Премини към съдържанието
Person

Мнения и препоръки за покупка на Samsung Galaxy Tab S 10.5 4G (SM-T805) LTE

Препоръчан отговор

Person    279

Здравейте ! Реших да закупя този таблет: http://brosbg.com/SAMSUNG-SM-T805-Galaxy-Tab-S-10.5-LTE-16GB-product-8390  и моля за Вашето мнение за него. Притежател съм на андроид таблет повече от 2,5 години, но той вече е морално остарял и реших да си купя този таблет с по-добри технически показатели. Благодаря !!!

Редактирано от Person
    добавяне на линк (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от milva0720 M
        Здравейте,
        Колебая се между следните телефони: Samsung A3, A5 и Huawei P10 Lite. Може и друг, но да е със сходни характеристики. Екран, не по-голям от 5,2 инча, по възможност с по-висока резолюция и Gorilla Glass (3/4). Добър процесор, напр. 8 ядрен 1,7 или 1,9, или  2 броя 4ядрен по 1,7 и 2,1, примерно. RAM най-малко 2  GB, вътрешна памет поне 16 GB, задна камера поне 12 MP, предна няма значение, батерия - не по-малка от 2300 мАч, с висок battery endurance. Android 7  или 6 със бъдещ ъпгрейд до 7. Сензор за пръстови отпечатъци. 4G.
        Huawei P10 Lite има голяма батерия, но нисък battery endurance според gsmarena.com. Максимален бюджет 600 лева.
        Ще се радвам ако можете да ми помогнете. Прикачвам няколко снимки от моите проучвания върху трите модела от заглавието.
        Благодаря предварително!

• от bumblebee
        Здравейте, 
        можете ли да ми кажете дали се е развалил телевизорът или  нещо е натиснато? Не съм бил у нас като е станало това, но........ телевизорът работи - менюта канали и тн., но картината я няма... ето пращам ви снимкa
        Моделът е SAMSUNG UE55HU7

• от rumen_grigorov94
        Здравейте, щи си закупувам телефон и се колебая между два модела:
        Huawei p10 lite 
        Samsung Galaxy a5 2017 
        Ако може някой да ми даде адекватен съвет с плюсове и минуси за двата модела ще съм му благодарен ! 
      • от DFBHD
        Здравейте 
        Имам следното питане което се отнася за една моя близка приятелка. Тя има чисто нов Samsung galaxy A3 2016 от 2016г. и винаги до сега си е работил нормално. И в момента това е така, само с 1 изключение а именно че телефонът не иска да се зарежда в контакта. Когато се включи към лаптоп се зарежда, но в контакт не. Любопитното е обаче че когато телефът се изключи ( Power off ) тогава пък става да се зарежда в контакт. Видимо няма никакви проблеми нито с телефона нито със зарядното. Зарядното е тествано на други телефони и работи. Четох във английски форуми на адроид за подобни проблеми и тама беше написано нещо от сорта на това че може би се е повредил самият кабел който свързва телефона със зарядното и там пишеше нещо за 1А и 2А .... сменихме само кабела и телефона започна да се зарежда но само веднъж и на другия ден не ставаше и по този начин. Също така пробвах и нещо което видях в интернет за USB debug mode to be turned off пробвах го и това но и това не стана. Ще се радвам на съвети тук във форума какво да се направи. Благодаря предварително : )
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.