа) съм измервал стайна температура от едва 16 градуса при външна температура от 2-3 градуса.
      *Трябва да наблегна на факта, че помещението-стаята не е изолирана, става въпрос за къща - втори етаж. Нито една от съседните стаи не се отоплява, съответно стените са студени(тавана и пода включително). Стаята е с 2 външни стени.
      За мен НЕ е нормално, климатикът да не успява да загрее стаята поне до 24-25 градуса, при положение че мощността на отопление е 4kW/h и този климатик е предназначен и за помещения доста по големи от 17 кв. метра. (22~24)
      Всякакви мнения ще са ми от полза, Благодаря предварително! 

• от YD Channelfun (YDChannelFun)
      Добър вечер,преди около 4 месеца псотроих компютър с помощта на баща ми. 
      Забелязах, че когато играя определени игри (Assasins Creed Oddysey, LA Noire) той замръзваше след около 20-30 минути от геймплей. Играя и други игри като например Tomb Raider 2013 и Metro Redux, но при тях не се изявява този проблем. 
      Вече от месеци се опитвам да оправя този проблем като вече съм изгледала почти всички клипчета в YouTube и съм прочела поне първите две страници на гугъл по въпроса. 
      Опитахме да разменим Sata кабелите, да ъпдейънем Sata драйверите като ги вземем директно от Intel, а не от Windows, ъпдейтнахме Bios-а няколко пъти, тествах си рам паметта с Memory diagnostic, disable-нах Link state power managment в power options, също както и сложих power settings на 'High performance', ъпдейтнах firmware-а и даже следвах тези стъпки на самите Microsoft, защото преди да замръзне играта ssd-то ми скача на 100% и спира да чете и пише за 20 секунди при което всичко замръзва докато не го изчакам да се 'оправи' само.
      Според мен това се случва само на тежки игри и ssd-то ми не може да издържи или има някакъв конфликт и се изключва и даже изчезва (не винаги) от Task Manager. 
      Някой има ли идея какво се случва и как мога да го оправя? 

• от dimi99stavrev
      Здравейте ! Имам следния проблем, преди десетина минути си ползвах месинджъра без проблем, влизам сега - първо ми иска да се логна, добре логнах се, но насреща ми един гол профил и туй то, нито приятелите ми ги има, нито чатовете, нито профилната, абе нищо, направо съм във потрес... Никнейма ми излиза, като този във Фейсбук и не ми дава да си го сменя, моля, помогнете!
    • от crazymonster
      Привет,
      Търся микрофон тип брошка за Galaxy S10+. Само, че не съм много убеден какво виждам.
      Има ли шанс да е БЕЗЖИЧЕН? USB? Препоръчайте! Иначе, намерих такива с кабели, които не е удобно да свържеш в жака и да си на макс 50 см от камерата, да речем. Видях следното:
      https://www.youtube.com/watch?v=81-mtqcs5aQ
      Само, че не го откривам в БГ магазините.
      Може пък да предложите нещо по-интересно.
      Благодаря предварително.
  • Дарение

• Добави ново...