Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

В началото на миналия месец качиха графика за обновление до 6.0.Следващия ден го махнаха,защото имаше недоволство от страна на потребителите,че е чак юни и септември догодина.Не трябва да се вярва много на Леново,защото не спазват сроковете.Имам Р-70 и няколко пъти удължиха срока за ъпдейт до лолипоп.Първо беше до юни,после септември и накрая пуснаха 5.1 в началото на ноември,гол AOSP без никакви допълнителни функции,които ги имаше в 4.4.4.Пълен с бъгове и го махнаха след две седмици.Сега е със статут очаквайте потвърждение.Други производители 6.0 пуснаха тия още читав 5.1 не могат да направят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 19 минути, killchain написа:

Който не е доволен, да си купи Nexus.

Или Motorola. Доста ме кефи Nexus 6, ама ми идва големичък.

преди 41 минути, gbg844 написа:

В началото на миналия месец качиха графика за обновление до 6.0.Следващия ден го махнаха,защото имаше недоволство от страна на потребителите,че е чак юни и септември догодина.Не трябва да се вярва много на Леново,защото не спазват сроковете.Имам Р-70 и няколко пъти удължиха срока за ъпдейт до лолипоп.Първо беше до юни,после септември и накрая пуснаха 5.1 в началото на ноември,гол AOSP без никакви допълнителни функции,които ги имаше в 4.4.4.Пълен с бъгове и го махнаха след две седмици.Сега е със статут очаквайте потвърждение.Други производители 6.0 пуснаха тия още читав 5.1 не могат да направят.

Абе, ти не си ли чувал на Custom Rom ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не от Марс падам.Всички къстъм ромове за тоя модел имат някакви проблеми.Искам адекватна поддръжка от производителя на телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.