Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте колеги!
    Много от вас се питат защо няма работа за напреднали и не напреднали в разните области на Графичният дизайн. Естествено всеки то вас ще каже ,че има предостатъчно с натрупан опит които са се заели дадената позиция в някоя фирма и фирмата е свикнала да работи с по една или друга причина защото са добри точни и с колегиално отношение други ще кажат ,че няма работа за Графичните дизайнери и всъщност "язък" където са си изкарали образованието и дремят на готово.
    Тук идва момента за нещо което ми хрумна може да е проста идея може да прозвучи глупаво, но нека да предложа дори да има критики.
    Мисълта ми е защо ние самите не си помагаме ,защо примерно ако някой ви предложи работа която не може да я свършите да си кажете с честни думи " нуждая се от помощ дават ми 100лв. за лого който иска да свърши работа 80% са за него парите" а чувам от сорта на "трябва ми някой да ми направи 1 лого ..ама без пари".Дори да ви помогнем вие с какво помагате на нас(ангажиращите). Моля ако може да се отвори 1 такава тема за да няма гладни и бедни които са прекарали 4 години блъскайки се в довара !
    Благодаря!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Денислав Ангелов
        Здравейте,
        Търся опитен графичен дизайнер с когото да работя. Работата е от вкъщи и се плаща на свършена работа.
        Моля, пишете ми на denyslavangelov@abv.bg.
        Благодаря!
      • от Vasililiev
        Търся лаптоп предимно за обработка на снимки в Photoshop и за гледане на филми.Спрял съм се на https://laptop.bg/laptops-hp-250_G5-hp_250_g5_X0P62EA_240gbssd . Въпроса ми е дали видеокартата трябва да има собствена памет за да мога да ползвам Photoshop,или и споделената памет ще ми свърши работа
      • от gabriela123456789
        Здравейте,
        имам въпрос, свързан с Adobe Photoshop.
        Получих задача да направя фона на едно лого прозрачен. Самото лого представлява бели букви (в криви) на цветен фон и е във формат eps. Човекът иска фонът да стане прозрачен, а буквите да останат бели като отново му трябват в същия формат, съответно и надписа да е в криви.
        Притеснява ме, че Photoshop най-вероятно ще го растеризира. Въпросът ми е изобщо има ли начин това да се случи на Photoshop и ако да как?
        Ще съм благодарна ако някой удари едно рамо. 
      • от G. Folten
        Здравейте искам да попитам за съвет за  сравнително качествено оборудване на приемлива цена. Тъй като се занимавам с ПР и реклама и искам да разширя дейността малко на моето ателие и за това мисля да си за купя някакъв цветен принтер  с който да мога да печатам цветни стикери на рекламните ми продукти . До сега ползвах Brother QL 570 и много съм доволен но проблема е че той печата само в черно бяло . За това търся нещо което да има прилични цветове и да е на приемлива цена около 200 лв  . Като говорим за малък размер на стикерите нещо от сорта 6 на 8 см  правоъгълници защото другите големите машини  които ги гледам по Интернет са с доста солени цени а и не биха ми вършили работа .     
      • от Георги Петев
        Може ли някой да оправи рамките около снимката, излизат ми бели полета, пробвах със гумичка да ги изтрия внимателно, но не мога с точност да ги очертая ръбовете да няма стърчащи бели рамки.
        ПС: ако сложите задния фон черен, се вижда как стоят искам да го очертая да бъде точност.
        Благодаря отново за помощта

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.