Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

След инсталация на windows xp на един стар лаптоп toshiba satellite L30-134, звука престана да работи. Притесняваме , че съм пропуснал да сложа някой драйвер, иначе съм му сложил този пакет от драйвери тук, както и  Realtek High Definition Audio. Понеже ми го дадоха лаптопа  , нямам оригиналния диск с драйверите. Много ще съм благодарен ако някой удари едно рамо за да може да се разреши проблема. Лаптопа не е за мене , а за братовчед ми и целта ми беше да го оправя преди Коледа и така да му го дам. Иначе в Computer Management>device manager> system device бях спрял  Microsoft UAA (Universal Audio Architecture) Bus driver и почна да писука, което значи че звука си  работи на лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Ще се постарая да намеря оригиналният диск към лаптопа и след половин до 1 час ще ви дам резултат. Мога да го направя ( при положение , че го открия) във RAR фаил и да ви го пратя по скайп за да си свършите работа. Моделът е същия и го притежавах 2007 и 2008 година.

http://www.datacom.bg/promo/offers/toshiba/l30.pdf

Допълнено! Дискът е намерен и има информация с обем 3 гигабайта на него. Оригинален със своя номер   GMR400705EN0

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ето линк за изтегляне на целият диск:   https://mega.nz/#F!DElXkQ4Q!b7N-PdngQsLmPGaQ6AI8LQ  Можеш да го ползваш неопределено време след регистрация на "MEGA". Получаваш автоматично 50 гигабайта безплатно пространство за съхранение на всичко, което искаш.  Линк:  https://mega.nz/#login След като изтеглиш всички файлове трябва да ги виждаш по посоченият начин от снимката по долу. 

Следва създаване на НОВА празна папка, в която ще разархивираш всеки един от тези файлове. Ще се получи така, както се вижда на втората снимка. От тук нататак вземаш един празен диск и записваш файловете на него. След като завършиш записа, можеш да ползваш диска. Дискът като оригинален изглежда така, както на третата снимка. Желая ти успех и весело посрещане на Новата година!

Снимка007.jpg

Снимка008.jpg

1450094365050.jpg

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от miromixailov
      Здравейте, днес за първи път от много години реших да си вържа аудио системата към компютъра.
      И забелязах че не мога да настроя каналите да работят 5.1
      Някой има ли идея защо, и как мога да добавя други канали за да работи аудио системата ми с всички говорители.
      Благодаря

• от mar_tin
      Здравейте.
      Имам следният проблем:
      При пускане на компютъра не ми тръгва звукът от колонките а се чува едно леко бръмчене. След като размърдам жака, който влиза в кутията с няколко движения /понякога и повечко мъка пада/ звукът тръгва нормално и кара с часове така докато не изключа компа. На следващият ден историята се повтаря. Положението е същото без значение дали са включени отпред на кутията или отзад. Пробвах ги с телефона и тръгват веднага без никакъв подобен проблем. Със старите колонки положението беше същото 

• от andrei2250
      Здравейте, днес ми преинсталираха лаптопа слагайки ми windows 10 Pro N, всичко върви супер с изключение на това, че не мога да прехвърлям файлове чрез usb в телефона и от телефона, абе въобще нищо, само се зарежда,  някакви драйвери иска. Надявам се някой да може да ми помогне.
      Поздрави!

забравих да спомена - телефона ми е galaxy a3 2017 
    • от Stoqn-666
      https://support.hp.com/bg-en/drivers/selfservice/compaq-presario-cq56-200-notebook-pc-series/4346274/model/5080938?sku=LE406EA
      това е лаптопа при включване мига caps lock не прекъснато на седмица веднъж се включва .
      Почистих го смених термо паста пробвах рамта харда смених бота 
      и нищо все така . моля за помощ
    • от Nicole V.
      Здравейте, от скоро имам един проблем..Вече ползвам телефона (samsung j7 2017) от половин година и наскоро изведнъж се появи следния проблем. Като си пусна например песен, първите секунди си се чува както трябва, но после изведнъж рязко се намалява сам без да го пипам, а е усилен до край и няма как да го усилиш още..така е със всичко звънене, аларми..И нямам дори идея защо е така, не съм теглила приложения и не съм си пипала настройките, някой да знае как да се справя, че нещо май не му се свири? 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.