Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, преди месеци си продадох S4-ката, но сега искам да си взема нещо различно и попаднах на този смартфон. 

Дали някой случайно го има или може да даде мнение за него, защото до сега никога не съм имал нещо различно от Самсунг и се чудя дали LG е правилния избор?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е един от най сполучливите телефони от нисък клас които са правили LG, но аз бих си купил за 260 лв това   http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_253009.html?gclid=CjwKEAiAhaqzBRDNltaS0pW5mWgSJADd7cYDYDljmlZd-Lk8BtPAMF_oo2cW-Um14vvmaNTfDARDaBoCFEfw_wcB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баш този модел не го взимай. МНОГО КОФТИ ДИСПЛЕЙ, а да не говорим, че и грозен. Не се усеща добре в ръката, софта е малко кофти. Ако искаш, отиди и го пробвай в най-близкия магазин.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Александър Банов написа:

Това е един от най сполучливите телефони от нисък клас които са правили LG, но аз бих си купил за 260 лв това   http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_253009.html?gclid=CjwKEAiAhaqzBRDNltaS0pW5mWgSJADd7cYDYDljmlZd-Lk8BtPAMF_oo2cW-Um14vvmaNTfDARDaBoCFEfw_wcB

Това е среден клас смартфон и повече от 200лв за смартфон няма да дам :D други предложения? :D 

И какъв е този сайт... не е български, само доставката ще е 200лв май :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Oscar D. Santana написа:

Това е среден клас смартфон и повече от 200лв за смартфон няма да дам :D други предложения? :D 

И какъв е този сайт... не е български, само доставката ще е 200лв май :D

Доставката е безплатна май не знаеш английски, така че по добре си вземай белото според мен си някое тийнче което си дава парите за марки.Как така няма да даваш 200лв ката този които си избрал е 260.и това е нисък клас 260 лв ако е среден то тогава какво остава за SAmsung galaxy S6  той трябва да е върхов клас

Редактирано от Александър Банов (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Александър Банов написа:

Доставката е безплатна май не знаеш английски, така че по добре си вземай белото според мен си някое тийнче което си дава парите за марки.

Ама грам не ми пука кво мислиш като цяло и повярвай английския го знам много добре. Вярно е обаче че съм "тийнче" и нямам карта а сайтове като този нямат опцията за плащане при доставка. Колкото до марките ми е се едно, даже съм фен на One+ one ако си ги чувал, сцепва Galaxy S4 на бенчмарк и не забива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Oscar D. Santana написа:

Ама грам не ми пука кво мислиш като цяло и повярвай английския го знам много добре. Вярно е обаче че съм "тийнче" и нямам карта а сайтове като този нямат опцията за плащане при доставка. Колкото до марките ми е се едно, даже съм фен на One+ one ако си ги чувал, сцепва Galaxy S4 на бенчмарк и не забива.

Много ясно че го "сцепва" нали тая марка "не съм я чувал" нормално е аз точно за това ти говоря за самсунга плащаш и марката а ако е някое китайче нищо не плащаш отгоре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Александър Банов написа:

Много ясно че го "сцепва" нали тая марка "не съм я чувал" нормално е аз точно за това ти говоря за самсунга плащаш и марката а ако е някое китайче нищо не плащаш отгоре.

Да знаеш някой сайт с такива китайски смартфони? Български сайт разбира се.. единствения начин на плащане ми е с наложен платеж.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Oscar D. Santana написа:

Да знаеш някой сайт с такива китайски смартфони? Български сайт разбира се.. единствения начин на плащане ми е с наложен платеж.

Да ти кажа не, или ако имам са много малко китайчетата.Предлагам ти това http://www.emag.bg/smartfon-allview-v1-viper-i-dual-sim-sin-v1-viper-i-blue/pd/D6VVLBBBM/.А ти за колко продаде S4.

Редактирано от Александър Банов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Александър Банов написа:

Да ти кажа не, или ако имам са много малко китайчетата.Предлагам ти това http://www.emag.bg/smartfon-allview-v1-viper-i-dual-sim-sin-v1-viper-i-blue/pd/D6VVLBBBM/.А ти за колко продаде S4.

Взех му 370 лева щото исках да го разкарам бързо, при положение че беше пълен пакет със 1 година гаранция. Ама ми отне бая да го продам, направо по едно време почна да ми се гади като чуя по телефона "А коментар по цената ще има ли" :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е добра идея да сменяш S4 с Bello 2. Повярвай ми, аз имам същия модел и е по-екстра. (S4) Също, от Aliexpress можеш да пазаруваж БЕЗ кредитна/дебитна карта. Става чрез Cashterminal и WebMoney.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, niki292002 написа:

Не е добра идея да сменяш S4 с Bello 2. Повярвай ми, аз имам същия модел и е по-екстра. (S4) Също, от Aliexpress можеш да пазаруваж БЕЗ кредитна/дебитна карта. Става чрез Cashterminal и WebMoney.

S4-ката я продадох преди месеци :D просто сега потрябва смартфон и се чудя какъв да си взема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Oscar D. Santana написа:

S4-ката я продадох преди месеци :D просто сега потрябва смартфон и се чудя какъв да си взема.

Кажи крайна цена и ще ти отговорим... Все някой ще се намери да ти поръча от Ali-то...
Ето ниско бюджетно решение от мен :)Doogee X5

Ето още едно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Just Human.. написа:

Кажи крайна цена и ще ти отговорим... Все някой ще се намери да ти поръча от Ali-то...
Ето ниско бюджетно решение от мен :)Doogee X5

Ето още едно

Принципно много радва този телефон макар и не толко на външен вид... добри характеристики има, но за жалост тия хубавите не мога да ги намера в български сайтове. Сега ми изникта Galaxy S3-ка за 160лв като нов ама ми е писнало от самсунг.

Редактирано от Oscar D. Santana (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, niki292002 написа:

Защо не си го вземеш ? Не ти трябва кредитна или дебитна карта.

Щото до сега нещо различно от Самсунг не съм имал... имах Ace, Duos, S2, S3, S4 VE. писва ми да гледам едно и също :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ги избирам главно заради дисплея - Super Amoled. Не знам, най-много ми харесва като картина. И да не ми ги сравнявате с IPS. Сравнен до Nexus 5, Samsung-а вадеше по-хубаво черно и по-хубави и ярки цветове. Да, позната история с телефоните - Galaxy Mini 2, Galaxy S, Galaxy S2 Plus, Galaxy S3 Neo, Galaxy S4. Имаше няколко интервала с няколко различни марки, но все се връщах към Samsung.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам един въпрос. Преди няколко дни взехме на майка ми LG Bello 2 но излезе следния проблем. Когато бърникаш някъде по него и звънне не можем да вдигнем. Аз съм със Samsung Galaxy S3 Neo и при него, каквото и да правя, в мига в който ми звънне телефона, всичко друго е на заден план и приоритетно ми е повикването, но при това LG повикването го дава в малка лента най-отгоре и не може да се приеме или отхвърли обаждането. Някой може ли да ми обясни как да направя входящото повикване приоритетно над всички останали действия, които се извършват в момента?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.