Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Avast Anti-Virus Free/Pro/IS - проблеми, въпроси, мнения, обсъждане-част 2

Препоръчан отговор

Как да съм сигурен ,че точно този файл който дава грешка трия ?

Как да намеря точната директория ?

Няма как да си сигурен.Това което съм ти дал преди малко, прави всичко.

Рестартира компа и под Safe Mode премахва Аваста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Как да съм сигурен ,че точно този файл който дава грешка трия ?

Как да намеря точната директория ?

Инструмента , намира всичко, от Аваст , а дали там е проблема, това  ще го установиш след това.

Редактирано от keba (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ехх...Ехх... без вас нямаше да се  управя !!

Много ви благодаря ,че винаги ви има и помагате с каквото можете  !!!

Желая хубава вечер на всички !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Форумът на Аваст е възтановен. Препоръчват да се смянят старите пароли.

линк

При забравена парола - линк

Hello stefanvalja,A few days ago we informed you that the AVAST forum was attacked and because of that, we took the forum offline to improve its structure and security. It is now back up and more secure.We decided to rebuild the forum on the same software platform we used before, but we enhanced the security on our side. We added our own login technology with SSL encryption. With this encryption, passwords will not be saved in our forum database. This means this information cannot be compromised.The forum is an extremely important part of our business. Our members not only solve problems identified by other members, but give us valuable insight that helps us improve our business and our products. We are extremely grateful for your participation, and we hope that you will rejoin the forum and continue providing your unique insight.To start using the new AVAST forum, please log in at this link. If you forgot your my.avast account password please change it at link.If your MyAvast password is the same as your old forum password, please reset your password and create a new one.Again, we regret any inconvenience this may have caused you and thank you for your contributions.All the best,Ondrej VlcekCOO AVAST Software

Редактирано от viperdick (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Имам проблем имам активация за доста време,но вчера изведнъж ми дава,че е изтекла.Преинсталирах няколко пъти и не се оправя.Моля кажете,какво може да се направи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

В пробен режим е (internet security).

И преди съм теглил тази програма в пробен режим и всичко ставаше автоматично в браузъра се само се появяваше бутона на аваст и ми проверяваше сайтовете сега нищо от това не се случва . 

Защо ?

Редактирано от Ан0НиМеН (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

днес въпреки че ми бяха спряни автоматичните ъпдейти на версията на програмата (заради факта че инсталиране на нова версия на аваст си е като игра на руска рулетка - не се знае га ши изгърмиш), аваста при пускането на лаптопа ми извади прозорец продължи инсталацията на нова версия и след рестарта за мое неучудване нито един браузър не може да зарежда страници. Някой да се е сблъсквал с тоя проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Налична е вече новата Avast 2015 Beta1

Отново фалстарт както при версия 2014 Не, че последните версии на 2014 не се омазаха!!!

Говоря за Free версията, която за мен е доста по тежка, а за сметка на това не наблюдаваме нищо ново!

Има и съществен бъг:

- Има моменти в които се опитва да претоварва системата за продължителен период от време. Процесора скача на 100%

Моля да споделите вашите наблюдения, но ако не сте я инсталирали, то не бързайте защото за момента не си заслужава!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление в последно време версиите на Аваст са си постоянно в бета стадий, бъгави. Без да споменавам имена - на някои АВ бета версиите са много по-стабилни от финалните на Аваст. За съжаление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна се отказах от аваст. Седя си с майкрософтската антивирусна и ми е супер, компа бачка отлично.

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно... и тъжно за Аваст. Самият аз нямам отдавна инсталиран Аваст - просто съм силно резервиран към новата версия, заради фейса, липсата на кутията и не видях поведенческия блокър - все още ли е там? Майка ми е с Аваст на компа си и не ми е споделяла, че има каквито и да е грижи с него, но тя е с лицензирана Интернет Секюрити...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Отдавна се отказах от аваст. Седя си с майкрософтската антивирусна и ми е супер, компа бачка отлично.

Microsoft Security Essentials                                 

За тази ли говориш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам голям проблем с avast free!

