Премини към съдържанието
PhX

Avast Anti-Virus Free/Pro/IS - проблеми, въпроси, мнения, обсъждане-част 2

Препоръчан отговор

System : 

Microsoft Windows Xp 

Professional 

Version 2002 

Register to :

Hiren 

www.hiren.info

Computer : 

512 MB  of RAM 

Но не мога да направя това което ми казва rado99 защото аз в момента съм на мини хр 

Аве махни диска от устройството и си зареди нормално системата. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак не става пробвала съм не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако махна мини няма да имам достъп до нищо обикновения windows не включва нищо ама нищо та и как да го махна тоя хирен 

Еми значи, ако нямаш нищо ценно на харда, грабвай един диск с Windows и преинсталирай или извикай някой, който разбира повече от теб да го преинсталира. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма кой да ми помогне да си го преинсталирам.А ако се пробвам аз най-много да си разваля компютъра напълно,та и този който ни оправя компа каза,че хардоера ли там какво беше издава багажа 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма кой да ми помогне да си го преинсталирам.А ако се пробвам аз най-много да си разваля компютъра напълно,та и този който ни оправя компа каза,че хардоера ли там какво беше издава багажа 

Хах, ти май или наистина почти нищо не разбираш или доста добре се правиш :D "хардОера" ме уби :P

Поразгледай се из google има хиляда туториала как се преинсталира Windows - не е нужно да си компютърен инженер, че да може да го правиш. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не наистина не разбирам нищичко,но ти не видя ли,че съм написала,че не мога да гледам клипове как да се науча да го преинсталирам тогава,но все пак ще потърся.

до NIKISHARK - Ще пробвам,но не съм сигурна дали ще стане,защото дори и с десен бутон не мога да натисна смятай :Д 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпълнете каквото ви посъветва колегата 

NIKISHARK

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ще го направя,но не ми се отваря втория линк.Може ли да ми го пратите повторно 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вторият линк е неправилно копиран,не отваря нищо.

Като влизате в Безопасен режим,гледайте да е с нетуърк,че да можете да влизате в нета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не наистина не разбирам нищичко,но ти не видя ли,че съм написала,че не мога да гледам клипове как да се науча да го преинсталирам тогава,но все пак ще потърся.

А откъде пишеш тогава тук? :D

А и нещо не мога да схвана аз - уж не може да влезеш в Windows-а си, а ще пускаш безопасен режим. Всъщност зарежда ли ти Windows-a, до къде стига? Въобще почва ли да зарежда?

Редактирано от kakoytou (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От мини хр 

Да зарежда ми включва ми всичко 6 ама като натисна например на браузера и не стана бъгва се абе и десен бутон да натисна пак ще се бъгне 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забива ли компютъра,или просто не се включва браузъра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега съм на безопасен режим а като го натисна да ми се расне и оставя да ми се включва нормално нищо не става. Сега ми се появи  едно Automatic Updates какво да правя 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При Вас нещата са сложни...Ако сте още с Аваст посетете тази страница.http://www.avast.com/uninstall-utility

Редактирано от NIKISHARK (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста главоболия създава тази осмица на Аваст. Деинсталацията ще реши проблема. Аз лично изпитах подобно нещо след ъпдейт. Машината изобщо не изкаше да зацепи. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи се всичко е 6.Благодаря на всички Ви ! :mark:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми обясни защо с аваст компютъра се включва ужасно бавно. Повечето ми приятели са с аваст и са с уиндоус 7 и всички ми казват че компютрите им се включват бавно (около 1 минута отнема). И аз имах същия проблем, но сега съм с avira и компютъра се включва за ~30сек. Писах дори във форума на аваст, но те ми казаха че било от уиндоуса ми. :rolleyes:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми обясни защо с аваст компютъра се включва ужасно бавно. Повечето ми приятели са с аваст и са с уиндоус 7 и всички ми казват че компютрите им се включват бавно (около 1 минута отнема). И аз имах същия проблем, но сега съм с avira и компютъра се включва за ~30сек. Писах дори във форума на аваст, но те ми казаха че било от уиндоуса ми. :rolleyes:

Че какво друго да ти кажат :rolleyes: 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ммм...с Екс Пи и старираща се само една друга програма І такъв дерт няма. А какво се стартира заедно със системата ви? Нали знаете, че Аваст проверява стартиращите процеси. Преценете сами колко трябва да са програмите, които се стартират с Уиндоус и колко от тях наистина ви трябват да се стартират със системата. Аваст може би не са виновни за това...

Run->MsConfig->Startup Ако наистина всичко там ви е нужно да се стартира с Уиндоуса...

П.С. Щом сте с Авира и ви е ок, не я сменяйте. Важно е да имате защита. Името...не е толкова важещо...И Авира и Аваст са се доказли в годините като антивирусни решения, на които може да се разчита. 

Редактирано от Методи Дамянов (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ммм...с Екс Пи и старираща се само една друга програма І такъв дерт няма. А какво се стартира заедно със системата ви? Нали знаете, че Аваст проверява стартиращите процеси. Преценете сами колко трябва да са програмите, които се стартират с Уиндоус и колко от тях наистина ви трябват да се стартират със системата. Аваст може би не са виновни за това...

Run->MsConfig->Startup Ако наистина всичко там ви е нужно да се стартира с Уиндоуса...

П.С. Щом сте с Авира и ви е ок, не я сменяйте. Важно е да имате защита. Името...не е толкова важещо...И Авира и Аваст са се доказли в годините като антивирусни решения, на които може да се разчита. 

Компютъра е преинсталиран на скоро и се пускат при стартирането само скайп и програмата за принтера ми. И аз забелязах че прави такива мизерии само под уиндоус 7, на уиндоус xp не съм виждал бавно включване. Иначе и avira ми харесва, но ме дразни това че за да имам web protection трябва да инсталирам някакъв смотан toolbar който само товари браузъра. :(

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За уеб защита, препоръчвам алтернативи - има по-добри от този на Авира, така или иначе..., въпреки че нейния сканира в реално време свалящите се файлове, забавя доста свалянето. Дори при гледане на клип от тубата например, клипа влиза първо в кеша на браузера, авира го сканира и бави буфера много. Това мен специално ме дразни много повече от тулбара.

Ползвам Bitdefender Trafficlight на Chrome (най-добрия антифишинг). Може да се ползва и DNS (аз ползвах Open DNS - добър е също, родителския контрол е на ниво).

Редактирано от viperdick (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

+1 за Bitdefender Trafficlight

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитвам се да изтрия Avast oт компютъра, но не ми го изкарва в Add/Remove Programs, в инсталационната папка няма файл за uninstall и не ми дава да изключа програмата... малко помощ :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.