Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

aleks9622    0

Когато се свържа към моя wi-fi у нас, не иска да ми се зарежда Vbox на нито едно устройство - телевизор, таблет, телефон, компютър. Но когато включа мобилни данни се зарежда страницата и мога да гледам клипове. Също така при друг wi-fi пак ми се зарежда. Моля кажета как да го оправя ако знаете, защото не мога да гледам филми с 3G.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

emil644466    852

рестартирай рутера.

пробвай като изтриеш твоята мрежа от устройствата и пак се свържеш.

youtube зарежда ли?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    aleks9622    0
    преди 4 часа, emil644466 написа:

рестартирай рутера.

пробвай като изтриеш твоята мрежа от устройствата и пак се свържеш.

youtube зарежда ли?

Рестартирал съм го много пъти и youtube зарежда. Също става и с устройства, които не са били свързвани към мрежата.

Редактирано от aleks9622
    За допълване (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Venci Velikov
        Здравейте 
        Имам 2 рутера netgear wnr2000v2  и TPlink archer AC750  
        Искам да използвам 1 от 2-та само за удължител на кабела интернета да преминава транзитно през него и да стига до другия който да предоставя безжична и жична връзка .Търсих в интернет но намерих упътвания само ка к да направя wi-fi удължител  и да забравя за жичната връзка (както е в снимката по-долу) 
        Също така понеже рутерите са различни и различно добри има ли значение кой как използвам? 

• от bai_Milen
        Здравейте.Имам проблем със Вибокс на телефона си . Като го пускам от гоогле или от адд фрее блокера ми изписва че страница не е сигурна и не мога да вляза в сайта.Проблема се появи преди 4 дена . текста гласи      Връзката ви не е поверителна!Възможно е извършители на атака да се опитват да откраднат ваша информация от Вибокс7 (пароли, съобщения или данни за кредитни карти). Това изписва всеки път когато искам да вляза в Вибокс7.Проблема е само на телефона ми. И само при на този сайт, всичко друго влизам.
      • от Tosho55
        Здравейте,та имам проблем с телефона горе долу вече от Януари,но досега не му обръщах внимание,но вече започва да ми писва да си използвам 4G-то вкъщи,затова реших да пиша тук и се надявам някой да успее да ми помогне!  Та това стана докато бях в Германия в началото на Януари на гости при близки както всеки ден си ползвах Wi-Fi,а един ден след като си взех телефона от зарядното като цъкнах Wi-Fi копчето само светеше бледо и не се пускаше,същото и с BlueTooth беше.Това стана точно след като андроида се обнови на най новия 6.1 ли е не съм сигурен.След като се върнах в Пловдив го заведох на сервиз,човека каза,че ще върне стария андроид,но уви пак не проработи.Пиша тук с последни надежди теленор казаха,че има леки удари и не поемат отговорност за проблема,а човека от сервиза каза,че може би е влезнала вода в телефона,но той е S5-NEO,а той е водоустоичив така че не мисля че е това!Благодаря предварително,надявам се някой да помогне!  
      • от bai_Milen
        Значи проблема е този че не ми тръгват никакви клипове в вбокс7 от както смениха с новия вбокс. Пробвах с мозила и с интернет експлолер и пак е същото ,само на телефона ми тръгва .
      • от taika
        Здравейте, имам проблем със свързването към wi-fi с телефон lenovo към рутер на виваком. Когато се опитам да се свържа и ми пише само "установява се връзка" и това постоянно. След като изключа телефона и го включа всичко се оправя до следващото свързване с рутера. Благодаря !
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.