Т.е. използвах  една от първите версии на avast 9 free. Наложи се да я деинталирам, че да тествам друг продукт, но след като реших отново да се върна на същата версия, то останах непрятно изненадан от проблем! След първият рестарт avast се самообновява до последната стабилна версия, но не всичко приключва защото самообновяването е безконечно въпреки ,че вече съм с последна версия и с нищо не може да се спре. Върнах се чак на avast 7 за да прислюча с това. Защо прави така????

Моля, помагайте! Дайте съвет!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам голям проблем с avast free!

Т.е. използвах  една от първите версии на avast 9 free. Наложи се да я деинталирам, че да тествам друг продукт, но след като реших отново да се върна на същата версия, то останах непрятно изненадан от проблем! След първият рестарт avast се самообновява до последната стабилна версия, но не всичко приключва защото самообновяването е безконечно въпреки ,че вече съм с последна версия и с нищо не може да се спре. Върнах се чак на avast 7 за да прислюча с това. Защо прави така????

Моля, помагайте! Дайте съвет!

https://www.lekarstvo.com/help_support.html Свали си от тук, приложението за премахване на Аваст. Дето пише деинсталатори на антивирусни програми. И го пусни. Тая антивирусна, оставя много неща в системата. И може да се е бъгнало нещо. 

Редактирано от ghostBG86 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.lekarstvo.com/help_support.html Свали си от тук, приложението за премахване на Аваст. Дето пише деинсталатори на антивирусни програми. И го пусни. Тая антивирусна, оставя много неща в системата. И може да се е бъгнало нещо. 

Това не помага  :angry22: 

Е, гати малоумната антивирусна :cant believe:  :angry22:  :angry22:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Не намерих отговор на моя проблем в нета, и за това реших да пусна тук тема! Пробвах какви ли не ключове не става, изписва ми че е изтекъл или невалиден.. А сега ми остават по малко от 5 дена и спира да работи.. Как мога да продължва регистрацията, без да е закупувам.

Ето снимка: http://prntscr.com/50j6qz

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш инсталирана безплатна версия,защо се опитваш да я регистрираш,като платените,с ключове?Такива версии при регистрация,изискват само имейл адрес на ползвателя.После постоянно ще ти излизат съобщения,да я ъпдейтнеш,за да стане платена,но не кликай на тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не намерих отговор на моя проблем в нета, и за това реших да пусна тук тема! Пробвах какви ли не ключове не става, изписва ми че е изтекъл или невалиден.. А сега ми остават по малко от 5 дена и спира да работи.. Как мога да продължва регистрацията, без да е закупувам.

Ето снимка: http://prntscr.com/50j6qz

Щом е безплатна, ще ти поиска потвърждение. Или автоматично, ще се поднови за една година. Не съм изкарвал, толкова време с Аваст, но е нещо от сорта. Не ти трябват ключове. Виж в настройките, там където ти показва оставащото време на лиценза. А може, и да си инсталираш отново безплатната, и да я регистрираш с друг имейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш инсталирана безплатна версия,защо се опитваш да я регистрираш,като платените,с ключове?Такива версии при регистрация,изискват само имейл адрес на ползвателя.После постоянно ще ти излизат съобщения,да я ъпдейтнеш,за да стане платена,но не кликай на тях.

Изобщо не бях забелязал! Ако знаех,че просто трябва да напиша две имена и имейл, нямаше да пускам тема! БЛАГОДАРЯ ОТНОВО! Може да еизтриете темичката! ае със здраве

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Не мина много време от освобождаването на финалната Avast 2015 и хоп - нова Бета????

Какво става??? Май всичко вече е Бета :no-no:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мина много време от освобождаването на финалната Avast 2015 и хоп - нова Бета????

Какво става??? Май всичко вече е Бета :no-no:

С тая глупава политика всяка година да се пуска нова версия, така ще е. Още преди да са изчистени старите бъгове се въвеждат нови. Лошото е, че вече не само повечето антивирусни са така, ами и Windows-ът премина на тая политика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване