Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Значи преди време когато играх цс 1.6 в някакъв сървър един от админите реши да се прави на мъж и започна да ме изхвърля от сървъра , направи го няколко пъти , след това ми каза: Сега ще видиш. И не изхвърли от цс-а и когато го направи това дори записвачката на компютъра ми се отваря така понякога и играта ми като я пусна и 1 час не може да вземе решение.... Та дос-ват ли ме и програма ли е тва какво може да е ? Не знам дали това е правилния раздел но... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно е възможно да те е Destroy-нал,преинсталирай цс и ще видиш,колкото до отварянето на записвачката,в цс-а има такъв плъгин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом записвачката прави такива неща, най-вероятно имаш някакъв backdoor/rootkit на системата и въпросния админ си прави неуместни шеги с теб. Възможно е този backdoor да е бил включен към custom инсталация на CS ако се налагало да сваляш такава от сайта на конкретния сървър примерно. Всъщност възможно е по всякакви канали да е стигнал до теб, но ще е добре да помислиш дали си свалял някакви неща, за да играеш точно на този сървър и да се започне от там да се гледа какво може да си ти насадили. 

Препоръчително е да направиш пълно сканиране на системата за вируси и малуер, за rootkit бих препоръчал TDSSKiller.

Редактирано от ledah (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не плаши човека.Такова нещо няма,мога да застана зад думата си като бивш админ в една от най-големите цс-вериги в България.Има такъв плъгин,чрез който е възможно да отвориш записвачката на даден човек във сървъра(amx_ejectcd).Напълно безвредно е това действие.Цък

Редактирано от XxeoN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, XxeoN написа:

Не плаши човека.Такова нещо няма,мога да застана зад думата си като бивш админ в една от най-големите цс-вериги в България.Има такъв плъгин,чрез който е възможно да отвориш записвачката на даден човек във сървъра(amx_ejectcd).Напълно безвредно е това действие.Цък

Благодаря за уточнението - може би действително това е случая с отварянето на устройството. От оригиналния пост разбрах, че това с отварянето е започнало да се случва след като е бил "изхвърлен" от сървъра тоест не е имал връзка с него и също не става ясно дали се случва извън играта или само докато е в конкретния сърър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, XxeoN написа:

Напълно е възможно да те е Destroy-нал,преинсталирай цс и ще видиш,колкото до отварянето на записвачката,в цс-а има такъв плъгин

Ами тоя "фокус" със записвачката става на момента когато ме извхърли от цс , след като си пусна цс повторно той забива яко , точно като флоод е , като го преинсталирам пак си е наред , но има ли някакъв начин да го избегна това примерно с VPN или нещо такова , защото тоя докато ме види в игра и на момента ме изхвърля.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Crysis55 написа:

Ами тоя "фокус" със записвачката става на момента когато ме извхърли от цс , след като си пусна цс повторно той забива яко , точно като флоод е , като го преинсталирам пак си е наред , но има ли някакъв начин да го избегна това примерно с VPN или нещо такова , защото тоя докато ме види в игра и на момента ме изхвърля.. 

Днес има промоция на CyberGhost VPN

Възползвай се:https://www.kaldata.com/forums/topic/101309-текущи-промоции-на-програми-за-сигурност-av-fw-is-и-тн/?do=findComment&comment=3252129

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правиш си cfg-тата само за четене[Config файловете] и няма да имаш този проблем ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, XxeoN написа:

Правиш си cfg-тата само за четене[Config файловете] и няма да имаш този проблем ;)

Мерси братле и също така на NIKISHARK за VPN-a :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така как разбра че те флоодват аз от обяснението нищо не разбрах къде става дума за флоод . Като уж те флоодват отваряше ли сайтове нормално , скоростта на нета ти беше ли нормалната . Когато ти спира нета нон стоп  тогава е флоод . Кой пък тебе ще тръгне да те флооди да си банка , доставчик , не . За да се получи флоод при тебе то флоода се прави към доставчика ти .Получил бан от цс и разбрал , че го флоодят .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм имал сървър за цс 1.6 само за 5vs5 преди около 4 години и имах античийт който бях завършил от започнат от други проект.Та античийта го бях направил така,че имах администраторски достъп до компютърът на всеки който влезе в сървърът.

Можех да : отварям записвачката,мърдам мишката,писане на клавиатурата абе всичко.Това не се прави с вирус а чрез пакетите който обменя играта със сървърът,не може никоя антивирусна да го спре.

Не вярвам някой друг освен мен да е напреднал повече,че да ти направи сериозна беля.Последно когато го демонстрирах на един,че само докато влезе в сървърът ще получа пълен достъп до компа му се оказа,че не успявам да го пробия.Оказа се оригинален CS 1,6 от Steam а те вероятно са запушили дупката.

Единствено Blood Anticheat можеха да ти направят физическа повреда на компютърът (която идея аз все още подкрепям,че когато хакер влезе с хак е по добре ти да хакнеш него)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...