Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

PhX

Avast Anti-Virus Free/Pro/IS - проблеми, въпроси, мнения, обсъждане-част 2

Препоръчан отговор

Ами точно това излиза и при мен,въпреки че съм с по-стара версия на Аваст.Питал съм други познати,които влизат в мобиле но при тях не излиза това съобщение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като кликна на връзката от снимка 2 получавам празна страница с Maxthon с IE 8 отварям страницата без проблеми и съобщения. Сега да питам нещо. Аваст винаги ли така рядко се обновява? Обнових го някъде към 23 часа снощи и досега нищичко. Може би спят писачите на зловреден код? Или друг например ...съпорта им :)

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Като кликна на връзката от снимка 2 получавам празна страница с Maxthon с IE 8 отварям страницата без проблеми и съобщения.

Сега да питам нещо. Аваст винаги ли така рядко се обновява? Обнових го някъде към 23 часа снощи и досега нищичко.

Може би спят писачите на зловреден код? Или друг например ...съпорта им :mad:

Да рядко се обновява . А я и аз да го видя тоя страшен линк . :)

Край заразих се . Не че има нещо там ама . Някой скрипт пак върти номера на Аваст !

Публикувано изображение

А за сайта

Публикувано изображение

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо супер :) Да му мисли шефката ;) пп. Форума са го пооправили нещо. Вече не ми се отварят емотиконките в нов прозорец. Браузъра ми бил крив...на някой друг дето е правил сайта му е крив :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пп. Форума са го пооправили нещо. Вече не ми се отварят емотиконките в нов прозорец.

Браузъра ми бил крив...на някой друг дето е правил сайта му е крив :P

Оправили ..дръжки.

Аз ти казах ,че твоя Maxthon за никъв грездей не става :)

Сложи Avast! ,щот твоя Касап е пуснал неканени гости...демек недоскив е бил пак за него spyware /adware не ги довижда и това си е

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам инсталирана антивирусна програма Аваст...Въпроса е ,че се показва рейтинга на страниците,клипчетата и всичко за което се сетите...Как може да се премахне???..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да деинсталирам антивирусната си /Avast Internet Security/! Пробвах от Контролния панел и ми дава следната грешка по време на деинсталацията и след това каквото и да натисна процеса спира и не мога да я премахна, пробвах да я махна със CCleaner, но същата работа,! Като я стартирам ми пише "системата ви е незащитена" и като натисна " защити сега" и забива и край, тряя да я спирам с таск мениджъра, нито работи сега нормално , нито мога да я премахна! Как да я премахна? Искам да си сложа Bit Defender, но не смея преди да съм премахнал аваста, а не мога!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от http://www.avast.com/uninstall-utility сваляш това: http://files.avast.com/files/eng/aswclear.exe рестартираш в save mode стартираш aswclear.exe и следваш инструкциите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остана и да си оправят поддръжката , че много са мудни с добавянето на дефициите... и ще са супер.

Гледам и темата за Фейсбук http://www.kaldata.com/forums/index.php?showforum=137 лекуването е пълна с ползващи Аваст. Що тъй а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Остана и да си оправят поддръжката , че много са мудни с добавянето на дефициите... и ще са супер.

Гледам и темата за Фейсбук http://www.kaldata.c...p?showforum=137 лекуването е пълна с ползващи Аваст. Що тъй а?

Да, понякога са мудни с добавянето, но не са единствените с проблеми и други AV компании, като Eset например споделят, че едва смогват предполагам при повечето е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при Аира има спад..., да, не са само те (Аваст), глобално е... Затова -до тях нещо друго ще трябва да има (защитни стени, ХИПС, виртуализация, облаци, DNS сървъри и пр, и пр....)

Редактирано от viperdick (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам и темата за Фейсбук http://www.kaldata.c...p?showforum=137 лекуването е пълна с ползващи Аваст. Що тъй а?

Не мисля, че причината е в Аваст, а и срещу глупоста няма защита....вярвай ми :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само на мен ли най-новият аваст IS (1203 май беше) ми бави осъзаемо зареждането на сайтовете? Установих, че е от firewall-а, изключа ли го няма проблем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че причината е в Аваст, а и срещу глупоста няма защита....вярвай ми ;)

за без парици се справя доста добре,е да има и по добри но................въпрос на избор,аз лично се спирам на тази-засега Редактирано от BETER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам въпрос и той е следния. Значи когато съм без антивирусна или някоя различна от Аваст, при стартиране на система и показване на онзи син екран на който пише Добре дошли се чува и онази мелодийката и така ми се показва десктопа, а когато съм с Аваст синия екран минава, показва се десктопа и след това се чува тази мелодиийка. Получава се някакво забавяне. Не че е нещо фатално, но искам да разбера при всички които използват Аваст ли е така, или е само при мен. :help::D

Редактирано от Saragonaaa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Имам въпрос и той е следния. Значи когато съм без антивирусна или някоя различна от Аваст, при стартиране на система и показване на онзи син екран на който пише Добре дошли се чува и онази мелодийката и така ми се показва десктопа, а когато съм с Аваст синия екран минава, показва се десктопа и след това се чува тази мелодиийка. Получава се някакво забавяне. Не че е нещо фатално, но искам да разбера при всички които използват Аваст ли е така, или е само при мен. :D:shy11:

Да и аз съм го забелязал това. :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално е според мен - виждал съм го и при други антивирусни продукти. Нормално е, като имаш добра защита, тя да сканира всички самозареждащи се със системата процеси и системни услуги..., включително и звуковите драйвери...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излезе avast! Free/Pro/IS 6.0.1289 final

Here's a list of most important changes:

- New Script Shield - now scanning deeper and supporting more host processes

- Web Shield now scanning all processes by default

- Stability improvements in aswSP.sys

- Better tracking of file sources

- WebRep now working in new versions of Firefox

- Under-the-hood improvements in the Behavior Shield and Sandbox modules

- Solved a compatibility problem with certain Steam-based games

- Minor improvements in the product UI

- Various other security and stability related fixes

За тия, които са с програмата да си я updates от Maintenance >>> Update >>> Update Program.

Enjoy.

Редактирано от Burkoff (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. След като обнових Аваст от 6.0.1203 до 6.0.1289 забелязах, че клиповете в Youtube се зареждат доста бавно. Пускам даден клип, изчаквам няколко секунди и чак тогава тръгва, а преди не беше така. Някой от вас да се е сблъскал със същия проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...