Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Avast Anti-Virus Free/Pro/IS - проблеми, въпроси, мнения, обсъждане-част 2

Препоръчан отговор

Деинсталира ли я по правилния начин или направо триеш?

По-правилният от Контролен панел !рестартирах компа и така .. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Оправи се всичко е 6.Благодаря на всички Ви ! :mark:

ако пак ти се случи - преинсталация

Редактирано от tigertron (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

avast! Browser Cleanup 8.0.1484.129

Avast! Browser Cleanup is a free portable tool which can list the addons for IE, Firefox and Chrome, highlight any it thinks are particularly poor, and allow you to disable or remove them.

Публикувано изображение

Безплатно тулче от Аваст.

http://files.avast.com/files/tools/avast-browser-cleanup.exe

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

avast! Browser Cleanup 8.0.1484.129

Публикувано изображение

Безплатно тулче от Аваст.

http://files.avast.com/files/tools/avast-browser-cleanup.exe

Да пробвах го още, когато им писах тук

Така и не споменаха откъде взимат репутацията за адоните...Изкараха този адон с 2 звезди, а на сайта на Мозила е с 4-тири. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да пробвах го още, когато им писах тук

Така и не споменаха откъде взимат репутацията за адоните...Изкараха този адон с 2 звезди, а на сайта на Мозила е с 4-тири. :)

И аз нямам идея  ;)

Тестче от руснаците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Имам следното питане относно инсталирането на безплатния Avast. Компонентите в червената рамка не искам да се инсталират, съответно отивам в полето "По личен избор" в ляво и махам отметките им, но в същото време се маха отметката и на полето в жълто. Това лошо ли е за сигурността и работата на програмата? Премахвам ги понеже нямам нужда от "Обновяване на софтуер" и останалите в червено, мисля че са напълно излишни и само заемат място и ресурти при работата на програмата?

Въобще нужно ли ми е нещо от средната колонка?

Публикувано изображение

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Аз съм така, както е на снимката!

• [*]Компоненти с ? (въпросителна) не са за безплатната версия [*]avast! Отдалечена помощ е като TeamViewer но е в пъти по-зле [*]Изчистване на браузъра е инструменчето посочено от колегата в
това мнение [*]Обновяване на софтуер - ясно за какво е, но аз си проверявам ръчно за актуализации на флаш, джава, уинрар, мюторент и др. програми [*]Сигурна линия - не я използвам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм така:

Публикувано изображение

Ползвам yahoo и gmail базирани пощи и пощенския щит не ми трябва.

Защитата на браузъра не бачкаше добре поне в предните билдове и трябваше да натискам Рефреш на страницата за да ми излезне рейтинга в Лиско...

Обновяването на софтуера създава нов акаунт за нуждите на програмата, не мерси.

avast инструмент е някакъв сайдбар - такива не ползвам.

Колегата обясни за останалите модули. :)

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

При откриване на заплаха не мести обекта в клетката ,Дава грешка сървъра на клетката за вируси не е стартиран.

RPC комуникацията пропадна (2147422219). Моля помогнете да реша този проблем,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какъв уиндоус ползваш, правил ли си модификации по-него ( сървайси, регистри), можеш ли да дадеш лог-а от аваст.

windows XP без модификации . AVAST  free antivirus 8.0.1489 log ot avast.bmp

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Не ми се беше случвало, но днес влязах в един сайт и ми изписа, че е блокиран експлоид, от аваст, и искам да ви попитам щом е блокиран, има ли опасност от заразяване или нещо? Става въпрос, че гледах един филм за някакъв сериен убиец и реших да проверя дали в действителност съществува по прякора му и написах в гоогле и на 1 вия сайт ми го хвана, може ли да видите и вие дали е нещо опасно става дума за 1 вия сайт ето ви го... https://www.google.b...iw=1366&bih=640 - Shemar Moore | European Lands eulands.com/blog/tag/shemar-moore‎ 18.03.2013 – “Утробният нападател”. Надявах се този прякор да го окуражи. Което ще го накара да ескалира и да се препъне в надменността си ето това когато го отворих ми го блокира, въпроса ми е има ли опасност да ми е заразен компа след блокирването от страна на аваст, и вие дали го хващате като експоид, който го е видял....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Посети темата за вируси и спазвай инструкциите там, за да може колегите от HJT да ти помогнат. Ето линк към темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да отворя сайта ,който си дал,но не мисля ,че можеш да се заразиш от блокиран сайт.И на мен ми се е случвало мн пъти така ,че споко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се беше случвало, но днес влязах в един сайт и ми изписа, че е блокиран експлоид, от аваст, и искам да ви попитам щом е блокиран, има ли опасност от заразяване или нещо? Става въпрос, че гледах един филм за някакъв сериен убиец и реших да проверя дали в действителност съществува по прякора му и написах в гоогле и на 1 вия сайт ми го хвана, може ли да видите и вие дали е нещо опасно става дума за 1 вия сайт ето ви го... https://www.google.b...iw=1366&bih=640 - Shemar Moore | European Lands

eulands.com/blog/tag/shemar-moore‎

18.03.2013 – “Утробният нападател”. Надявах се този прякор да го окуражи. Което ще го накара да ескалира и да се препъне в надменността си

ето това когато го отворих ми го блокира, въпроса ми е има ли опасност да ми е заразен компа след блокирването от страна на аваст, и вие дали го хващате като експоид, който го е видял....

Щом като е блокиран няма нужда от притеснение. Ако може дайте връзката да я проверим повече колеги.

Посети темата за вируси и спазвай инструкциите там, за да може колегите от HJT да ти помогнат. Ето линк към темата.

Според тебе при всяко засичане на malware трябва да се прави тема?   :shock11:

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом като е блокиран няма нужда от притеснение. Ако може дайте връзката да я проверим повече колеги.

Според тебе при всяко засичане на malware трябва да се прави тема?   :shock11:

Това, че Аваст е блокирала вируса, не значи че няма опасност. А това да се пуска тема, го искат колегите от HJT Team.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че Аваст е блокирала вируса, не значи че няма опасност. А това да се пуска тема, го искат колегите от HJT Team.

По-опасно е когато е мълчал! Сега чаткаш ли? Ей сега отварям зловреден адрес и веднага пускам тема в подраздела  :clown:

Публикувано изображение

Редактирано от nikssi (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://eduromisic.bounceme.net/fine/believes_rights.php Това е линка който ми го засича като експоид, вие кажете дали при вас засича? И щом ми го засече има ли място за притеснение? Да ми навреди на компа?

Редактирано от vupros4e (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване