Премини към съдържанието
Person

Мнения и препоръки за покупка на Samsung Galaxy Tab S 10.5 4G (SM-T805) LTE

Препоръчан отговор

Здравейте ! Реших да закупя този таблет: http://brosbg.com/SAMSUNG-SM-T805-Galaxy-Tab-S-10.5-LTE-16GB-product-8390  и моля за Вашето мнение за него. Притежател съм на андроид таблет повече от 2,5 години, но той вече е морално остарял и реших да си купя този таблет с по-добри технически показатели. Благодаря !!!

Редактирано от Person
добавяне на линк (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Огнян Миков
      Здравейте,

Искам да си взема една 64ка за Галакси-то даже бях готов да я взимам, но в магазина ми казаха,  че на такъв стар модел телефон най-вероятно щяла да забива. Досега не съм имал проблем с 32ката свързани с паметта, даже в момента е с <200MB free от 32GB. Не се бях замислил, че може да има такъв проблем. Като цяло съм бос тук и затова искам да попитам някои ако има S4 с 64ка как се държи.

Срещнах мнения в англоезичен форум, че зависи и от класа на SD картата и при някои версии на Андроид препоръчват клас 10, за да работи добре. Мнения?!

Благодаря предварително!
    • от callpchelp
      Телефона е използван, без драскотини и удари. Държан е във кейс и от закупуването му е е ваден от там. Работи отлично.

Вграден GPS
      Touch Screen
      SIM карта
      Микро SIM
      Процесорни ядра
      2 ядра
      Скорост на процесора
      1.2 GHz
      RAM
      512 MB
      Вътрешна памет
      4 GB
      Слот за карта 
      Да
      Пълно описание:

https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/samsung/j100h-galaxy-j1-dual-p264531033/#opisanie
    • от Деньо Денев
      Здравейте! На скоро си купих ТВ ето този модел  https://www.emag.bg/televizor-led-smart-samsung-55-138-cm-55mu6102-4k-ultra-hd-ue55mu6102kxxh/pd/DP3V67BBM/  55MU6102 на самсунг и всичко си е ок, но има само един проблем, който не мога да оправя и то е не може да разпознае български когато говоря на микрофона на  дистанционното. Какво трябва да променя и направя, благодаря!
    • от velislavvasilev
      Изпадна ми Samsung Galaxy S4 GT-I9505 за малко пари. По принцип не ми е нужен и мога да го върна. Та, направи ми впечатление, че батерията пада изключително бързо, когато дисплеят е активиран. Стана ми странно, защото със затъмнен дисплей, махнати доста приложения, оптимизиран доколкото е възможно, батерията пада с по 1 процент за 1-2 мин. Пък, без включване на Power save, с ярък дисплей и прочее - пада с по 2-3 процента за минута. Ако дисплеят не работи, се държи според очакванията ми - за ден пада едва с няколко процента и то постоянно закачен към WiFi. Не съм му сложил сим карта, защото само го разучавам. Та, по-конкретно питанката ми е, това нормално ли е за толкова стар телефон? Поръчах нова батерия за всеки случай. Възможно ли е дисплеят просто да си консумира много ток? По бегъл спомен, около 2013 и по-ранните години, смартфоните имаха сериозни проблеми с издражливостта. Налагаше се често ежедневно зареждане. Та, дали и с тоз модел е така или батерията е "пътник"? Също, гледам има някакви допълнителни батерии като тази (знам че не е за моя модел, но просто пример). И това зарядно за какво е? Не би ли следвало да си се зарежда като нормалната с USB кабел? Доколкото вденах, тази батерия е по-добела и има допълнителен капак за телефона. 100% ще е грозно, неудобно и тежко, но не ме вълнова. Важно за мен е батерията да държи колкото се може повече. Също, дайте линкове в Ebay за външни батерии. Било то от горния пример или с калъф. 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.