Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

значи имам проблем с видио карта asus peter jackson king kong 512мб значи като я вкарам в слота и пусна компа ми излизат буквите размазани и се мърдат не се вижда нищо как мога да го оправя това видио картата има захранващ кабел но не знам как да го вържа теи като само жиците са виждат даи те някъв съвет ако нещо трябва да допълна кажете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

techmaniac    11069

Редактирайте си мнението, защото нищо не ви се разбира. Посочете и модела на видеокартата, няма как да гадаем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

значи като сложа видио картата и я включа и излизат буквите премигват просто не знам как да ти го обясна модела съм го посочил  asus peter jacson king kong 7900gt мисля че така беше

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    emil644466    852

този кабел няма ли букси ? по принцип ти трябва 6 пинов към молекс

http://76.my/Malaysia/molex-to-6-pin-pci-e-nvidia-ati-graphic-card-power-connector-yahoong-1209-28-yahoong@4.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

аз имам такъв кабел 6пиновия но само жълтия влиза в женското аз ги размотах и направих перката да върти постояно от човека които съм я купил ми каза че като се исфорцира   трябва да работи на големи обороти а тя се исфорцира и намалява на нормални не знам от какво е но мисля че картата е здрава не съм сигурен 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.