Премини към съдържанието
PhX

Avast Anti-Virus Free/Pro/IS - проблеми, въпроси, мнения, обсъждане-част 2

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Със avast free и стената на 7-цата си си екстра защитен,по леко от това - здраве.

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С първият линк се оправих веднага.Благодаря на Uriel.За comodo не знам нищо,но мога да пробвам.По принцип не се ровя в съмнителни сайтове,но ако не ми товари останалите процеси,мога да я пробвам.Процесора е двуядрен   DualCore AMD Athlon 64 X2, 2600 MHz (13 x 200) 5000+

Дънна платка   Asus M2N-MX SE Plus  (2 PCI, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN)

Harddisk Hitachi HDS721050CLA SCSI Disk Device  (465 GB)

RAM Памет 2 ghz

Със avast free и стената на 7-цата си си екстра защитен,по леко от това - здраве.

Така мисля да го оставя засега.Благодаря.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, днес си преинсталирах компютъра и след като сложих Avast 8 free започна да се задържа по-дълго на welocme екрана и като цяло се включва по-бвано. Някой друг има ли подобен проблем?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е съвпадение, но ми се случи, но само веднъж - дваж, не повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах същия проблем и преди да го преинсталирам (дори беше по-зле) и пак се получаваше заради avast.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

AVAST 8 R2 beta (8.0.1484)

This program update contains the following major features:
* SecureLine - is a paid VPN service that both secures and anonymizes your internet connection on public or "open" (unsecured) Wi-Fi. Nobody can see who you are or what you are doing on the internet.
Please be patient, this feature will be unblock for your test soon :-)
* Screen readers compatibility
* Software Updater improvements (including a way to turn off Software Update persistently)
* Shredder tool is showing a progress now
* Improved stability & performance
* Fixed glitches in UI

http://forum.avast.com/index.php?PHPSESSID=snkjqdvvq2kdv5ld9sgj0hm2d5&topic=119594.msg919423#new

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали уж беше излязла финалната версия на осмицата или нещо бъркам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Да, излезе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази бета се явява нещо подобно на бетите на патчовете на Kaspersky - подобрения в самата програма, чистене на бъгове и т.н.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Аз имам следния проблем..Както си стоях на компютъра,антивирусната (Avasta)  ми изпрати съобщение,че трябва да се обнови.Окей,направих го и поиска да растартира компютъра ми.Растартира го и от тогава всичко стана супер бавно.Чакам по един час да ми се включи браузера и след един час той така и не включва.Сетих се,че когато ми бяха поправяли последния път компютъра бяха забравили един диск на име Hireu's Boot CD 15.1.При всяко включване на компютъра ми този диск се появяваше.Исписват ми се много неща и реших да натисна Mini Windows Xp. Той се включи,но няма нищо общо със предишния.На този Мини Хр нито мога да тегля нещо,нито да гледам клипове + това на всеки 5 мин. се затваря. Много ще съм Ви благодарна ако някой от вас знае как да оправя този проблем. 

Щях да кача и снимка,но не става.. 

Благодаря Ви,предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аууууууу много викаш, правилата прочети и си оправи заглавието че ти отиде у контейнера темата

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, като за начало прочети правилата за добавяне на нова тема във форума. ;)

А иначе каква е операционната система на компютъра?

Това със забавянето на компютъра ти надали се дължи на ъпдейтването на антивурсната ти. Дай малко повече конкретна информация. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен ми стана така, преинсталирах пак си сложих аваста и нямам този проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аваст е тежка програма, и въобще не пести откъм ресурси.

Именно това беше причината да се откажа да я ползвам преди време. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се много за заглавието посаветваха ме да направя една тема тука в този сайт и не съм забелязала правилата.Извинявам се още веднъж... 

Нямам си и представа каква ми е операционната система.Малко дете съм не разбирам нищо :)

Извинявам се много за заглавието посаветваха ме да направя една тема тука в този сайт и не съм забелязала правилата.Извинявам се още веднъж... 

Нямам си и представа каква ми е операционната система.Малко дете съм не разбирам нищо :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мм, не бих се съгласил с теб. При мен си върви чудесно, нито дърпа свръхестествени ресурси, нито забавя лаптопа ми. Има къде, къде по-тежки антивурисни програми, да не започвам да ги изброявам. :P

Mihaela Andonova, каква е текущата ти ОС може да видиш като цъкнеш десен бутон на My Computer/Моят компютър -> Properties/Свойства ;)

Редактирано от kakoytou (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

(facepalm) Знаеш че антивирусната ти е аваст, пък не знаеш коя ти е ос?

Смятам че аваст е една от най-леките да не кажа и най-леката антивирусна програма.

Редактирано от rado99 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен Avasta ми се стори доста лесна и сама даже си я и изтеглих и инсталирах..не знам дали не е дошъл проблема от факта,че сама съм си я инсталирала,но не ми правеше никакъв проблем. Не знам.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпълнете поясненията на колегата 

kakoytou

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До Михаела ако си с аваст 8: Влез в аваст менюто-проверка-проверка при стартиране дай включена и ресни компа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен Avasta ми се стори доста лесна и сама даже си я и изтеглих и инсталирах..не знам дали не е дошъл проблема от факта,че сама съм си я инсталирала,но не ми правеше никакъв проблем. Не знам.. 

Добре, че ти си си я инсталирала - в това няма нищо лошо и стряскащо. Но отново не отговаряш на конкретните въпроси. Няма как да получиш помощ по този начин. Днеска сме си забравили кристалните топки. :P

А след това може да направиш каквото е казал rado99 в по-горния пост, за да провериш за зловреден софтуер. ;)

Редактирано от kakoytou (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

System : 

Microsoft Windows Xp 

Professional 

Version 2002 

Register to :

Hiren 

www.hiren.info

Computer : 

512 MB  of RAM 

Но не мога да направя това което ми казва rado99 защото аз в момента съм на мини хр 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изкарай тоя хирен от компа и рестни компа и пусни сканирането.

Редактирано от rado99 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако махна мини няма да имам достъп до нищо обикновения windows не включва нищо ама нищо та и как да го махна тоя хирен 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.